Skocz do zawartości

Cofnięcie migracji z platformy CANAL+ do n


blade1230
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cofniecie zgloszone telefonicznie wczoraj. Wracam z pakietu platyna+hbo (129zl) do promocji filmowe n wpt+npremium+hbo za 89zl. Mam dostac cala paczke c+ (za npremium) do konca trwania starej umowy czyli do konca sierpnia 2014. Konsultantka powiedziala ze powrot moze potrwac kilka dni. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cofałem we wtorek i do dzisiaj cały czas proces w toku. Wracam z pakietu Platinium 99zł +10 zł mediabox. Wcześniej miałem WPT+Npremium+HBO za 79 zl. Umowa do sierpnia 2013. Pytanie czy jak wroce do nki to moge sobie wczesniej wyslac juz teraz wypowiedzenie ktore bedzie skutkowalo na koniec okresu promocyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego powodu cofnęliście migrację?

@down

Ale z jakiego powodu cofnąłeś migrację?

poniewaz na tamten czas migracja byla przymusowa, nie mogles pozostac ze swoja oferta. Wiec cofnalem z powodu nieatrakcyjnej oferty. W porownianiu z tym co teraz daja to jednak jest o co walczyc. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemow z cofnieciem. Zaznaczam, ze u mnie trwa to juz tydzien, nie uwazacie, ze to juz dosyc dlugo??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wycofałem migrację dziś - platninium +hbo. Do końca kwietnia według warunków migracji, od maja powrót do starej oferty N.

 

Ja zlecilem cofnięcie 18.04 i także powiedziano mi ze stara umowa będzie naliczana od 1 maja. Teraz działa nc+ tak myśle bo nie mam jak sprawdzić bo miałem na starej to co teraz na nowej. Tak więc żadna różnica, ups różnica jest w cenie :-) płacilem mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi o to zeby ktos potwierdzil ze zostala cofnieta ta migracja, zeby w maju nie okazalo sie ze jednak dalej jestesmy w nc+. Mam jedno pytanko dotyczace umowy, a mianowicie kiedy moge sobie zlozyc wypowiedzenie, umowa do sierpnia 2013. Czy mozna isc do apsu i zlozyc wypwwiedzenie, ktore bedzie skutkowalo z ostatnim miesiacem promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spróbuję cofnąć migrację. Migrowałem w dniu startu platformy, ale na słabych warunkach. Dodam, że w N miałem pakiet Extra HD za 79zł i HBO jakoś włączone promocyjnie, ale nie pamiętam jak to już było. W każdym razie 50 zł różnicy między takim samym pakietem w N i nc+

 

@edit

Udało się... W przeciągu kilku dni mam mieć kontakt z konsultantem w sprawie cofnięcia oraz ewentualnie zaproponowania innych warunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 8 dni? Ja już czekam 2 tygodnie :D Powiedział gość, który przyjmował wycofanie migracji, że zajmie to do 5 dni, potem jak dzwoniłem, ktoś inny rzekł, iż od 1 maja powrócimy na stare umowy...tak więc proponuję poczekać do tego maja (po weekendzie majowym powinno być już po ptokach)...ale nie zmienia to faktu, że i tak żenująco długo to trwa...może przygotowują super oferty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na migrację od 16go. Cofnąłem telefonicznie, dla sprawdzenia zadzwoniłem jeszcze raz i okazało się że rezygnacji nie ma w systemie, więc złożyłem rezygnację jeszcze raz.

Zadzwoniłem trzeci raz i dowiedziałem się że te nasze rezygnacje z migracji to sobie na kartkach notują, w systemie nie ma po tym śladu!!!!.Więc po rozmowie kartka może w smietniku lądować :twisted: Tak mnie :censored: że napisałem pismo cofnięcia migracji wraz z wypowiedzeniem umowy i wysłałem 17go kwietnia. Mam zwrotkę że pismo dotarło 18go.

Po jeszcze jednym telefonie , następna informacja: Jeśli zmigrowałeś do NC+ to nie obowiązuje cię wypowiedzenie ze względu na wyłaczenie kanałów N-premium po cofnięciu migracji. - Dlatego nie cofali od razu bo ludzie złożyliby jeszcze do 19go wypowiedzenia. Czyli to nie jest "całkowite" anulowanie migracji!!! Możesz złożyć wypowiedzenie normalnym trybem ( min 30 dni przed końcem umowy ).

 

To jakieś następne dziadostwo ze strony NC+. Jest możliwość cofnięcia migracji ale nikomu się to jeszcze nie udało !!!! Zadzwońcie i sprawdźcie czy złożyliście wypowiedzenie, zobaczymy co wam powiedzą ???

 

Jak macie zamiar płacić za kwiecień? Stary abonament czy nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem tel ze uznaja moja reklamacje. Przypomne króciutko. Migracja przed 11.04 platyna+hbo 129 przy negocjacji kwota za MR premim ustalona na +10. Okazuje sie po paru dniach ze jednak +20. Dzis uznano reklamacje i cena obnizona do 10 do konca umowy czyli 18 mies. Jak migrowalem nie bylo jeszcze mozliwosci powrotu na stara umowe jako prezent otrzymalem cinemax i filmbox za free do konca grudnia. Pare dni temu zlecilem jednak cofniecie do starej umowy w n gdzie placilem 135 z MrP hbo, cin, filmbox Umowa byla do konca lipca. I teraz nie bardzo wiem co robic czekac na powrot starej oferty czy wycofac zlecenie. Teraz po obnizce reklamacyjnej wychodze praktycznie na to samo a zyskuje seriale i hbo OD ktorego nie mialem na starej umowie. Wiem duzo placilem ale coz. Boli troche cinemax i filmbox tylko do konca roku ale moze cos jednak dadza na koniec promocji. Co o tym myslicie, doradzcie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rozmowie o cofnięciu konsultant tak powiedział jednak poszedł do kierownika i zlecił cofnięcie. Nadmienie ze nie chciałem aktywowac prezentu nawet podczas wcześniejszych rozmów mówiłem proszę mi tego nie włączać. I co samo zaswiecilo grochem o ścianę. Wrócę do pytania, co radzicie w tym momencie zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...