Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

W cenie do 200 zł to tylko coś z Fergusona Ariva 120 ( czytnik kart - naziemna cyfrowa ) lub 220 ( to samo co 120 plus wejście na moduł ) albo Opticum - Globo X402, x403.

Można jeszcze kupić Nbox 5800 z wgranym linuxem ( E2 ) - trochę wyższa szkoła jazdy ;)

Więcej informacji na znanym portalu aukcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi znalazłem kilka ciekawych ofert z fergusonem 120 mam pytanie co do gniazda rj45 w nim czy to tylko gniazdo (do użytku w przyszłości) jak w co niektórych dekoderach od nc+ czy można normalnie korzystać z internetu, rozumiem że jest dostęp np do youtube a niemożna serfować po internecie np po naszym forum?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niemożna serfować po internecie np po naszym forum?

Forum nie jest moje, ani twoje. Nie można go przeglądać na dekoderach Ferguson, Ferguson 120, a w tym dekoderze to akurat youtube też nie uświadczysz. To wątek o smart hd+, więc resztę pytań przenieś do odpowiedniego wątku z w/w dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że pewnie tutaj wiele odpowiedzi już padło na podobne pytania jakie chce zadać ale mam nadzieję, że ktoś odpowie z praktyki bez szukania tych wszystkich nurtujących odpowiedzi na moje pytania...mam dekoder TNK stary Technisat więc nie muszę go zmieniać by móc migrować do SMART HD ? kwoty doładowań nie ulegają zmianie z tego co widzę wg tych tabelek ? i jak doładowałem na pół roku od razu przepiszą mi to do SMART HD ? nie ma żadnych dodatkowych opłat ? bez telewizora hd mogę spokojnie odbierać wszystkie kanały włącznie z tym że aktywowałem Polsat ? po prostu czy ta migracja jest opłacalna i nie ma żadnych wad ? bo wygląda naprawdę fajnie ale jeszcze ciężko mi się w tym wszystkim połapać :) byłbym wdzięczny za pomoc pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie musisz zmieniać dekodera. Oferta Smart HD+ zadziała na Technisat Digit CD,

2. Kwoty doładowania są takie same za 1, 3 i 6 miesięcy. Za 12 miesięcy jest 180 zł, a 24 miesięcy cennik nie obejmuje,

3. Bez telewizora HD i na tym dekoderze (odsługuje on tylko transpondery w technologii DVB-S), odbierzesz wszystkie kanały SD z oferty oprócz:

- Religia TV

- TVP Historia

- TVP Rozrywka

ponieważ kanały te nadają z transponderów DVB-S2, obsługiwanych przez dekodery HD.

4. Co do przepisania doładowania to przenoszą, ale w jakich proporcjach, to musisz już dopytać kolegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Bez telewizora HD i na tym dekoderze (odsługuje on tylko transpondery w technologii DVB-S), odbierzesz wszystkie kanały SD z oferty oprócz:

- Religia TV

- TVP Historia

- TVP Rozrywka

ponieważ kanały te nadają z transponderów DVB-S2, obsługiwanych przez dekodery HD.

i Puls 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś też mieć głowicę DVB-T w tunerze satelitarnym to możesz wybrać Fergusona Ariva 250 Combo. To jest de facto to samo, co Ariva 202E, tylko dodatkowo z głowicą DVB-T właśnie. :)

Jednak faktycznie, przy "zestawie" moduł CAM Cyfrowego Polsatu + karta "Smart HD+", ma się dostęp do wszystkich kanałów, które są również w DVB-T. No, może za wyjątkiem lokalnej wersji TVP Regionalnej, o ile nie mieszkasz w Warszawie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patrick

Do odbioru kanałów z oferty "Smart HD+" z pewnością tak. :) Pamiętaj tylko, że gdybyś tak kiedyś w przyszłości zechciał na swoim własnym tunerze odbierać np. platformę Cyfrowego Polsatu to takiej możliwości już nie będziesz miał, gdyż wybrany przez ciebie model tunera nie posiada gniazda na moduł CAM. A odbiór Cyfrowego Polsatu na własnym sprzęcie możliwy jest tylko przy pomocy właśnie modułu CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po migracji z tnksd weszły mi dodatkowe uprawnienia dla 0b01 - 1050 01000014, dla 0b00 zmieniły się już na nieaktywne - 1010 01000000 i to tak ma zostać? Czy taki komplet uprawnień wystarczy do odbioru smartHD+ bo coś nie chce zatrybić.

Numer uprawnień się zgadza, jak nadal nie masz obrazu na żadnym kanale, to wyciągnił kartę i włóż ją z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomus76 - skoro chodziły ci na początku września to prawdopodobnie był ten zapas uprawnień z sierpnia (najpóźniej do 7 - 10 września). Sprawdź w swoim dekoderze, czy masz uprawnienia na wrzesień, bo chyba jednak nie przeszły. Jak dłużej nie będzie po zostawieniu na TVP 1 HD, czy TVN SD to zadzwoń i poproś o ponowienie uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...