Skocz do zawartości

Z MUSIC CHANNEL


Autumner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W przeciągu dwóch lat na pozycji satelitarnej 16 East był kanał muzyczny z logiem takim samym jak na tym teledysku :

 

 

Niestety z powodu skąpej nazwy jaką jest literka "z" nie pomogło mi nic wyszukanie informacji w google. Jestem napewno przekonany, że takie logo było na 16 East w ciągu dwóch lat, ale zapomniałem z jakiego kraju był to kanał. Jestem pewny że bałkański,lecz to w sumie dużo nie wnosi, bo ten satelita to taki worek bałkański jak wiadomo. Może ktoś zna więcej informacji bo to napewno nie jest ten kanał opisany w wikipedii po wpisaniu w google : "Z Music Television"

 

Zastanawiałem się chwilę jak wygladało logo kanału ZIK (teraz nadaje na amosie, ale wtedy mógł być na 16e, i chyba był, i z tego co pamiętam miał nawet kontent muzyczny w przeciwieństwie do tego co teraz prezentuje, więc i logo mogło być inne skoro ramówka była zupełnie inna niż teraz.

 

Jeśli ktoś pamięta starsze logo ZIK'a to prosze o informacje, ale to raczej mimo wszystko nie ten kanał był tym który jest na youtube.

 

Ja mam mgłę przed oczyma, a to logo powtórzę że na 100% było na 16 East. Możliwe że kanał nadawał na częstotliwości SCPC.

 

Może wystarczy zajrzeć do starych wykazów kanałów 2 lata wstecz. Ja niestety takowych nie posiadam. hmm.. Jeśli literka "z" to ewidentnie kanał musi się zaczynać od "Z" no bo jak inaczej :shock: Czekam na propozycje bo ja już sobie sam nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 4,8°E. To jest szwedzki (lub norweski) Z TV. Wersja szwedzka nie nadaje od 2010 roku, była kodowana (norweska nie nadaje dłużej i też była kodowana). Nie przypominam sobie, aby jakiś inny kanał miał takie logo, raczej więcej Z TV nie było. Na Wiki pod ZTV: http://en.wikipedia.org/wiki/ZTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak dużo napisałem bo mógłbym prościej zdaniem: "Na jakim kanale muzycznym został nagrany ten teledysk ?" . Chciałem pomóc, bo to raczej było 16e (nie można wykluczyć pozycji 4,8 east, 0,8 east, 4 west).

 

Mnie raczej chodziło o to że http://en.wikipedia.org/wiki/Z_Music_Television nie bardzo pasuje lecz niewiem jakie miał starsze loga bo nadaje od dawna.

 

Z kolei ten podany przez Pana szwedzki ZTV na wikipedii i np.

ma inne logo niż na screenie King of Sat'a. King of Sat często daje obrazki kanałów niezgadzające się z rzeczywistością dlatego nie jestem przekonany chociaż logo z King of Sat zgadza się niby z tym na youtube no i oba screeny są takie same więc nie jestem przekonany no chociaz są napisy skandynawskie jednak róznie może być. Mogli wkleić screeny z tego poszukiwanego przezemnie kanału do skandynawskich Z TV nie myśląc. Ale trzeba zauważyć że na logu nie ma dopisku Viasat więc to jeszcze kolejna komplikacja.

 

Jednak kanał który ja pamiętam był FTA i był czysto muzyczny.

 

Wychodzi na to że sprawę przejaśniło by nieco :

 

starsze loga ukraińskiego ZIK

starsze loga amerykańskiego Z MUSIC TELEVISION

starsze loga skandynawskiego ZTV

 

 

 

Przy okazji w przyszłości takie same problemy lub podobne jak ja mam może mieć ktoś zainteresowany muzycznym kanałem U ROMANIA http://en.kingofsat.net/find.php?question=u&Submit=Zap jak widać screen jest zły, bo logo kanału i oprawa aktualnie wygląda zupełnie inaczej.

 

A tak wogóle na tym skandynawskim ZTV to oni chyba oglądają stary telewizor Neptun położony na podłodze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...