Skocz do zawartości

Różnice: Pace HD PVR 500GB vs. mediaBOX+


Barça
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się czy migrując do nc+ zostać przy dotychczasowym dekoderze Pace PVR HD czy mimo trudności spróbować powalczyć o mediaBOXa+.

Wiem, że opinie na ten temat przewijają się w różnych wątkach, ale pozwoliłem sobie założyć nowy wątek dotyczący tylko i wyłącznie różnic między tymi dekoderami.

Wiem, że w mediaBOXie zastosowano parowanie kart (to akurat mi nie przeszkadza), ale czytałem m.in. również tutaj na forum narzekania na jakość obrazu w tym dekoderze.

W Pace PVR HD najbardziej denerwuje mnie jego powolne działanie. Wiem również, że na chwilę obecną nie ma możliwości korzystania w nim z serwisów internetowych VOD itd.

A Wy jakie jeszcze dostrzegacie różnice?

Zapraszam do dyskusji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie Packa choc bywa irytujacy. Choc niwy soft w porownaniu z tym sprzed roku jest ok.czasem, zadko ma focha przy wlaczaniu, kanaly hd przy przlaczeniu swieco po 2-3sek, ale z nagrywaniem nie ma problemu. Lubimy sie pomimo wad. A mediabox? Podobno super... Ja nie macalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PACE to masakra jeśli chodzi o soft i działanie np. EPG... niestety na razie przy nim zostaję. natomiast MEDIABOX+ nie ma bodajże analogowego wyjścia AUDIO więc jeśli chodzi o mnie to kompletna dyskwalifikacja... poza tym pewnie we wszystkim jest lepszy od PACE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widzę różnicy w jakości obrazu, natomiast jestem zachwycony prędkością działania mediaboxa. Aczkolwiek jest tu parę takich osób, które pewnie robią zrzuty ekranu i piksel po pikselu analizują, żeby wytknąć sprzętom gorszy obraz niż ich super hiper wypasione dekodery ;P. Jeśli zależy Ci na komfortowym używaniu to przesiadłbym się na mediaboxa. Fakt, że VOD zajmuje trochę miejsca na dysku, ale i tak bodajże 75% jest dla użytkownika. Nie wiem co ludzie na dyskach składują, ale sam osobiście nie jestem w stanie go zawalić nagraniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pojemnością dysków to chyba u was tak jest :)

Ja mam mediaboxa wcześniej pejsa i w tej chwili na dysku mam nagranych około 35-40 filmów hd a pozostałe miejsce na dysku to 45%. To jest mało ?? Na pejsie miałem tak samo. Vod mam pełną kolekcję sciągniętą (zawsze 2 kable antenowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mediabox nareszcie działają napisy na kanałach HBO, co na Pace nie działało. Aktualnie mam jeszcze równocześnie zarówno Pace jak i mediabox. Co do jakości obrazu: może mój egzemplarz Pace jest jakiś trefny ale lepszy obraz mam z mediabox'a. Sprawdzane na kanałach HD z Astry, gdzie wg mnie to HD jest bardziej HD niz na naszych programach. Oczywiscie dużo szybsze działanie no i pełne EPG bez żadnych braków na mediabox. Mozliwość programowania nagrań z internetu też jest na korzyść nowego ADB. Od razu mówię, nie mam multiroom'a ani potrzeby przekładania karty gdzie indziej, więc mi parowanie zupełnie nie przeszkadza. Na Pace wielokrotnie nie nagrywały mi sie zaplanowane audycje tu jeszcze nie miałem takigo przypadku. Co jeszcze? Na mediabox w tej chwili działają Polsat HD, History HD i ESPN America co jest na razie nie możłiwe na Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie odbierają kanały na pejsie, które wymieniłeś to jest akurat wina operatora.a co do możliwości programowania nagrywania przez internet na medibox,to nie zachwalaj czegoś co jeszcze nie działa, nie wiadomo kidy będzie działać i czy wogóle kiedyś zadziała.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, od jakiegoś tygodnia po aktualizacji softu w mediabox'ie do dnia dzisiejszego przez strone n.lajt.pl jak i ncplus.pl programowanie nagrań działa u mnie bezproblemowo.

 

Informacje

Numer Twojego dekodera: XXXXXXXXXXXXXX wyloguj »

Dekoder jest : online

Wolne miejsce : Trwa pobieranie danych...

 

Lista nagrań i rezerwacji

Data i czas rozpoczęcia nagrywania: 27-04-2013 20:00:00

Nazwa kanału: CANAL+ HD

Nazwa programu: Raj na ziemi

Status: przed nagraniem

usuń

 

Data i czas rozpoczęcia nagrywania: 27-04-2013 17:55:00

Nazwa kanału: CANAL+ FAMILY2 HD

Nazwa programu: Athletic Bilbao - FC Barcelona, Liga hiszpańska

Status: przed nagraniem

usuń

 

Data i czas rozpoczęcia nagrywania: 26-04-2013 20:35:00

Nazwa kanału: HBO HD

Nazwa programu: Zagadka przeszłości

Status: przed nagraniem

usuń

 

 

Lista zleceń

Brak aktualnych zleceń

Start | Lista kanałów | Polecamy | Szukaj dziś | Twój program TV | Twój n-BOX

 

 

 

Onet.pl | Wszystkie serwisy | Napisz do nas »

 

 

 

 

 

Copyright 1996 - 2013 Grupa Onet.pl SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...