Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przerażające propozycje

1. albo jakieś śmieci typu Puls 2 czy ATM Rozrywka

2. albo nawiedzone kanały typu trwam czy republika

3. albo jakieś żebracze typu Travel bo nigdzie nie pojadę to pooglądam w tv

4. albo ciągnące na wymioty romance lub inne novele tv

Kto chce takich bzdur i po co to nie wiem, a co ważne nie chcę wiedzieć. Mam nadzieję że proponowane kanały spłyną do kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensownym jest dodanie E! HD jest już na sat 9E i to w wersji polsko-języcznej,tymbardziej operator Arqiva chce pomóc polskim platformom i udziela swojego miejsca rówież 13E ,na 9E też ma u siebie ten E! HD PL,tylko porozumienie z Arqiva gdzie da własną pojemność artykuł tu https://satkurier.pl/news/84857/arqi ... ansji.html i mamy dobry kanał w HD z dziedziny rozrywki i show-biznesu dla NC+,dodając iż CP ma ten kanał w wersji SD,ale HD to klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałyby się jakieś konkretne muzyczne kanały bo w tej chwili nie ma dosłownie nic... kilka FTA na których leci w kółko to samo. jedynie STARS.TV i REBEL ratują sytuację... TRACE ma koszmarną jakość dźwięku. powinni dodać może jakieś MTV DANCE, MTV BASE i zrobić porządek na liście bo jest kompletny bur.del i STARS.TV wylądowało na 226. pozycji a wszystkie muzyczne powinny być obok siebie chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty, historykusie, co byś proponował ? :)

 

NIC, obecna oferta mnie zadowala. Należy tylko usunąć reklamy z takich programów jak FOX czy AXN. A w tej kwestii tendencja jest odwrotna (Filmbox czy Kino Polska). Poza tym usunąć należy wszystkie programy nadające w formacie 4:3. Bardzo dobrze się stało, że zniknęły te szajsy Uniwersale, Sport Kluby i im podobne pikseloze. Tyle lamentu było odnośnie cen w nc+ a ja dalej nie rozumiem dlaczego płacąc niemałą kasę (platinum 99) muszę na wielu kanałach oglądać reklamy. Są rodzynki jak Ale Kino czy Planete, ale to wyjątki. A szanująca się platforma cyfrowa, szanująca abonenta, nie powinna raczyć go reklamami tak ja np. wczoraj FOX na Demonach da Vinci - w efekcie lepiej ściągnąć z netu niż męczyć się z tymi reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też napiszę o stacjach, które moim zdaniem powinny znaleźć się w nc+ i nie ukrywam, że za obecność wszystkich tych kanałów mógłbym płacić nieco więcej.

Na początek te stacje, które już wyleciały z nc+ (jest jednak szansa, że niektóre pojawią się w niej w przyszłości): kanały CBS, CNN Intl. (koniecznie!), TCM, Travel Channel (oba najlepiej w HD), Extreme Sports Channel, Cartoon Network, Universal, SciFi, 13th Street.

I jeszcze parę stacji, które też powinny zagościć w nc: TV Republika, VH1 Classic, kanały z paczki MTV Unlimited, Wedding TV, Penthouse HD, Puls 2, ATM Rozrywka, Water Planet, Novela TV. Trochę tego jest. Ale mam nadzieję, że za jakiś czas może chociaż kilka z tych kanałów się pojawi. Będę zadowolony, jeżeli pojawi się chociaż jeden. A oferta nc+ na chwilę obecną jeżeli chodzi o programy jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako, połączenie produktów nc+ i CP daje w przybliżeniu Twój ideał.

 

ps.

A nawiązując do Twojego podpisu, to szczęśliwym przez całe życie, można być chyba tylko po lobotomii ;) , choć to też dyskusyjne biorąc pod uwagę niektóre skutki uboczne tego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.TV Republika HD

3.TV Trwam HD

4.Fox News.HD

Te kanały raczej na pewno nie pojawią się nigdzie, nie tylko w nc+. Po prostu nie nadają w HD, ich nadawcy też nie mają tego w planach.

2. Większość kablówek i POLSAT już podpisały umowy na nadawanie tego programu. Czy ktoś się orientuje na jakim etapie jest NC+ ?

