Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiadomo, na przełomie kwietnia/maja, na rynku pojawi się oferta pre-paid oferowana przez platformę nc+ - nc+ na kartę.

 

Możliwe, że dzisiaj poznaliśmy pierwsze kanały, które wejdą w skład nc+ na kartę

https://satkurier.pl/news/84685/4-kanaly-tematyczne-canal-w-sd-z-conax-dla-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego wątku:

Rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielem TECHNISAT w "miasteczku cyfrowym", który powiedział, że za miesiąc lub półtora wejdzie nowa oferta nc+ na kartę i pokazywał niesparowaną kartę (wyglądała jak zwykła TNK lub SMART HD). Powiedział, że oferty SMART HD i C+ na kartę zostaną połączone. Co do kwestii finansowej nie udzielił mi info. Mnie to szczególnie interesuje, bo mam zarówno SMART HD jak i C+ na kartę. Powiedział, że będzie to oferowane w jednej usłudze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższego cytatu wynika, że te osoby, które mają kartę "TnK Smart HD" będą mogły na tej karcie zrobić migrację do nowej, przyszłej oferty "nc+ na kartę". :)

Byłoby dobrze, bo ja właśnie taką kartę też mam. :) Pozostaje tylko jeszcze kwestia samej oferty, czyli co i za ile. ;)

Jeśli nie będzie to opłacalne to lepiej będzie pozostać przy obecnej ofercie "Smart HD". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też jestem ciekaw. Podejrzewam, że oferty te nadal pozostaną dostępne. Zresztą, "Sat Kurier" też o tym pisał, że "Telewizja na Kartę" zostaje. :)

Byłoby dobrze, bo moja babcia właśnie korzysta z "TnK SD" na moim starym Fergusonie AF-7318UCI i swoim telewizorku kineskopowym 29". :)

Mojej babci ta oferta starcza. Jest stosunkowo tania i bez żadnej umowy, a więc terminowego zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o kanałach tematycznych dawnej CYFRY+ w wersji SD? To, że są obecnie parowane, nie znaczy, że nie mogą zostać "rozparowane". ;)

Tak przecież było z pozostałymi kanałami dostępnymi w "Smart HD".

Jasne, że mogą.

 

Akurat kanały z Smart HD chodziły już rozparowane 2-3 tygodnie przed startem oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o kanałach tematycznych dawnej CYFRY+ w wersji SD? To, że są obecnie parowane, nie znaczy, że nie mogą zostać "rozparowane". ;)

Tak przecież było z pozostałymi kanałami dostępnymi w "Smart HD".

Jasne, że mogą.

 

Akurat kanały z Smart HD chodziły już rozparowane 2-3 tygodnie przed startem oferty.

Dokładnie tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...