Skocz do zawartości

Szukam filmów - pomocy!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mąż i zona są dziennikarzami konkurencyjnych gazet. Kobieta spodziewa się dziecka. Oboje opisują swoje wrażenia z ciąży w swoich gazetach. Pamiętam jak jakis facet im doradził chyba co do seksu: Trzeba zakorkować Wezuwiusza:) Dziennikarz przyszły tatuś dał tytuł: Nie byłeś w wojsku nadrobisz w szkole rodzenia. Pamiętam jak przyszła mamuśka robiła reportaż w klubie futbolu amerykańskiego złapały ją nudności wpadła do szatni(zawodnicy wpadli w popłoch) i pusciła pawia do kibla film widziałem w latach 90

 

2. Szukam filmu w którym bandziory dostawali polecenia z komiksu nawet rejestracja samochodu się zgadzała pamiętam film widziałem w latach 90

 

3. Drugi film był też komiksobodobny ktoś kogoś walnął pojawił się dymek bang jakiś facet wbił nóż w plecy drugiemu pjawił się dymek krack czy coś takiego. Film widziałem w latach 90

 

4. Pamietam jakąs kobietę która opiekowała się chłopakiem którego do choroby psychicznej doprowadził ojciec. Kazał mu zjeść jakąs starą owsiankę-potem ją zwymiotował też musiał to zjeśc:( Pamiętam wsadziła go pod prysznic a on się darł że się rozpłynie w kratce. Wzieła go do restauracji on się posikał ze strachu i siedział pod stołem. Raz mało jej nie zgwałcił. Film widziałem w latach 90

 

5. Film opowiada o chłopaku i dziewczynie chorych na autyzm i jakiejs nowatorskiej metodzie leczenia. Pamiętam jak wzieli ich na mecz bejzbola a dziewczyna zaczeła gadać co na boisku gadaja do siebie zawodnicy. Pamiętam jak powiązała buty czy coś takiego. Niestety kuracja okazała się mało skuteczna i zaczeli się cofać w rozwoj. Film widziałem w latach 90

 

6. Ojciec i syn szukają zaginionego drugiego syna który wyjechał gdzieś volkswagenem vanem. Na koniec filmu okazuje się że jego samochodem jeżdzą jacys faceci a on nie żyje i to oni go zamordowali film widziałem w latach 90

 

7. Szukam filmu o matce i synu co byli policjantami. Synalek kiepsko się bił. Wysłano go na patrol do metra na szukanie badziora. Pamiętam że główna scena rozegrała się w pociągu. Synuś wybił szybę w przejsciu a potem odbił mamuśkę z rąk bandziora. Film widziałem w latach 90

 

8. Szukam filmu o kobiecie co prowadziła taki dziwny teatr. Wszyscy są ubrani na czarno na scenie (Tak jak w jednym ze skeczy u Benny Hilla)-mają jaskrawe przedmioty w rękach. Pamiętam że większośc była niepełnosprawna. Koleś miał zniekształconą w twarz-kiedyś zanim zdecydował się dołączyć do grupy stał na scenie i machał szarfami chyba. Jak ona to zobaczyła tylko krzyczała dobrze dobrze nie przestawaj. Długo nie mogła ich zgrać aż pewnego razu chciała wywalić jedną osobę. Wtedy wszyscy do niej przyszli i powiedzieli że jak nie przywróci tej osoby to i oni odchodzą. Kobieta się ucieszyła i powiedziała w końcu jesteście grupą. Ten film widziałem w latach 90 i chyba był on na faktach.

 

9.Bandzior wpada do szpitala i chce by wykonano zabieg. Na sali operacyjnej jest 2 lekarzy. Pamiętam że jakis przewód wyrwał z gniazdka od maszyny podtrzymującej zycie. Pytał się ile ta maszyna będzie działaś na rezerwie. Potem lekarz próbuje włozyć wtyczkę do gniazdka ale nie wchodzi. Odgina blaszkę która się łamie. Musi ręcznie napędzać maszynę a jego kumpel robi zabieg. Tam ten mówi do kumpla pochodze z kataryniarskiej rodziny ale nie każ mi spiewać.

 

10. Chłopak uczy się grać na jakimś instrumencie ale ma lenia za skórą. Jego dziadek troszczy sie o wnuka. Ale pewnego razu zostaje on zastrzelony i jako duch dogląda wnuka. Pamiętam że dzieciak wziął keybord i zaczął na nim grać. Jego dziadek z niesmakiem: Przez ten instrument wielu muzyków straci prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Pamięta może ktoś jak kilka lat temu w kioskach można było kupować płyty DVD czy VCD z kreskówkami? :D

Ostatnio mi się przypomniały i jeden bardzo utkwił mi w pamięci. Był to taki pakiecik kilku seriali, trzech bodajże. Same pudełka z płytami, na tekturce. Było to o takich trzech zwierzęcych detektywach. Kojarzę sceny jak się spotykali w jakimś barze czy gdzieś, oraz jak na prawdopodobnie skupie złomu się spotykali. Chyba też była jakaś scena z pociągiem. Nie mam pewności, ale chyba DIC (albo inna firma związana z kreskówkami) miało coś z tym wspólnego :) Wiele tego wtedy w kioskach było.
 

Ktoś coś jakoś może? :)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś może tytuł filmu, który widzialem ostatni raz i w sumie jedyny około 2000 roku? Byl to film chyba w Polsacie i chyba z oznaczeniem wtedy tylko dla dorosłych, więc pewnie trochę to ogranicza liczbę tytułów. W filmie były brutalne napady na ciężarówki.

Dodam jeszcze, że to nie był raczej bardzo stary film. Pewnie gdzieś z lat 1975-2002.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przypomniał mi się jakiś film.
Pamiętam że jakiś facet (chyba gliniarz lub z tego otoczenia) mordował kobiety (robił to w płaszczu przeciwdeszczowym).
Scena jaką pamiętam to gdzieś już wszyscy wychodzili a jedna kobieta miała właśnie wyjśc z tym mordercą
Nagle ktoś zauważa że ona rozkłada parasolkę i tekst przecież nie pada
-A tamten mówił że pada.
I nagle wszyscy lecą dziada szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jakiś facet (chyba gliniarz lub z tego otoczenia) mordował kobiety (robił to w płaszczu przeciwdeszczowym).

Jeśli przebierał się za straszną babę i zabijał brzytwą to Michael Caine w filmie De Palmy "Dressed to Kill". Z tego co pamiętam to on też chodził w płaszczu.  

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...