Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Mnie najbardziej irytowały/irytują reklamy z Panem Chajzerem i z proszkiem do prania :]

Idol wszystkich "kur domowych" w Polsce. Taki nasz swojski podstarzały Leonardo DiCaprio, :aha: na którego tęsknym wzrokiem :oops: spogląda każda gospodyni domowa w przerwie między odkurzaniem a praniem :twisted::wink:

A ja ostatnio mam dość reklamy T-Mobile z ofertą Jump. Denerwuje mnie na maxa, podobnie jak od Plusa PowerLTE. Znienawidziłem przez to tę piosenke Snap-The Power :[ :/

Ja też i denerwują mnie też ciągłe reklamy zachęcające do kupna Cyfrowego Polsatu itp. związnych z siatkarskim mundialem.

Krótko mówiąc, jak ze wszystkim - co za dużo, to nie zdrowo. Jak zaczyna być coś zbyt nachalne, to ludzie zaczynają tego nienawidzieć. Ja tak właśnie mam - im bardziej mnie ktoś stara się do czegoś przekonać (na coś mnie namówić), tym większej awersji do danej rzeczy nabieram. :sciana:

Ostatnio mnie także denerwuje reklama ''Plusa'', w której Brodzik jest zła na Wilczaka za to, że nie kupił komputera. Kiedyś reklamy ''Plusa'' m.in. z kabaretem ''Mumio'' były dobre, ale jak ''Plusa'' przejął Solorz to wszystkie reklamy się zepsuły.

@up

A może coś więcej, niż nabijanie postów jednym słowem?

Ostatnio zaczęły mnie mocno denerwować reklamy Braveranu i Play'a. Np zdanie: Każdy mężczyzna wie co trzeba zrobić, gdy konar nie chce zapłonąć". A z Play'a nie lubie reklam z "gwiazdami"

@fan tv - przepraszam, że zapytam, ale nie rozumiem - co "dokładnie"? Może całym zdaniem, bo niestety nie wiem co "dokładnie". Chciałbyś wykonać jakieś zadanie dokładnie? Czy może dokładnie umyć naczynia, żeby nie było śladów tłuszczu?

Co "dokładnie"? :>

Podoba mi się strasznie reklama ''Banku BGŻ'', w której wiewiórki zakładają się z dziennikarzem, że ogoli się na łyso.

Ostatnio wróciła reklama ''Michałek z Wawelu'', w której występują m.in. rodzina z Poznania, przyjaciółki z Wrocławia, Jola z Warszawy czy chłopaki z Katowic.

Czy mężczyzna w szarych spodniach w reklamie ''Ultimo'' to nie przypadkiem Jacek Braciak?.

Ostatnio mnie także denerwuje reklama ''Plusa'', w której Brodzik jest zła na Wilczaka za to, że nie kupił komputera. Kiedyś reklamy ''Plusa'' m.in. z kabaretem ''Mumio'' były dobre, ale jak ''Plusa'' przejął Solorz to wszystkie reklamy się zepsuły.

Ta reklama, co gorsze, jest słabo zmontowana. Dograli tekst Brodzik i kilka nowych ujęć, a część z Wilczakiem jest ze wcześniejszej reklamy i efekt widać.

Mnie również i podzielam zdanie, że reklamy z Mumio były lepsze. Natomiast reklamy z Brodzik i Wilczakiem to niewypał. Montażyści zatrudniani po kosztach. Cóż plus niedługo upadnie, bo klienci odchodzą od nich np. ja :D

Dzisiaj w telewizji zauważyłem najnowszą reklamę ''Metafenu'', która moim zdaniem absolutnie mi się nie podoba.

Latając po kanałach trafiłem na Mango i reklamę jakiegoś pseudo grilla. Gadali po niemiecku. Grill, mięcho, sałatki i piwo na stole i to piwo było zamazane. Kto to zamazał, Mango czy Niemcy? Troszku dziwnym byłby zakaz pokazywania piwa w kraju Oktoberfestu. U nas też nie słyszałem o czymś takim. Ktoś coś wie na ten temat?

Dzisiaj w telewizji zauważyłem najnowszą reklamę ''Metafenu'', która moim zdaniem absolutnie mi się nie podoba.

W ogóle twierdzę, że reklamy Metafenu są przeznaczone dla "inteligentnych inaczej"!!! :facepalm: