Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Czyżby szykowała się fuzja?

Tak, szykuje się fuzja - od września br. Saturn będzie już jako Media Markt. Widocznie Niemcy mają już dość konkurowania dwóch sklepów w jednej firmie.

Za to ostatnio zobaczyłem reklamę najnowszą ''Oreo'' - tym razem jest ona w wersji rapowanej.

Edited by Frontowiec

W zeszłym tygodniu zauważyłem na kanale TVP1 reklamę sklepu internetowego ,,Wish'. 

Zygmunt Chajzer nie będzie już reklamować Vizira. Zastąpi go Anna Starmach - jurorka "MasterChefa".

Ożesz ty! Chyba piekło zamarzlo! Wręcz niemożliwe! Co teraz zrobi stary Chajzer? Będzie pompowac piłki?
To jeszcze czekamy aż kolega od płynu Fairy wymieknie :D

Nie wiem jak wy, ale ostatnio bardzo mi się podoba reklama aplikacji mobilnej Blik. Jest całkiem pomysłowa.

Edited by Frontowiec

Moim zdaniem jedna z lepszych dziś:)

Ewelinka znów zaczęła śpiewać w reklamie "Media Expert". Ostatnio w tej samej reklamie śpiewali sami kibice.

Nie wiem jak wy, ale ostatnio bardzo mi się podoba reklama aplikacji mobilnej Blik. Jest całkiem pomysłowa.

Ta reklama jest strasznie wkurzająca i nie jest to tylko moja opinia :)

Mi ta reklama jednak się podoba.

Poza tym zauważyłem, że ''Lays'y'' zaczęły się reklamować z nową piosenką Luisa Fonsiego pt. ''Calypso''.

Edited by Frontowiec

Dzisiaj w telewizji zobaczyłem reklamę portalu Onet.pl, w której śpiewany jest hymn Polski na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Hmm, zastosowanie polskiego hymnu w reklamie nie bardzo mi się podoba...  :? :roll:

Ja jak pierwszy raz zobaczyłem wczoraj tą reklamę w telewizji, to miałem mieszane uczucia... Mam nadzieję, że to z dobrych intencji raczej robione (jakoś 100-lecie niepodległości trzeba uczcić) ale ta reklama... nie spodobała mi się zbytnio. 

Za to niektórym osobom (w tym byłemu członkowi Kabaretu OT.TO) Hymn Polski w reklamie Onetu się nie podoba. Proponują za to ''Rotę'' bądź Hymn Niemiec.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/makowski-i-karnowski-zniesmaczeni-hymnem-polski-w-kampanii-onetu-moze-by-sobie-zaspiewali-rote

Ja widziałem tą reklamę i powiem, że jakoś Hymn Polski mi nie przeszkadza. Dobrze, że jakoś chcą uczcić 100-lecie Niepodległości (nawet jeśli Onet nie należy do polskiego właściciela, tylko do tego zza Odry).

Reklamy ''Old Spice'' z czarnoskórym gościem są najgorsze z reklamy na reklamę. Właśnie przed chwilą ją zauważyłem, jak czarnoskóry gościu jest przebrany za amerykańskiego sędzię.

Także ''Play'' zaczęła reklamować Margaret z piosenką ''What You Do''.

Ostatnio zauważyłem w telewizji reklamę ''Bociana'', w której tytułowy bocian śpiewa piosenkę Andrzeja Rosiewicza pt. ''Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny'' w zmienionej wersji. Reklama jest także nawiązaniem do Festiwalu w Opolu.

Reklamy z parodiami "normalnych" piosenek zawsze mnie irytowały, ale ta jest jedną z gorszych.

Jeszcze za to pojawiła się reklama ''Lenora'' z Robertem Lewandowskim i 2 piłkarzami Bayern Monachium. Ta sama reklama leci też w niemieckiej TV.

Ta reklama to już była w czerwcu.

Reklamy z parodiami "normalnych" piosenek zawsze mnie irytowały, ale ta jest jedną z gorszych.

Gorsza jest tylko śpiewana reklama Lidla z Okrasą :(

Gorsza jest za to ostatnia reklama ''Żabki'' z Lodarianką, która je tylko i wyłącznie lody (z wyjątkiem deserów).

Edited by Frontowiec

Zgadzam się, chyba najgorsza reklama Żabki.

Tak, to prawda. Ta reklama działa mi na nerwy. :?

Znana z ''Rodzinki.pl'' i ''Kobiety Mafii'' Julia Wieniawa zaczęła reklamować buty od Deischmanna.

Gorsza jest za to ostatnia reklama ''Żabki'' z Lodarianką, która je tylko i wyłącznie lody (z wyjątkiem deserów).

Zgadzam się, chyba najgorsza reklama Żabki.

Tak, to prawda. Ta reklama działa mi na nerwy. :?

A mi się podoba. :)

Znana z ''Rodzinki.pl'' i ''Kobiety Mafii'' Julia Wieniawa zaczęła reklamować buty od Deischmanna.

Strasznie irytuje mnie ta i dziewczyna i reklama. Choć w ''Rodzince.pl'' gra OK. 

Deichmanna.

Dżoana Krupa z Kubą Wojewódzkim zaczęli reklamować ''Playa''.