Skocz do zawartości

Promocja TP z TnK HD - 5 miesięcy pełnej oferty


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zauważyłem na stronie http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel ... _tv/tv_HD/ informacje o nowej promocji TnK HD dla klientow którzy zakupią w ich punktach dekodery ADB-2850 za 398zł.

 

Wynika z tego że jeśli zostaną aktywowane od 9.12.2010 do 31.12.2010 to będzie w pakiecie 5 miesięcy pelnej oferty

A jeśli od 1.01.2011 do 31.01.2011 to będzie tylko 4 miesiące, to i tak 1 więcej niż w standardzie.

 

I tu moje pytania do kogoś kto może ma jakieś kontakty z Orange. Jak to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dealera N-ki kupiłem "białasa" za 249 zł i mam trzy miechy full za free.

Jaki jest sens dopłacania w TP 150 zł za dodatkowe dwa miechy ?

ŻADEN !

 

Na marginesie;

Tuner to nówka, pilot dziewiczy.

Nie chciałem zabawy w multi-room i wiercenia w stropach (TURBO na parterze, białas na IIp.).

Ta oferta to znakomity substytut MR.

 

Aktywizacja:

Po 15 min od wysłania SMS-a miałem kanały SD oraz TVN HD + BBC HD + TVP HD + FilmBox HD.

Reszta HD doszła po ok. 6-ciu godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi panowie gdzie można kupić ten tuner o którym mowa w promocji czyli ADB-2850 za 249zł.

 

A on jest droższy od białasa bo ma nagrywanie, wbudowane dvb-t i jest nowy a nie odświeżany. Jeśli komuś na tym zależy można dopłacić i ta oferta TP jest wtedy bardzo korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB-5800S w TP będzie za 249zł w tej samej promocji na życzenie ale ilość będzie mocno ograniczona. Zresztą wiecie że ten sprzęt jest sprzętem odnowionym a nie nowym, gwarancję ma 12 miesięcy zamiast 24 i w porównaniu z 2850 ma mniejsze możliwości. ITI sprzedaje to co zostało w magazynach, oprogramowanie w 5800 nie pozwala na razie na nagrywanie i ma listę kanałów z nki. O ile lista kanałów to kwestia paru dni to nagrywanie może pojawić się później ponieważ oryginał też go nie posiadał.

 

Co więcej chodzą słuchy o module nCAM HD z 1 miesiącem gratis za 150zł, również w najbliższym okresie w punktach TP. To byłby hit wymiatający konkurencję.

 

Natomiast mnie interesuje sama oferta TP z 5 msc gratis. W jaki sposób będzie realizowana? Na jakiej podstawie stwierdzą że tuner był kupiony u nich a nie gdzie indziej? Inaczej będzie aktywowany a może aktywacja możliwa będzie na tych warunkach tylko dla klientów Orange, np. z komórki Orange pod specjalny numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są aktualnymi klientami TP/Orange to muszą mieć telefon :) ale faktycznie jeśli po prostu kupili coś w punkcie Orange np. TnK HD to nie musza mieć u nich telefonu, w środę 15 grudnia się dowiemy szczegółów. Na razie pozostaje czekać, skoro nikt nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy trafił ktoś już do salonu TP?

 

JA byłem dziś ale trafiłem na jakąś babską ciemnotę nie wiedziała o niczym. Szukała 20min i powiedziała, że dekoder 2850+3mieś (+2 gratis) cena 299zł. Trochę się zdziwiłem, natomiast mojego pytanie dotyczyło modułu TNK HD, jego ceny i promocji, Pani nie wiedziała nic.

 

Czy ktoś ma już jakieś wieści,moduł miał być od 15 grudnia?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tłumaczę!

 

299zl to koszt dekodera ADB-2850ST, gwarancja 24msc!

99zł to koszt UŻYCZENIA KARTY ABONENCKIEJ!!!!! gwarancja na kartę dożywotnia!

 

dlatego jest oddzielnie, karta jest własnością ITI, dekoder jest klienta.

 

wolałbym żeby w obu przypadkach było użyczenie bo jak się coś zepsuje to wiadomo ile trwa gwarancja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno do 5 dni po aktywacji pojawi się dodatkowa kwota na koncie, do wykorzystania na pakiety, też mam dekoder w tej promocji ale nie wiem co się dzieje, bo konsultantka nic nie wiedziała jak to funkcjonuje, na internecie nie ma jasnego regulaminu, skąd mam wiedzieć ze będzie OK? na paragonie mam to samo co Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...