Jump to content
Sign in to follow this  
Autumner

Z MUSIC CHANNEL

Recommended Posts

Witam. W przeciągu dwóch lat na pozycji satelitarnej 16 East był kanał muzyczny z logiem takim samym jak na tym teledysku :

 

 

Niestety z powodu skąpej nazwy jaką jest literka "z" nie pomogło mi nic wyszukanie informacji w google. Jestem napewno przekonany, że takie logo było na 16 East w ciągu dwóch lat, ale zapomniałem z jakiego kraju był to kanał. Jestem pewny że bałkański,lecz to w sumie dużo nie wnosi, bo ten satelita to taki worek bałkański jak wiadomo. Może ktoś zna więcej informacji bo to napewno nie jest ten kanał opisany w wikipedii po wpisaniu w google : "Z Music Television"

 

Zastanawiałem się chwilę jak wygladało logo kanału ZIK (teraz nadaje na amosie, ale wtedy mógł być na 16e, i chyba był, i z tego co pamiętam miał nawet kontent muzyczny w przeciwieństwie do tego co teraz prezentuje, więc i logo mogło być inne skoro ramówka była zupełnie inna niż teraz.

 

Jeśli ktoś pamięta starsze logo ZIK'a to prosze o informacje, ale to raczej mimo wszystko nie ten kanał był tym który jest na youtube.

 

Ja mam mgłę przed oczyma, a to logo powtórzę że na 100% było na 16 East. Możliwe że kanał nadawał na częstotliwości SCPC.

 

Może wystarczy zajrzeć do starych wykazów kanałów 2 lata wstecz. Ja niestety takowych nie posiadam. hmm.. Jeśli literka "z" to ewidentnie kanał musi się zaczynać od "Z" no bo jak inaczej :shock: Czekam na propozycje bo ja już sobie sam nie poradzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że tak dużo napisałem bo mógłbym prościej zdaniem: "Na jakim kanale muzycznym został nagrany ten teledysk ?" . Chciałem pomóc, bo to raczej było 16e (nie można wykluczyć pozycji 4,8 east, 0,8 east, 4 west).

 

Mnie raczej chodziło o to że http://en.wikipedia.org/wiki/Z_Music_Television nie bardzo pasuje lecz niewiem jakie miał starsze loga bo nadaje od dawna.

 

Z kolei ten podany przez Pana szwedzki ZTV na wikipedii i np.

ma inne logo niż na screenie King of Sat'a. King of Sat często daje obrazki kanałów niezgadzające się z rzeczywistością dlatego nie jestem przekonany chociaż logo z King of Sat zgadza się niby z tym na youtube no i oba screeny są takie same więc nie jestem przekonany no chociaz są napisy skandynawskie jednak róznie może być. Mogli wkleić screeny z tego poszukiwanego przezemnie kanału do skandynawskich Z TV nie myśląc. Ale trzeba zauważyć że na logu nie ma dopisku Viasat więc to jeszcze kolejna komplikacja.

 

Jednak kanał który ja pamiętam był FTA i był czysto muzyczny.

 

Wychodzi na to że sprawę przejaśniło by nieco :

 

starsze loga ukraińskiego ZIK

starsze loga amerykańskiego Z MUSIC TELEVISION

starsze loga skandynawskiego ZTV

 

 

 

Przy okazji w przyszłości takie same problemy lub podobne jak ja mam może mieć ktoś zainteresowany muzycznym kanałem U ROMANIA http://en.kingofsat.net/find.php?question=u&Submit=Zap jak widać screen jest zły, bo logo kanału i oprawa aktualnie wygląda zupełnie inaczej.

 

A tak wogóle na tym skandynawskim ZTV to oni chyba oglądają stary telewizor Neptun położony na podłodze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...