Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I to tak delikatnie nazwałem tą reklamę - tak ostrzej to jak widziałem tą reklamę to oczy mi krwawiły... dziwnie się też czułem, jak widziałem te nowe reklamy - śpiewane - z LINK 4. Gdy byłem w Holandii i widziałem jeden blok reklamowy, to tam nie widziałem reklam w stylu naszych z Polski - i dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gierek napisał:

Gdy byłem w Holandii i widziałem jeden blok reklamowy, to tam nie widziałem reklam w stylu naszych z Polski - i dobrze. 

 

W Niemczech jest podobnie, a wracając do reklamy Shopee to czekam aż ją skomentuje Jacek Tomkowicz bądź chłopaki z "Lekko stronniczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tę reklamę Shopee. W końcu coś fantazyjnego i zabawnego. :) Przypomina mi nieco tak bliskie mojemu klimatowi reklamy azjatyckie. Super jest. :D niszczy banię i jest bardzo pozytywna. Za to ją uwielbiam ❤️ Większość reklam mogłyby takie być, a nie ciągle reklamy leków na każdy rodzaj biegunki...

 

A nic mnie tak ostatnio nie denerwuje  jak "I love Super Pharm", „Mega...Mega". Te dwie reklamy są dosłownie wszędzie. :(

 

Edytowane przez Kirk
Na forum nie używamy wulgaryzmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lannan napisał:

Uwielbiam tę reklamę Shopee. W końcu coś fantazyjnego i zabawnego. :) Przypomina mi nieco tak bliskie mojemu klimatowi reklamy azjatyckie. Super jest. :D Mogłaby większość takich reklam być, a nie ciągle reklamy leków na każdy rodzaj biegunki...

To ironia? Jeśli nie to współczuję... Te reklamy Shopee są tak wkurzające, że mam ochotę coś rozwalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowano posta zanim odpisałeś. 

I nie, to żadna ironia. Jak piszę, reklama ta mi przypomina wiele reklam azjatyckich, a ja takie lubię i cenię właśnie za fantazję i ich oryginalność. Shopee to namiastka tego stylu który można dostrzec w reklamach japońskich czy koreańskich. Serio.  Jestem do tego przyzwyczajony, i prawdę mówiąc to reklamy u nas (w Europie) raczej nie mają wyrazu lub są za bardzo bliskie rzeczywistości. Przynajmniej dla mnie.  

Uwielbiam takie odjazdowe reklamy. Tak ryją banię, że trudno ich moim zdaniem nie lubić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...