Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj aż Zone Romantica zmieni się w CBS Action, Novela TV ma szanse ja zastąpić na Platformach i w kablówkach

Tak mogłoby być, gdyby Zone Romantica zniknęła całkowicie z rynku ( tzn w jej miejsce nie pojawiłby się żaden kanał) Tymczasem zastępstwem dla ZR jest CBS Action. Wiem, że oferta programowa tych dwóch kanałów jest zupełnie inna, ale oficjalnie to rembranding. Tam gdzie dotychczas była dostępna ZR pojawi się CBS Action i operatorzy nie muszą szukać żadnego zastępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż Zone Romantica zmieni się w CBS Action, Novela TV ma szanse ja zastąpić na Platformach i w kablówkach

Tak mogłoby być, gdyby Zone Romantica zniknęła całkowicie z rynku ( tzn w jej miejsce nie pojawiłby się żaden kanał) Tymczasem zastępstwem dla ZR jest CBS Action. Wiem, że oferta programowa tych dwóch kanałów jest zupełnie inna, ale oficjalnie to rembranding. Tam gdzie dotychczas była dostępna ZR pojawi się CBS Action i operatorzy nie muszą szukać żadnego zastępstwa.

 

No nie do końca chodzi o profil kanału zniknie kanał z telenowelami wiec może być zainteresowanie na taki kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kilku dni przestały działać w/w kanały z karty abon. Cyfra+. Do tej pory odbierałem je. Zrobiłem skanowanie na parametrach 11411/H/27500 gdzie po wykasowaniu starych, wyszukuje je na nowo lecz widnieje informacja o ich chwilowym zakodowaniu.Czy wiadomo coś kiedy będą aktywne?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że po 3.XII (tydzień, miesiąc, pół roku), kiedy to Zone Romantica zniknie z rynku i zostanie zastąpiony CBS Action (o niebo inna tematyka niż telenowele), tak ni stąd, ni zowąd w ramach zapełnienia luki po Zone Romantica, pojawi się jednak w ofercie Novela TV, a co za tym idzie i Water Planet (jak zwykle w pakiecie, tak jak to bywa z kanałami PolSat'u i TVN'u).

 

Za darmo Cyfra+ ich pewnie nie dostanie, ale w ramach wzajemnych rozliczeń z PolCastem (transponder i te rzeczy), może za śmieszne pieniądze.

 

Dlaczego tak sądzę, bo wiem z doświadczenia, że natura nie znosi próżni i prędzej, czy później, ktoś musi zająć miejsce Zone Romantica.

 

Ale jak to wielu uwielbia dopisywać - to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi lepiej powiedzcie gdzie można odbierać Water Planet i Novela TV ... ?? Nie wiem sieć kablowa, platforma cyfrowa czy coś.... :-D Podajcie choć jedną

http://b2b.wybieram.tv/kanaltv.php?id=69&sort_id=0 - Water Planet

http://b2b.wybieram.tv/kanaltv.php?id=534&sort_id=0 - Novela.tv

 

Oczywiście nie należy liczyć operatorów satelitarnych. A poza tym ponoć WP i N.tv mają trafić do operatorów zrzeszonych w KIKE, a to z reguły małe sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkoduja bo nikt ich nie chce.

NIe, dwie telenowele, które emituje bądź emtowała Novela TV ("Pieska miłość" [godz. 16:00] i "Dom po sąsiedzku" [godz. 17:15]) trafią do ramówki Polonii 1 od 10.12. br.I to jest ta wielka niespodzianka zapewne, o której wspominał kilka postów wcześniej @Marcin Moskalik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...