Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkręca się sezon reklam wielkanocnych: Kinder już taką ma, dzisiaj także trafiłem na reklamę Intermarche, tam są oferowane pluszaki do zbierania, co prawda szczegółów nie podają, jak je zdobyć, ale i tak to nie będzie coś tak nośnego jak biedronkowe Świeżaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy tylko mnie drażnią reklamy Hortexu z Matką Naturą? Nie wiem czemu, ale doprowadzają mnie do szewskiej pasji.

 

Swoją drogą nasunęło mi się pytanie - czy pamiętacie jakąś reklamę, którą oglądaliście z przyjemnością i której już nie puszczają, a z chęcią byście ją oglądali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVN-ie po "Milionerach" puszczona została reklama Avonu z Hubertem Urbańskim, przy którym siedziała uczestniczka "Milionerów" przy pytaniu za milion. Swoją drogą widać było, że była zbyt głupia na takie pytanie :D Hubert coś powiedział o jej ustach i pojawił się na okładce "Avonu". 

 

I mam też takie pytanie :) Czy mógłby mi ktoś przypomnieć starą reklamę operatora "Heyah"? Ledwo co ją pamiętam, ale miałem wtedy parę lat może i strasznie się jej bałem :/ Pamiętam tylko taki duży parking (może przy markecie.. nie wiem) bez żadnych ludzi. Ktoś może kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Typowy97

Heyah? Oni mieli świetne reklamy. "Nie tolerujemy kruczków" i takie tam haha:D "a do PLAY drożej." Hmm, nie kojarze żadnej reklamy z parkingiem, ale polecam wpisać w yt: "Simon cat" to zdaje się na tym wzorowali się Heyah z produkcja swoich reklam.

Edytowane przez Typowy97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiła się najnowsza reklama ''Netii'', w której akcja się dzieje w Parlamencie Europejskim.


Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio w reklamach np. ''Providentu'' jest mowa o RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiła się najnowsza reklama ''Netii'', w której akcja się dzieje w Parlamencie Europejskim.

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio w reklamach np. ''Providentu'' jest mowa o RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania).

Tak, jest mowa o RRSO, zdaje się że Ministerstwo finansów albo UOKiK, narzucil taki wymóg, by RRSO było podawane w spotach reklamowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...