Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie aby Polsat, Polsat2 i TV4 dołaczyły do TnK czy N. A dlaczego, gdyż w tym momencie CP zabił by swój Pakiet Mini na rzecz TnK (TnK byłaby wówczas atrakcyjniejsza niż Pakiet Mini CP), a poza tym stracili by swój główny atut - kanały Polsat i Polsat2. Nie oszukujmy się CP bez tematycznych TVN-ów poradzi sobie, w końcu mają swoje kanały tematyczne, które coraz lepiej sobie radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kanały FTA, ale na trochę dalszych pozycjach ;) Po prostu nie podali ich ludzie na liście prezentowanej w Twoim poście.

Może ktoś na forum mógłby podać oryginalną listę kanałów w odbiorniku powyżej nr 14? I jak to jest właściwie z listami kanałów, czy po zmianie parametrów nSport i TVP Sport trzeba było ręcznie przeprogramować tuner, czy też dało się ściągnąć oryginalną nową listę kanałów z satelity, jak w CP i C+? Ciekawi mnie ta kwestia, bo znajomy to kupił (na razie u niego nie byłem), a on nie ma w ogóle pojęcia jak działa ta cała telewizja satelitarna (grunt że jest obraz), wiec pewnie nie zostanie nagle fanem serwisów Lyngsat i King of Sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umowa miedzy ITI i Polsat naprawde sie skonczy w przyszlym roku i CP juz nie bedzie mial zadnych programow grupy ITI w swoich ofertach?

Poczytaj wątek o dostępności TVN w CP... Umowa kończy się na początku roku, ale nie jest jasne czego dotyczy - kanałów tematycznych czy wszystkich. A czy nie będzie wszystkich to też nie wiadomo, dopóki nie ogłoszą nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nie oszukujmy się CP bez tematycznych TVN-ów poradzi sobie, w końcu mają swoje kanały tematyczne, które coraz lepiej sobie radzą.

 

A mnie sie wydawalo, ze niedawno czytalem w jakims serwisie ze polsatowskie kanaly tematyczne nie zamierzaja wprowadzac przez jakis czas nowych produkcji i... beda powtorki. Czyli wg. mnie slabiutkie zainteresowanie ta oferta lub kolejny gniot polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy dzisiaj po północy nie stracę uprawnień do odbioru kanałów kodowanych tzn dodatkowo płatnych zestaw kupiłem 10.10 2008 aktywowałem odrazu czy system conax nie liczy dni równo co miesiąc czy nie przepadną mi te dni ?.

Z góry dziękuje za odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przecież TnK ma swój okres rozliczeniowy z dokładnością do dnia, miesiąca...

 

skoro aktywowałeś 10.10.08r. to kanały będziesz odbierał do 10.01.09r.

 

tak mi się przynajmniej wydaje...

 

Ja swoją kartę aktywowałme 04.10.2008r. a uprawnienia przechodzą mi w pełnych miesiącach czyli np od 01.01.09 do 31.01.09. Zaczął się pierwszy miesiąc kiedy płacę na TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOK prakycznie nie działa ciągle tylko słyszę komunikat "Proszę czekać na połączenie z konsultantem" 10zł (miesięczny abonament) poszło w :censored: a na :read:http://telewizjanakarte.pl/f/wazne_adre ... efony.html podali że BOK działa 7 dni w tygodniu od 8-22 , numer stacjonarny wogóle nie działa :x

 

 

Zamiast oglądać TV mam czarny ekran, a abonament mam wykupiony na cały rok :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako klienta to nie powinno obchodzić, ja płacę ja wymagam, napisali że pracują 7 dni w tygodniu.

Tym bardziej jest to nie poważne z ich strony że pieniądze wysyłałem w poniedziałek, więc dzień ustawowo wolny od pracy był tylko w środę.

A tu dziś mi nic z TNK nie działa, nawet te kanały które po wygaśnięciu subskrybcji powinny śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje Ci nic innego jak próbować się dodzwonić, aczkolwiek przygotuj się na argument o wpłacie pieniędzy co najmniej tydzień przed doładowaniem, co wisi na stronie. Jeżeli przelewałeś kasę internetem to dziwiłbym się żeby to do wczoraj nie doszło, jeżeli pocztą to nie dziwię się, że nie zdążyli Ci doładować. No cóż, taki jest koniec roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nSport z czestotliwosci 11,785 H jest podana informacja ze 6.01.09 bedzie zmiania czestotliwosci kanalow dla TNK. a przeciez TVN lingua i religia tv z tp c+ nie ma juz kodowania conax. czyli co ci co maja tunerz odnich nie maja tzch kanalow bo dopiero podmienia im 6 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...