Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do reklam ''Eurobanku'' ze śpiewającym Piotrem Adamczykiem to raczej dla mnie są raz lepsze raz gorszę. Dla mnie najlepsze są reklamy które są pokazywane podczas Super Bowl gdzie koszt reklam jest naprawdę bardzo drogi.

 

A co do najgorszych reklam to mam tzw. Top 5:

1) - Reklama ''Oreo'' z przemądrzałą dziewczynką która mówi do ojca że nie jest gotowy aby zjeść ''Oreo'':

2) - Śniadaniowy Fristajl ''Hochlandu'':

3) - Reklama ''Plusa'' pt ''Wyprzedaż'':

4) - Reklama ''ING'' z Edytą Górniak która była pokazywana w trakcie Euro 2012:

5) - Pożyczka karnawałowa ''Skoku Wołomin'':

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio emitowana jest reklama mercedesa, gdzie jakiś powiedzmy diabeł, który przy zbliżeniu ma twarz podobną do naszego wspaniałego premiera Donalda Tuska oferuje dla jakiegoś pana podpisanie umowy na samochód czy coś takiego. Czy to jakaś aluzja ze strony mercedesa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu w wielu reklamach podkreśla się polskość danego produktu, także tych spożywczych. I tak się zastanawiam czy jest się czym chwalić? :) Nie tak dawno afera antybiotykowa. Kilka miesięcy temu afera z padliną przerabianą w zakładach mięsnych. Nic tylko sprowadzać wędliny z innych krajów i reklamować je pod hasłem "Wytwarzane pod nadzorem nieskorumpowanych lekarzy weterynarii" :D

Rozbawiła mnie też reklama jakiegoś majonezu w której podkreślano jego tradycyjność. Jakiś dzieciak w chałaciku i z tarczą szkolną zajada majonez a później już dorosły mężczyzna z rodziną je tak samo wytwarzany, współczesny majonez. Chałacik+tarcza to tak mniej więcej lata 80-te. Lata 80-te to dla polskiej żywności najgorsze lata. Nie było wtedy nic. To wtedy powstały wyroby czekoladopodobne, sztuczna margaryna i legenda jakoby do bodajże mortadeli dodawano papier toaletowy jako wypełniacz :D No jeśli ktoś się chwali że dzisiejszy majonez ma taki sam smak i jest wytwarzany wg. tych samych norm jak ten z lat 80-tych to ja dziękuję za taki majonez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam,że wbrew temu co usiłuje nam się wmówić to zdecydowana większość Polskich produktów to syf.A jak widzę reklamy biedronki jakie to u nich wszystko pyszne i tanie to moja krew zmienia kolor na zielony. :evil:Dlatego wybieram sprawdzone towary zagraniczne z "normalnych" sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak widzę reklamy biedronki jakie to u nich wszystko pyszne i tanie to moja krew zmienia kolor na zielony. :evil:

To prawda. Niby tak zachwalane są produkty żywnościowe, a w rzeczywistości nie smakują tak jak powinny. Co innego mogę powiedzieć o pozostałych artykułach, jakimi są pompy wodne, komplety noży, piloty uniwersalne do odbiorników etc.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...