3. TV Trwam to kanał FTA ( ASTRA ) dostępny dla każdego i wszędzie. Jeszcze.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.TV Republika HD

3.TV Trwam HD

4.Fox News.HD

Te kanały raczej na pewno nie pojawią się nigdzie, nie tylko w nc+. Po prostu nie nadają w HD, ich nadawcy też nie mają tego w planach.

2. Większość kablówek i POLSAT już podpisały umowy na nadawanie tego programu. Czy ktoś się orientuje na jakim etapie jest NC+ ?

3. TV Trwam to kanał FTA ( ASTRA ) dostępny dla każdego i wszędzie. Jeszcze.... .

mam nadzieję , że nie są na żadnym etapie. Co potrafią fanatycy już świat miał okazję się przekonać nie raz. Choć z drugiej strony to tak naprawdę to im chodzi tylko o kasę, a że na pluciu jadem na wszystko i wszystkich co nie po ich myśli można zbić kapitalik to próbują,a nuż się uda. Studio, gadające bez sensu głowy niewiele kosztują, a z czegoś trzeba żyć . :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie oferta jest i tak już dosyć nasycona, jednak zgadzam się, że dołączenie do NC+ TV Trwam i TV Republika byłoby wskazane. Dla tych, którzy to krytykują jest rada - przecież nikt nikogo nie zmusza do ich oglądania. Jest cała masa mediów idących z prądem, niewiele się od siebie różniących. Tu jest obfity wybór. Jest jednak grupa osób, która chciałaby poznać wiadomości odmienne od sztampowych i dla tej właśnie grupy jest m.in. TV Republika. O tym, że jest zapotrzebowanie na tego typu media świadczyć mogą wyniki sprzedaży tygodników takich jak "Do rzeczy" i "* Sieci". Zaryzykuję zresztą stwierdzenie, że Ci, którzy tak krytykują możliwość dodania tych stacji do NC+ nie poświęciło nawet minuty na obejrzenie tego co mają do zaproponowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały raczej na pewno nie pojawią się nigdzie, nie tylko w nc+. Po prostu nie nadają w HD, ich nadawcy też nie mają tego w planach.

2. Większość kablówek i POLSAT już podpisały umowy na nadawanie tego programu. Czy ktoś się orientuje na jakim etapie jest NC+ ?

3. TV Trwam to kanał FTA ( ASTRA ) dostępny dla każdego i wszędzie. Jeszcze.... .

mam nadzieję , że nie są na żadnym etapie. Co potrafią fanatycy już świat miał okazję się przekonać nie raz. Choć z drugiej strony to tak naprawdę to im chodzi tylko o kasę, a że na pluciu jadem na wszystko i wszystkich co nie po ich myśli można zbić kapitalik to próbują,a nuż się uda. Studio, gadające bez sensu głowy niewiele kosztują, a z czegoś trzeba żyć . :lol2:

Jad i nienawiść sączy się pawcho z twojego postu.

Jestem za tym, aby na platformie były kanały związane z różnymi opcjami światopoglądowymi. Myślę jednak, że w NC+ jest to mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twory typu trwam czy republika na pewno nie znajda sie w nc+ i to z kilku powodow.

po pierwsze (ale nie jest to najwazniejszy powod) sa to stacje ktore epatuja nienawiscia a w tym kraju mamy tego juz wystarczajaco duzo.

gdyby nc+ mialo na tym jakis zysk to pewno by to dolaczylo ale zysku z dolaczenia tych kanalow by nie bylo zadnego.

po prostu-wszelkiego rodzaju prawdziwi polaczki i innej masci "wybrani" juz dawno mają dostep do tego kanalu.

nawet po dolaczeniu (o zgrozo !) do dvb-t widownia trwam nie wzrosnie..

po prostu to jest ograniczony elektorat...ci co sa zainteresowani juz dawno to ogladaja.

a 80 % spoleczenstwa ma tą stacje w .....

wiec nie wiem o co to halo.

nc+ tego dziadostwa nie dolaczy bo nikt nie wykupi dodatkowo abonamentu za cos co moze oglądac za friko.

 

i jeszcze raz napisze.

temat jest bez sensu-kanalow jest dosc i wystarczy.

najwazniejsza obecnie sparawa jest dać mozliwosc ogladania stacji ktore sa w umowie (polsat HD,history HD,itd) bo byli abo. C+ sa dalej tego pozbawieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...