Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobne reklamy szły już jakiś czas temu, o ile dobrze kojarzę to chyba rok albo dwa lata temu, też mniej więcej pod koniec grudnia, jak jest sezon na "wyprzedaże roczników".

 

A, co do "Media Expert" wcześniej wspominanego - z marketingowego punktu widzenia oni żadnego błędu nie popełnili. Ba, tak naprawdę to oni zyskali na tym zamieszaniu sprzed 3 lat. A i tak teraz jest ta mniej irytująca wersja niż wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Koronie królów wystąpiła panna która pojawiała się ostatnio w reklamach McDonaldsa. A wcześniej jeśli dobrze kojarzę, tyle że z rudymi włosami i widocznymi piegami, w reklamie T-Mobile i jakichś ciastek czy rożków. To jakaś aktorka czy dostała rolę dzięki graniu w reklamach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zauważyłem nowe reklamy leków/suplementów diety. Pierwszy medykament, czyli bodajże suplement diety "Rutinacea" reklamuje "Babka Zielarka z Rancza", czyli pani Grażyna Zielińska. Drugim suplementem jest "Vicard", reklamowany przez Barbarę Mostowiak z "M jak Miłość", czyli panią Teresę Lipowską. Oczywiście obydwie aktorki grają siebie, a nie serialowe postacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka ciekawostka. W tej reklamie lektor mówi pod koniec Honor 7x.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/szymon-majewski-w-roli-cukiernika-obsluguje-tamare-arciuch-i-bartka-kasprzykowskiego-w-nowej-reklamie-plusa-wideo

Natomiast w tej, która leci w TV, np. przed chwilą na Epic Drama, lektor mówi Honor x7. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama, to jeden z wyjątków, który wywołuje pozytywne odczucia. :) Wcześniejsza wersja z pracownikiem miesiąca też była dobra. :)

 

Ooo, tak, tamta wersja z pracownikiem miesiąca też mi się podobała. Każdego miesiąca najlepszym pracownikiem był szef. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pojawiła się najnowsza reklama ''ING Bank Śląski'' z Markiem Kondratem, w której pojawia się piosenka Manaamu pt. ''Krakowski Spleen'' - ciekaw jestem od ilu już lat Kondrat reklamuje ten bank?

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...