Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ITI nie dopuści do sytuacji, w której na tej samej platformie będą podważane banialuki puszczane na TVN24. Zablokowanie konkurencji i jej odmiennego spojrzenia na świat jest jedynym biznesowym powodem. Pisanie o nienawiści o subiektywne traktowanie tematu nie mają nic do gadania.

 

Tak jak tu wielu pisało. Skoro mamy wolność, to należy dopuścić do głosu każdego. A nie tylko tych, z którymi się zgadzamy. Brak wysłuchania wszystkich stron i odrzucanie zdania innych nie ma nic wspólnego z demokracją, wolnością i pluralizmem. To zwykły dyktat i ignorancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do TV republika z zapytaniem czy pojawią sie na nc+ w odpowiedzi otrzymałem

Witam i pozdrawiam, będziemy tylko w cyfrowym polsacie....P.B.

 

Dnia 2013-04-24 20:28 xxxxxxxxxxi napisał(a):

 

>Witam

>

>Oglądam telewizje republika od samego początku tzn od pierwszego dnia

emisji

>w internecie i jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa działalności.

>Jestem posiadaczem nc+ czy TV Republika pojawi się w tej platformie

>

>Pozdrawiam

>

>Wierny widz

>

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

>

>

 

 

 

--

Piotr Barełkowski

 

Telewizja Niezależna SA, ul. Czerniakowska 50/71

00-717 Warszawa, KRS 0000446368 NIP 1080014156 Poland tel.kom. +48 509 465 745, http://www.telewizjarepublika.pl

 

a więc nie mamy na co liczyć na tą chwilę nie będzie tego kanału u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, powinnyy być w nc+ kanały typu TV Repupublika, abonenci nc+ to nie tylko fanatycy PO, są też ludzie z opozycji i na pewno byli by zadowoleni dołączeniem kanalu do ofert. Dla mnie akurat jest to obojętne, bo Polska polityka mnie nie interesuje...

 

Ja chciałbym aby w nc+ pojawiły się te kanały:

E! (HD)

Boomerang

Puls2 (tylko ten kanal nie nadaje satelitarnie :()

SportKlub, tylko niestety ma on cieniutką jakość i nc+ na 100% nie włączy do oferty takiego kanału... Nie wiem po co władze SportKlubu tworzą bezsensowne twory, jak SportKlub+, a teraz FightKlub... Mogliby zrobić SportKlub HD, a nie... Miałby pewnie dużą oglądalność, bo posiada ciekawe prawa sportowe, m.in Liga Belgijska, Austryjacka, Brazylijska czy też Argentynska. Ma także koszykarską lige hiszpanską i turnieje tenisowe ATP. Ma lepszą oferte piłkarską niż Polsat. Nie rozumiem czemu nie chcą wprowadzic HD :(

 

Wracającdo tematu przydaly by się viasaty, ale niestety CP ma je na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do TV republika z zapytaniem czy pojawią sie na nc+ w odpowiedzi otrzymałem

Witam i pozdrawiam, będziemy tylko w cyfrowym polsacie....P.B.

 

Dnia 2013-04-24 20:28 xxxxxxxxxxi napisał(a):

 

>Witam

>

>Oglądam telewizje republika od samego początku tzn od pierwszego dnia

emisji

>w internecie i jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa działalności.

>Jestem posiadaczem nc+ czy TV Republika pojawi się w tej platformie

>

>Pozdrawiam

>

>Wierny widz

>

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

>

>

 

 

 

--

Piotr Barełkowski

 

Telewizja Niezależna SA, ul. Czerniakowska 50/71

00-717 Warszawa, KRS 0000446368 NIP 1080014156 Poland tel.kom. +48 509 465 745, http://www.telewizjarepublika.pl

 

a więc nie mamy na co liczyć na tą chwilę nie będzie tego kanału u nas

No to jak oglądasz to na [beep]ę chcesz tych fanatyków w NC+. Oglądałeś to sobie dalej oglądaj. ja ich nie trawię bo dyskutować to można z normalnymi dziennikarzami, a nie z osobami, które naginają wszystko do swoich tez i robią pranie mózgów starszym osobom.Mam nadzieję, że tej "prawdziwie patriotycznej jedynej słusznej tv" tutaj nie będzie. Oczywiście jak ktoś chce sobie oglądać to ma tyle innych możliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Zxcvbnm, a co widzisz złego w dodaniu do oferty nc+ całej paczki MTV ?

 

Dla każdego coś miłego, bo skoro piłka nożna ma tak bogatą reprezentację, to prędzej niż ona powinna muzyka, która jak powiadają łagodzi obyczaje. ;)

 

Szkoda tylko, że muzyki poważnej, ani ciut ciut w nc+, widać, to taka mniej poważna platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że złego, tylko, że nie będzie miało sensu dodawanie kolejnych 3 czy 4 kanałów nadających tę samą muzykę co kanały za darmo (Eska, 4fun.TV, RBL). Przecież MTV Music raczej nie przyciągnie nowych widzów z 4fun czy Eski. (no oprócz podpatrzenia, co nadają). To będzie strata kasy dla nc+. (prócz VH1 Classic czy Trace Tropical, który w ogóle w Polsce nie nadaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Zxcvbnm, przepraszam jeśli Cię moja opinia urazi, ale dla mnie polskie kanały muzyczne FTA, to w sumie ... niewypał.

 

Jakieś to takie wszystko nieprofesjonalne, że byłem tam może wszystkiego z kilka razy i tyle.

 

Niech sobie istnieją jakieś muzyczne kanały FTA, nadające nawet muzykę ludową, ale paczka MTV z pewnością nikomu by nie zaszkodziła, skoro i tak bulimy za satelitarną telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda jakieś muzyczne kanały z dobrą marką by się przydały.Niech dodadzą do ofrety Trace TV ( który obenie można oglądać w dawnej Cyfrze+),Moje Typy to zdecydowanie:

Travel Channel HD,ESPN America HD,MCM lub paczka MTV.Jak narazie nie zamierzam przechodzić do NC+ bo po prejściu nie będę miał dostępu do Travel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, niech najpierw zrobią tak, że Polsat HD, Polsat Sport News, History HD i ESPN America będą mogli oglądać abonenci na sprzęcie od Cyfry. Według mnie nowe kanały nie są wcale potrzebne, mogą być one jedynie pretekstem do późniejszych podwyżek. A jak już, to niech przywrócą to, co usunęli z dawnej oferty, np. Sportklub czy Travel Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obawiam się że najbardziej wymagających może pogodzić tylko zakup pakietów z obydwu satelitarnych platform, nie ma bowiem szans na wszystkie grzybki w jednym barszczu.

 

A ponoć nc+ miała być taka elitarna i co praktycznie z tego pozostało?

 

Tylko czcze przechwałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...