Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2023 o 12:53, tajniak+ napisał(a):

Napisałem przecież, że jest Canal+Online w pakiecie, który ma też kanały TV na żywo. Jak masz w miarę nowy TV, to appka jest dostępna w menu TV i masz kanały C+ bez anteny. Poza tym rozdzielanie sygnału z jednej karty na kilka TV jest niezgodne z umową.

Po pierwsze - nie dość, że internet mam od jednego z operatorów GSM z przekaźnika (co skutkuje niską prędkością transferu danych), to jeszcze mam limit.

Gdyby wszyscy domownicy zaczęli równocześnie oglądać TV z Internetu to raczej nikt by nie pooglądał.

Antena już jest, sygnał również i to rozprowadzony do każdego pokoju, więc czemu z tego rezygnować i przechodzić na Internet?

 

Po drugie - może i współdzielenie karty jest niezgodne z umową, ale robię to tylko wewnątrz mojego mieszkania, więc nie ma ryzyka. Sam na siebie nie doniosę.

Po co mam płacić dodatkowo za gówniane terminale od dostawcy (z ograniczeniami i brakiem możliwości programowania, czy choćby ustawienia listy programów trudno je nazwać tunerami satelitarnymi), skoro mam własne w pełni konfigurowalne, tak jak chcę własne porządne tunery, na które mogę nagrywać co chcę, kiedy chcę i przechowywać jak długo chcę oraz zgrać sobie na komputer, etc.

 

Cytat

Poza tym rozdzielanie sygnału z jednej karty na kilka TV jest niezgodne z umową.

Ja nie rozdzielam sygnału, a jedynie uprawnienia karty. Sygnał jest doprowadzony do każdego TV bezpośrednio z anteny.


 

 

Edytowane przez Demonides72
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Chciałbym poruszyć temat doładowań smarthd+ w tym roku np. na jeden miesiąc, po tych ostatnich podwyżkach. Pytanie dotyczy programów tam obecnych. Czy w pakiecie SmartHD+ dalej są dostępne promocyjnie te programy Planet+ , Alekino+ , Canal+Kuchnia ,  Canal+Domo i te dla dzieci ? . Drugie pytanie czy w pakiecie multi są  13ulica , AXN Spin ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...