Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w telewizji jest emitowana reklama ''Play'' w której Czesław Mozil przegrywając zakład z pracownikami ''Play'' śpiewa na akordeonie ''Ona tańczy dla mnie'' grupy ''Weekend'':

http://www.youtube.com/watch?v=gp6fqE_h6IA

 

Co do ostatnich reklam ''Play'' to najbardziej wkurza mnie kobieta grająca w tej reklamie która z wyglądu przypomina mi jedną z aktorek Disney Channel ostatnio pojawiającą się min w VIVA Polska:

 

Co do innych reklam to oglądając reklamę kawy ''Jacobs'' z aktorką zauważyłem że aktorka mówi głosem Magdaleny Różdżki (jak się okazuje pani głos pani Różdżki można także usłyszeć min w reklamie ''Śmietanki Łaciata'', ''Lipton'' czy ''Agata Meble'').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pod koniec reklam min ''Gripexu'', ''Xenny'' czy ''Stoperanu'' pojawia się 3-sekundowa (wcześniej 10 sekundowa) animacja z niebem i logiem USP Zdrowie (w tle śpiew kobiety), także pojawiły się ostatnio nowe reklamy ''Wongi'' które również są nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamy ''Heyah'' z diabłem to również mi się podoba, ale miesiąc temu pojawiała się reklama ''Biedronki'' w której rodzina kłóci się które imię dla narodzonego dziecka ma wybrać, gdzie ojciec z wąsikiem przypominającym Węgra kładzie swoją głowę do ciążowego brzuszka swojej kobiety i mówi ''Widzisz córciu, my Polacy tak mamy, zawsze pomagamy udzielać rad'' gdzie według mnie ta reklama jest gorsza nad gorszymi i uważam że reklamy z owocami i warzywami były lepsze od reklam pt: ''My Polacy tak mamy''.

 

Ostatnio pojawiła się reklama ''Ranigastu Max'' i ciekawi mnie czy prowadzący występujący w tej reklamie to nie jest przypadkiem Jarosław Budnik?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wkurzają mnie w telewizji 2 reklamy, pierwsza to reklama ''T-Mobile'' z krzyczącymi dzieciakami które na uspokojenie dostają tablety, a druga to reklama ''Black Red White'' w której lektor zaczyna słowem ''Proszę pani'', czyżby nie było już w ''Black Red White'' ofert dla panów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest fajna reklama :)

Wiadomo że ubezpieczenia samochodów to domena facetów to dali zdrową babkę i więcej nic nie kombinowali :D

A tak zmieniło się zainteresowanie Rankomatem po emisji tej reklamy :D

522e91f63ef3b326m.jpg

Anna Lucińska ma spory dorobek reklamowy. Gdzieś miałem jej stronę ze wszystkimi reklamami ale mi ją wcięło. Znalazłem to

http://www.youtube.com/watch?v=SYMQVhB7X7U

A tu jej kanał na YT

http://www.youtube.com/user/Annusia86

 

 

Zauważyliście że powstał nowy zawód, profesja? Aktorka reklamowa. W różnych reklamach występują te same panie tylko ze zmieniona fryzurą kolorem włosów, dołożonymi okularami dla niepoznaki. Przez co może dojść do śmiesznych sytuacji. Nie tak dawno temu leciała reklama szamponu DX2. Kobitka z facetem w łazience sobie gadali o wypadaniu włosów. Kobitka obiecała mu że kupi mu szampon. Jakiś czas później tak sam kobitka tuliła się do zupełnie innego gościa i nawijała o jakichś witaminkach. Teraz w tv leci już inna reklama DX2. Też kobitka z facetem w łazience ale inna kobitka i inny facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...