Jump to content

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Te składy węgla to jakąś grubszą umowę z TVP musiały podpisać. Na TVP zostały sponsorem serialu Mad Men :)

Zauważyliście że w reklamach pseudoleków osoba je zachwalająca, reklamująca zawsze nosi okulary i często jest ubrana na biało. Ostatnio pojawiło się kilka reklam środków odchudzających. Są tam pokazywane albo animacje jak panie chudną albo pani przed kuracja i po kuracji. I tak się jakoś składa że te panie zawsze nie mają głów :) Dopiero na samym końcu chuda pani się uśmiecha.

Te składy węgla to jakąś grubszą umowę z TVP musiały podpisać. Na TVP zostały sponsorem serialu Mad Men :)

Nie jestem w 100% pewien, bo nie wsłuchiwałem się czego dotyczy ta reklama, ale zauważam sponsora przed każdym filmem telewizyjnym w TVP Kultura.

• 2 weeks later...

Ostatnio m.in w RMF FM jest emitowana reklama radiowa ''Biosiliki'' z Anną Przybylską, gdzie reklama jest w formie wywiadu z aktorką. A w telewizji jest emitowana reklama ''Belvity'' w której występuje prawdopodobnie Artur Pontek (komisarz Marczak z serialu ''Ojciec Mateusz'').

Guest Anonymous

Tych reklam to się dziennie naoglądam mnóstwo, ale z tych co widzę teraz nie ma zbytnio nic fajnego. Ogółem to najlepsze reklamy mają sieci komórkowe jak Heyah, Play czy Nju Mobile oraz też genialne Serce i Rozum. Także śmieszy strasznie stara, ale nadal pokazywana reklama Pedigree ze sztucznymi szczękami dla psów. Fajne są również reklamy Wonga.com. Najgłupsza reklama jaką widziałem od lat to ta nowa Sprite - masakra.

Co do ''Składów Węgla'' to widać że TVP ma z nimi grubą umowę. Ostatnio także jest emitowana najnowsza reklama ''Haribo'' z dziewczynką która ma na nosie duże okulary, gdzie widząc tą reklamę uważam ją za najgorszą.