Jump to content
SatExpert

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Recommended Posts

@markar zastanawiam się czy skorzystać, bo dostałem promocyjne nadanie pakietu Familijnego HD.

Dziś ponownie zadzwoniłem do Biura Obsługi Klienta PC+ i tym razem trafiłem na bardziej ogarniętego konsultanta. Promocja dotyczy wszystkich kart Smart HD+ i obowiązuje do 30.04.2020 r.

o jaka promocje chodzi?? mozesz podac wiecej detali??

@mxc78 proszę, warunki promocji masz poniżej, tylko trzeba się śpieszyć:

5101064300_1588052757_thumb.jpg

Ja doładowałem i dziś już kanały zaświeciły. Wykonałem telefon pod wskazany numer i promocja została mi przyznana. Wychodzi po 10 zł na miesiąc.

• Thanks 1

Mam pytanko. Otóż od dłuższego czasu nie doładowywałem karty swojej ze Smart HD. Dziś zadzwoniłem na infolinię, aby zapytać czy ta promocja na którą doładuje się konto na 1 miesiąc, będzie aktywna na 2 miesiące. Konsultant odpowiedział, że ja się na tą promocję nie załapię, ponieważ zanim to doładuję, zanim pieniądze do nich dotrą, zanim oni to zaksięgują, etc itp. Suma sumarum :komizm :-). 

W związku z tym doładowałem swoją kartę poprzez e-punkt trybem expresowym. Kanały zaświeciły po ok. 10 minutach od przelewu. 

I tu pytanie, czy pakiet oby na pewno będzie aktywny przez te "promocyjne" 2 miesiące? 

Posted (edited)

Musisz zadzwonić na ten numer powyżej i zgłosić fakt włączenia tej promocji.

Edited by Burito

A, ok. Czyli w takiej kolejności. 

@ARTIPAPK śpiesz się bo zostało ci raptem niecałe 2 dni.

Fajna promocja choć cały czas uważam, że powinni odpalić 1 miesiąc za free bez opłaty 20 zł a korzyści  byłyby dla operatora dużo większe.

Panowie, wczoraj zadzwoniłem ponownie na infolinię po opłacie i uruchomieniu tej usługi. Zapytałem czy jest jakaś promocja obecnie na to, po czym konsul odparł, że jest, po wpłacie.... 50 zł 🤔

Przeczytałem mu to info z banera, które tutaj wstawiliście na forum, że po doładowaniu w kwocie minimum 20 zł. Po czym zdziwiony powiedział, a no tak, jest taka możliwość i pakiet po 30 dniach zostanie przedłużony na kolejne 30 dni. 

Moim zdaniem to u nich jest wielki bałagan. Ci konsultanci sami nie wiedzą, co jest odgórnie promowane. 

Dużo ofert i konsultanci czasem się mylą. Podczas mojej rozmowy pani stwierdziła, że po miesiącu konto zostanie doładowane o...25%! Powtórzyłem ponownie, że chodzi o ofertę Smart HD i wszystko było już jasne.

35 minut temu, ARTIPAPK napisał:

Panowie, wczoraj zadzwoniłem ponownie na infolinię po opłacie i uruchomieniu tej usługi. Zapytałem czy jest jakaś promocja obecnie na to, po czym konsul odparł, że jest, po wpłacie.... 50 zł 🤔

Przeczytałem mu to info z banera, które tutaj wstawiliście na forum, że po doładowaniu w kwocie minimum 20 zł. Po czym zdziwiony powiedział, a no tak, jest taka możliwość i pakiet po 30 dniach zostanie przedłużony na kolejne 30 dni. 

Moim zdaniem to u nich jest wielki bałagan. Ci konsultanci sami nie wiedzą, co jest odgórnie promowane. 

U mnie też za pierwszym razem też konsultant stwierdził, że nie wie o takiej promocji, dopiero jak @markar wysłał mi e-mailem informację o tej promocji i ponownie zadzwoniłem. Wtedy drugi konsultant potwierdził istnienie tej promocji. Ja myślę, że taka postawa niektórych konsulów wynika z totalnej ignorancji związanej z tą ofertą, a także z niewiedzy.

• Like 1

Witam. Jestem nowy i nie wiem czy dobrze trafiłem. Mam pytanie, co jest lepsze Smart HD+ czy nc+ start+

Za każdą odpowiedź dziękuję.

To zależy,komu co jest potrzebne i co kogo interesuje.Nie napisałeś jakie kanały i o jakiej tematyce ciebie interesują.

Posted (edited)
6 godzin temu, KubaB napisał:

Witam. Jestem nowy i nie wiem czy dobrze trafiłem. Mam pytanie, co jest lepsze Smart HD+ czy nc+ start+

Za każdą odpowiedź dziękuję.

To zależy.  Na pewno w przypadku oferty Smart HD możesz wykorzystać własny dekoder z czytnikiem Conax. W przypadku oferty nc+ start+ masz moduł CAM CI+, który albo zainstalujesz w TV z wejściem na CAM i tunerem SAT albo w dekoderze z Enigma2. Smart HD jest tańszy a zawartość programowa jak dla mnie bardzo zbliżona.

Edited by markar

Też się załapałem na tą promocję. Doładowanie zrobione przedwczoraj.
Obsługiwał mnie konsultant z obcojęzycznym akcentem i wiedział o co chodzi.
Konsultant widział moje doładowanie także wystarczyło dwa dni wcześniej doładować.

W dniu 28.04.2020 o 07:46, Burito napisał:

@mxc78 proszę, warunki promocji masz poniżej, tylko trzeba się śpieszyć:

5101064300_1588052757_thumb.jpg

Czy ta promocja dotyczy również oferty nc+ telewizja na kartę?

Myślę, że tak ale dziś ostatni "dzwonek" żeby z tego skorzystać.

@Burito:dobrze żeś wrzucił tutaj ten baner informacyjny, to wielu więcej użytkowników może skorzystać z tej promocji. 

Ten baner to zasługa kolegi @markar.

Jak wczoraj rano zrobiłem przelew to jest szansa że zaksięgują i włączą dzisiaj?

Dzisiaj raczej nie, bo jest święto. A i z tej promocji już i tak nie skorzystasz, bo była do końca kwietnia.

Tylko że po wpłacie zadzwoniłem i pani powiedziała że się załapę. Zobaczy się.