Skocz do zawartości

Station Creator


pavl6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami na tym, czy innym forum widzę tzw. układaczy ramówek. Sam też się czasem w to bawię, ale ramówki składam z produkcji łatwo dostępnych w internecie i szukam portali, gdzie można by było to poublikować w formie telewizji internetowej. Dziś, dzięki tematowi o Eurowizji trafiłem na fajny portal - Station Creator: http://stationcreator.com. Jest tam dostępna m.in. telewizja o Eurowizji tworzona przez jednego z użytkowników tego forum:

http://stationcreator.com/esc-channel/esc-channel-hd. Ja także stworzyłem swoją stację. Można ją zobaczyć pod tym adresem: http://stationcreator.com/Pavl6/maxi-tv. Kontent biorę na razie tylko z You Tube, może później poszukam też na innych portalach, np. Vimeo.

 

Korzystacie czasem z portali, typu Station Creator? A może macie tak jakąś stację?

 

Tymczasem ramówka mojej stacji - Maxi TV - na najbliższe dni prezentuje się następująco:

Dziś - pierwszy dzień nadawania:

do 18:00 "przedpremierowe" emisje filmów z dzisiejszej ramówki

18:00 Kiler

19:43 Kiler-ów 2-óch

21:35 Wszyscy jesteśmy Chrystusami

23:21 Zakończenie programu

Jutro:

do 15:00 powtórki z dnia poprzedniego

15:00 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?

16:39 Nie lubię poniedziałku

18:17 Sara

20:05 Karol - człowiek, który został papieżem

23:11 Vinci

00:58 Zakończenie ramówki

Piątek 26 kwietnia:

do 15:00 powtórki z dnia poprzedniego

15:00 1920: Bitwa Warszawska

16:50 Dzień świra

18:20 Nasza Russia. Jaja losu

19:43 Karol - papież, który pozostał człowiekiem

22:09 Jan Paweł II - Szukałem was

23:41 Zakończenie ramówki

Sobota 27 kwietnia:

do 14:00 powtórki z poprzednich dni

14:00 13 posterunek (odc. 1)

14:25 13 posterunek (odc. 2)

14:50 Miodowe lata (odc. 1)

15:15 Miodowe lata (odc. 2)

15:39 Zorro (odc. 1)

16:03 Wesele (2004)

17:44 Kariera Nikosia Dyzmy

19:29 Kogel mogel

21:09 Generał Nil

 

Na razie tyle ramówki ułożyłem. Myślę, że ułożenie ramówki, którą można w następnych dniach obejrzeć przed ekranem komputera/laptopa jest o wiele ciekawsze niż samo układanie i liczenie, że jakaś tv zrealizuje naszą wizję. Co myślicie o tym portalu? Co myślicie o mojej stacji? Jeżeli sami się wciągneliście to zaprezentujcie rezultaty waszej zabawy :).

 

PS: TV robię dla wzajemnej rozrywki, niekomercyjnie, dlatego nie ma reklam, stąd często dziwne godziny emisji programów, np. 15:39, bo nie ma przerw reklamowych, czy na zapowiedzi - nie mam czasu, żeby robić jakieś wypełniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące :D Też mógłbym założyć taką telewizję, ponieważ w archiwum prywatnym mam multum filmów - praktycznie wszystkie, które znajdują się w Twej ramówce. A czy to przypadek, iż w "Maxi TV" leci ile dusza zapragnie polskich produkcji?

 

A tak nawiasem - ten kanał nie mógłby nadawać na polskiej koncesji (dostępność: platformy cyfrowe i droga kablowa), jako że w porze chronionej załapały się filmy przeznaczone dla widzów małoletnich od lat 16 (tj: ,,Sara", ,,Dzień świra" i ,,Kariera Nikosia Dyzmy") :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące :D Też mógłbym założyć taką telewizję, ponieważ w archiwum prywatnym mam multum filmów - praktycznie wszystkie, które znajdują się w Twej ramówce. A czy to przypadek, iż w "Maxi TV" leci ile dusza zapragnie polskich produkcji?

 

A tak nawiasem - ten kanał nie mógłby nadawać na polskiej koncesji (dostępność: platformy cyfrowe i droga kablowa), jako że w porze chronionej załapały się filmy przeznaczone dla widzów małoletnich od lat 16 (tj: ,,Sara", ,,Dzień świra" i ,,Kariera Nikosia Dyzmy") :P

 

Jest dużo polskich produkcji, ale w ramówce na następne dni będzie też wiele zagranicznych. Przypadek może nie - na początek wybierałem te, które sam oglądałem na You Tube, bądź w tv :). No nie mógłby nadawać na polskiej koncesji i nawet się o nią nie zamierzam starać :D.

 

@kunkore - ja niczego nie transmituję, niczego nie wgrywam na swój serwer - wszystko jest pobierane z You Tube, albo z tego typu serwisów i to ci, którzy te filmy tam wrzucili niech o to się martwią. Ja tylko niekomercyjnie (nie zamierzam dawać reklam) ustawiam je w subiektywnie wybranej kolejności ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie informowałem jesszcze o tym, że mój kanał Maxi TV ma także stronę internetową, na której można znaleźć także program na kolejne dni: http://maxitv.tk/

Co do playera to zdarzało się, że nie wczytywały się automatycznie kolejne programy, ale dziś widzę, że problem został rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...