Skocz do zawartości

Cofnięcie migracji z platformy CANAL+ do n


blade1230
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I oboje mamy spokój ze nam nic nie po[beep]a za jakiś czas. Tez tak sadze ze jak będzie cos nowego to nas nie ominie :-) gdyby dali nc+go do platyny za free tak jak nowym to byłbym bardzo zadowolony. Jak wracam z 2 zmiany słuchawki na uszy iphon w łapę i jadę z koksem a żona sobie śpi i nie muszę odpalac swojego 42 cale co świeci po oczach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z NC+(zmigowałem w marcu na Golda za 79ZŁ): Pierwsza oferta: wracam do N-ki umowa wydłużona o dwa miesiące - do 31sierpnia ,abonament jak miałem w N-ce 59zł plus 6xC+ gratis na zawsze!!! Ale po zakończeniu umowy na czas określony, abonament podniesiony do 92zł - koniec promocji i dalej mogę zostać w N-ce do "śmierci"

Druga propozycja : zostanie w NC+ i przejście z golda na universe z całą paczką C+ za59zł na 12 miesięcy.

Wziąłem opcje numer 2, płacę tyle co płaciłem a walczyć z nimi kolejne trzy miesiące o max 10zł moim zdaniem nie ma sensu.

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakież dzisiaj było moje zdziwienie kiedy kurier przyjechał z dekoderem nie dość, że MEDIABOX-em to jeszcze nie zabrał tego wcześniejszego mediaboxa, miał być biały nbox za mediaboxa. W efekcie końcowym mam 2 mediaboxy, 40 minut załatwiałem sprawę przez infolinie, bo większość niedowierzała śmiała się musiała się konsultować z przełożonymi. Kurier ma przyjechać po Mediaboxa, drugi Mediabox ma zostać u mnie zamiast tego białego. KPINA i porażka NC+ ITI. Mam już dosyć tej [beep]ady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 maja zadzwoniła pani z nc+ i z prośbą o potwierdzenie chęci cofnięcia migracji. Dzisiaj chyba migracja została faktycznie cofnięta ponieważ przestały mi świecić HBO które miałem w nowym pakiecie w nc+.

Jestem zadowolony za 49 zł mam świat HD i wszystkie Canal+ (rekompensata za nPremium).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak i ja...ale z kilkoma konsultantami już gadałem, każdy mówił, że zaznaczone jest cofnięcie migracji i powrót do poprzedniej umowy, że jest to w systemie i trzeba czekać...pod górkę to już chyba nic nie będą robić, bo i w systemie jest i mam dane i godzinę odpisane ,kiedy mi to powiedzieli...więc pozostaje czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiem że sporo osób miało szczęście i im poszła migracja w sumie zaliczam się do tych osób....ale są też ludzie nawet z tego forum dla których powrót do starej umowy nie jest spowodowany złą ofertą a....

wydziwianiem :D

to mi przypomina sytuacje kupna TV.....można go kupić za jakąś kwotę gdzie za miesiąć będzie on tańszy i co.... mam go oddać do sklepu z tego powodu???? a tak co niektórzy się tu zachowują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

przykład : "zgadzasz sie na 100 pln ,potem usłyszałeś że ktoś za to samo ma 59 pln i...... cofnięcie migracji....(choć bez przymusu przystałeś na takie warunki) "

rozumiem cofnięcie migracji z powodu oszustwa ale takie coś jak przedstawiłem powinno być....(dziecinne podejście)

trzeba było pierw się zastanowić czy warto migrować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... Kingofsouth piszesz o telewizorach...a ciekaw jestem, czy w sytuacji, gdybyś kupił TV za 3000zł, potem sklep ogłosiłby, że Ci co kupili te TV, dajmy na to od 1 do 31 maja, mogą przyjść i dostaną taki sam lub podobny za mniejszą kasę, to nie skorzystałbyś i został w domu, uważając tych, co poszli, za wydziwiających...wtedy to Ty uznany byłbyś raczej za głupca...

skoro jest taka możliwość to trzeba skorzystać, choćby w imię całego tego zamieszania, które nam zgotowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...