Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.04.2020 o 10:08, markar napisał:

Ja doładowałem i dziś już kanały zaświeciły. Wykonałem telefon pod wskazany numer i promocja została mi przyznana. Wychodzi po 10 zł na miesiąc.

Dziś dzwonili do mnie i oferowali przejście na abonament. W systemie śladu informacji o skorzystaniu z promocji. Złożyłem reklamację. Taki porządek i podejście do klienta mają.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzwoń i domagaj się co Twoje. Coś mi się zdaje, że nie ma tam żadnego systemu tylko promocja była przyznawana "na pysk". Ci co będą się domagać drugiego miesiąca to im włączą - u mnie gra - a Ci co zapomną to pewnie znów zapłacą. Dziadostwo w tylu nc+.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu płatnym działa jedynie pakiet bez opłat: https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/telewizja-smart-hd. Ja wykonałem 2 telefony jeden po drugim. Pierwszy konsultant wyraził się, że " zgłosił to i w ciągu 24 godzin ma być dostęp", drugi konsultant od razu mnie poinformował, że pakiet Smart HD+ będzie działał do 29.06 a pakiet bez opłat do 29.07.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata prosił mnie o doładowanie seojego konta smart hd ale czytałem gdzieś, że od 1 lipca br. ma się zmienić system kodowania i nie wiadomo co będzie z tą ofertą. W związku z tym doładowałem mu tylko na 1 miesiąc (do połowy lipca) aby zobaczyć czy faktycznie zmiana kodowania wpłynie na ciągłość oferty smart hd. Nie wiem czy ktoś się orientuje czy moje obawy są uzasadnione i czy ta oferta będzie istnieć w najbliższych miesiącach.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Robert 555 napisał:

Mój tata prosił mnie o doładowanie seojego konta smart hd ale czytałem gdzieś, że od 1 lipca br. ma się zmienić system kodowania i nie wiadomo co będzie z tą ofertą. 

Smart HD będzie działać.

Ja mam doładowane do grudnia 2020....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak się liczy czas ważności doładowania karty SMART HD+?

Czy od chwili wpłacenia pieniędzy w punkcie aktywującym, czy od chwili aktywowania jej w dekoderze?

Jadę poza kraj, mam tam antenę i dekoder SMART HD+, więc chcę doładować na miesiąc kartę w kraju... Ale dotrę na docelową lokalizacje dopiero w połowie sierpnia i dopiero wtedy chcę przez miesiąc oglądać wykupiony pakiet SMART HD+.

Edytowane przez Barti
Oferta nazywa się "Smart HD+", a nie "SMART". Proszę w swoich postach nazywać rzeczy rzetelnie i należycie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o doładowaniu aktywowanej kiedyś tam karty, to ważność liczy się od chwili zaksięgowania wpłaty w ich systemie, a to kiedy karta złapie uprawnienia nie ma na to wpływu. Jeżeli nie masz nikogo kto by dokonał opłaty jak będziesz na miejscu to pozostaje wpłata przez internet - księgowanie takiej wpłaty do kilku dni roboczych lub można doładować np. przez znany portal aukcyjny a... i wtedy księgowanie wpłaty jest tego samego dnia.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie mam nc+ na kartę, ale planuje przejść na Smart HD z dekoderem TECHNISAT ComboPlus CE HD.

Mój odnowiony dekoder chyba dogorywa, a tam przynajmniej niedrogo miałbym nowy dekoder.

Jaka jest różnica w kanałach? Brakuje czegoś  istotnego w smart hd co jest w nc+ na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...