Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kanały chcielibyście zobaczyć w niedalekiej przyszłości na platformie NC PLUS ? Myślę, iż warto podzielić się z innymi swoimi propozycjami. A nóż widelec może ktoś będzie to czytał z NC PLUS i uwzględnią nasze preferencje:) Wiem, że na pewno jest ich sporo. Dla porządku proponuję aby każdy chętny napisał TOP 5 pożądanych nowych kanałów w NC PLUS.

 

Moje top 5:

 

1.Disney Cinemagic HD

2.MTV Hits

3.TCM HD

4.E! HD

5.Boomerang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to takie "chciejstwo" na wyrost z takimi tematami, ale może kiedyś się doczekam któregoś z poniższych:

MezzoHD

Mezzo Live HD

DJazz HD

Kino Polska MUZYKA

TCM HD

 

VIASAT NATURE/HISTORY HD wiem wiem że wyłączność, ale...

 

Jakieś kanały dokumentalne jeszcze. Mogłoby coś dojść z pakietu PLANETE.

 

Politykę mam w głębokim poważaniu ale dla równowagi powinny być na platformie dostępne:

TV Republika

TV Trwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sci-fi ale tylko w wersji HD.

wywalil bym paczke MTV to tam nie ma muzy a i jakos katasstrofakna a wsadzil paczke MCM.

a przede wszystkim to zajałbym sie tym by wszystkie kanaly z obecnej ofery byly dostepne dla abonentow a ie tak jak jest w tej chwili (Polsat HD,History HD)

kanaly Viasatu z setka reklam na godzine i to samo travel sa niepotrzebne bo sa na NC+ lepsze odpowiedniki o tej samej tematyce i to zasem bez reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę. Zobaczymy nowe kanały jak "świnia niebo" :jupi: . Żeby naprawić swoją wpadkę, zjechali z cenami niżej niż w cp , tak więc nie liczcie, że coś dodadzą. No chyba, że za dodatkową opłatą. Ja bardziej martwiłbym się aby nie opuścili lotów z treścią premium / nowe przetargi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sci-fi ale tylko w wersji HD.

wywalil bym paczke MTV to tam nie ma muzy a i jakos katasstrofakna a wsadzil paczke MCM.

a przede wszystkim to zajałbym sie tym by wszystkie kanaly z obecnej ofery byly dostepne dla abonentow a ie tak jak jest w tej chwili (Polsat HD,History HD)

kanaly Viasatu z setka reklam na godzine i to samo travel sa niepotrzebne bo sa na NC+ lepsze odpowiedniki o tej samej tematyce i to zasem bez reklam

 

Sorry za offtop ale no proszę...jak widzę takie teksty to żal. Viasaty i Travel Channel przeznaczają tyle samo czasu antenowego w ciągu każdej godziny co inne kanały to po pierwsze. Po drugie skoro ktoś wnioskuje za dodaniem tych kanałów to znaczy że są dla niego wartościowe więc daruj sobie pisanie że nie bo nie, bo ty nie chcesz. Po trzecie guzik wiesz o rynku TV i mediach skoro piszesz że na Viasatach czy TCh. jest "setka reklam na godzinę" i powielasz w ten sposób nieprawdę.

Czego brakuje?

-Travel Channel HD

-Mezzo HD

-ESPN America HD(choć niewiadomo do końca co będzie z kanałami ESPN po wakacjach)

-paczki kanałów Universal(Universal Channel HD, SciFi Universal i 13th Street Universal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to takie "chciejstwo" na wyrost z takimi tematami, ale może kiedyś się doczekam któregoś z poniższych:

MezzoHD

Mezzo Live HD

DJazz HD

Kino Polska MUZYKA

TCM HD

 

VIASAT NATURE/HISTORY HD wiem wiem że wyłączność, ale...

 

Jakieś kanały dokumentalne jeszcze. Mogłoby coś dojść z pakietu PLANETE.

 

Politykę mam w głębokim poważaniu ale dla równowagi powinny być na platformie dostępne:

TV Republika

TV Trwam

 

zdecydowanie popieram, do tego Travel Channel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...