Skocz do zawartości

Reklamacje złożone na działania platformy CANAL+


reniew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie napisałem (wypiłem kilka piw - wtedy jestem bardziej kreatywny) i wysyłam poleconym, za potw. odbioru w czw. Zależy mi na zaniechaniu opłat za History HD, którego nie ma i ew. obniżenie ceny, skoro netVOD nie działa na Pace. Nowych dekoderów nie chcę!

 

Żeby tylko się nie wkurzyli i nie kopali w d. malkontentów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda. Wysłałem takie coś:

 

Witam 18 kwietnia przedłużyłem umowę z nc+/ C+. Otrzymałem pakiet Platinum + HBO + History HD + dekoder Pace. Chciałbym zgłosić wypowiedzenie w związku z brakiem kanałów Polsat HD i dodatkowo płatnego History HD. Poza tym zaproponowano mi dekoder Pace, na którym nie mogę korzystać z netVOD zawartego w sprzedanym mi pakiecie Platinum. Proszę o informację na temat sposobu wypowiedzenia pisemne/mail/tel? Dodam tylko, że mimo wysokiej tolerancji na Wasze problemy przy połączeniu, zaczynam mieć dość... Pozdrawiam

 

Odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana wniosek został przyjęty jako zgłoszenie reklamacyjne. Odpowiedź zostanie udzielona w terminie regulaminowym (30 dni).

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Ilona S.

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

 

Jestem ciekaw, co z tego wyniknie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda. Wysłałem takie coś:

 

Witam 18 kwietnia przedłużyłem umowę z nc+/ C+. Otrzymałem pakiet Platinum + HBO + History HD + dekoder Pace. Chciałbym zgłosić wypowiedzenie w związku z brakiem kanałów Polsat HD i dodatkowo płatnego History HD. Poza tym zaproponowano mi dekoder Pace, na którym nie mogę korzystać z netVOD zawartego w sprzedanym mi pakiecie Platinum. Proszę o informację na temat sposobu wypowiedzenia pisemne/mail/tel? Dodam tylko, że mimo wysokiej tolerancji na Wasze problemy przy połączeniu, zaczynam mieć dość... Pozdrawiam

 

Odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana wniosek został przyjęty jako zgłoszenie reklamacyjne. Odpowiedź zostanie udzielona w terminie regulaminowym (30 dni).

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Ilona S.

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

 

Jestem ciekaw, co z tego wyniknie :]

Będziesz do przodu. Moja reklamacja poszła z tego samego powodu plus zapewnienie konsultanta przy pierwszej migracji, że będę mógł wymienić pace'a na coś innego w trakcie trwania umowy. Co oczywiście okazało się bzdurą. Po rozpatrzeniu reklamacji cofnięto moją migrację do poprzedniego Superpremium. Dostałem Platyne+HBO+HistoryHD za 109 miesięcznie plus mediaboxa w bezpłatne użytkowanie i bez aktywacji. Opłaciło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będziesz do przodu. Moja reklamacja poszła z tego samego powodu plus zapewnienie konsultanta przy pierwszej migracji, że będę mógł wymienić pace'a na coś innego w trakcie trwania umowy. Co oczywiście okazało się bzdurą. Po rozpatrzeniu reklamacji cofnięto moją migrację do poprzedniego Superpremium. Dostałem Platyne+HBO+HistoryHD za 109 miesięcznie plus mediaboxa w bezpłatne użytkowanie i bez aktywacji. Opłaciło się.

 

Chcę zostać przy kameleonie. Niech usuną opłatę za History HD i ew opuszczą cenę :!: Poza tym ja płacę mniej za to, co ty i ja mamy... Żaden biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno zauważyć, że ta fuzja została przygotowana bez żadnego przygotowania. Tak na chybił trafił.

Na zasadzie starujemy a później się zobaczy. Myślę, że tak do końca nie wystarczy wszystkim abonentom cierpliwości.

Zyski, które już policzono przed samym startem nc+ po starcie okażą się klapą.

Te migracje a za chwilę ich wycofywanie do poprzednich umów są jakimś rozwiązaniem i podpowiedzią dla samej ITI.

Może by tak w ogóle wycofać się z tej całej fuzji i wrócić do tego co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz do przodu. Moja reklamacja poszła z tego samego powodu plus zapewnienie konsultanta przy pierwszej migracji, że będę mógł wymienić pace'a na coś innego w trakcie trwania umowy. Co oczywiście okazało się bzdurą. Po rozpatrzeniu reklamacji cofnięto moją migrację do poprzedniego Superpremium. Dostałem Platyne+HBO+HistoryHD za 109 miesięcznie plus mediaboxa w bezpłatne użytkowanie i bez aktywacji. Opłaciło się.

Przecież od początku wiadomo,że w trakcie umowy nie wymienisz Pace na mediabox Ty co tak zachwalałeś nc+ dałeś się wyrolować i pisałeś reklamacje? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno zauważyć, że ta fuzja została przygotowana bez żadnego przygotowania. Tak na chybił trafił.

Na zasadzie starujemy a później się zobaczy. Myślę, że tak do końca nie wystarczy wszystkim abonentom cierpliwości.

Zyski, które już policzono przed samym startem nc+ po starcie okażą się klapą.

Te migracje a za chwilę ich wycofywanie do poprzednich umów są jakimś rozwiązaniem i podpowiedzią dla samej ITI.

Może by tak w ogóle wycofać się z tej całej fuzji i wrócić do tego co było.

dobrze by było,ale to nie realne.nawet dobrą zmianą by było jak by iti i ich ludzi odsuneli,a głównym operatorem zostałby canal plus cyfrowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...