Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.04.2020 o 20:42, markar napisał:

Posiadam nieaktywną kartę Smart HD. Dziś otrzymałem emaila od PC+:

"Skorzystaj z promocji i zdobądź dodatkowe 30 dni posiadanego pakietu. Doładuj kartę za minimum 20 zł i zadzwoń do naszego konsultanta. Promocja trwa do końca kwietnia".

I to jest właśnie polska mentalność, polnische wirtschaft jak lubili mawiać pogardliwie Niemcy o polskiej gospodarności. Niemiecka platforma HD+ daje 3 miesiące bezpłatnego dostępu do swojego pakietu dla posiadaczy nieaktywnych kart a Platforma Canal+ daje ci dodatkowy miesiąc pod warunkiem, że najpierw zapłacisz. W dobie #stayhome, #zostańwdomu.  I tym się różnimy z Niemcami w każdej kwestii.

A ja właśnie dzwoniłem na infolinię Smart HD+ i zapytałem o tą promocję. Niestety konsultant stwierdził, że nie jest już ona dostępna, w rozmowie na temat Smart HD+ dało się wyczuć ignorancję i podejście PC+ do tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż od dłuższego czasu nie doładowywałem karty swojej ze Smart HD. Dziś zadzwoniłem na infolinię, aby zapytać czy ta promocja na którą doładuje się konto na 1 miesiąc, będzie aktywna na 2 miesiące. Konsultant odpowiedział, że ja się na tą promocję nie załapię, ponieważ zanim to doładuję, zanim pieniądze do nich dotrą, zanim oni to zaksięgują, etc itp. Suma sumarum :komizm :-). 

W związku z tym doładowałem swoją kartę poprzez e-punkt trybem expresowym. Kanały zaświeciły po ok. 10 minutach od przelewu. 

I tu pytanie, czy pakiet oby na pewno będzie aktywny przez te "promocyjne" 2 miesiące? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj zadzwoniłem ponownie na infolinię po opłacie i uruchomieniu tej usługi. Zapytałem czy jest jakaś promocja obecnie na to, po czym konsul odparł, że jest, po wpłacie.... 50 zł ?

Przeczytałem mu to info z banera, które tutaj wstawiliście na forum, że po doładowaniu w kwocie minimum 20 zł. Po czym zdziwiony powiedział, a no tak, jest taka możliwość i pakiet po 30 dniach zostanie przedłużony na kolejne 30 dni. 

Moim zdaniem to u nich jest wielki bałagan. Ci konsultanci sami nie wiedzą, co jest odgórnie promowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ARTIPAPK napisał:

Panowie, wczoraj zadzwoniłem ponownie na infolinię po opłacie i uruchomieniu tej usługi. Zapytałem czy jest jakaś promocja obecnie na to, po czym konsul odparł, że jest, po wpłacie.... 50 zł ?

Przeczytałem mu to info z banera, które tutaj wstawiliście na forum, że po doładowaniu w kwocie minimum 20 zł. Po czym zdziwiony powiedział, a no tak, jest taka możliwość i pakiet po 30 dniach zostanie przedłużony na kolejne 30 dni. 

Moim zdaniem to u nich jest wielki bałagan. Ci konsultanci sami nie wiedzą, co jest odgórnie promowane. 

 

U mnie też za pierwszym razem też konsultant stwierdził, że nie wie o takiej promocji, dopiero jak @markar wysłał mi e-mailem informację o tej promocji i ponownie zadzwoniłem. Wtedy drugi konsultant potwierdził istnienie tej promocji. Ja myślę, że taka postawa niektórych konsulów wynika z totalnej ignorancji związanej z tą ofertą, a także z niewiedzy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KubaB napisał:

Witam. Jestem nowy i nie wiem czy dobrze trafiłem. Mam pytanie, co jest lepsze Smart HD+ czy nc+ start+

Za każdą odpowiedź dziękuję.

To zależy.  Na pewno w przypadku oferty Smart HD możesz wykorzystać własny dekoder z czytnikiem Conax. W przypadku oferty nc+ start+ masz moduł CAM CI+, który albo zainstalujesz w TV z wejściem na CAM i tunerem SAT albo w dekoderze z Enigma2. Smart HD jest tańszy a zawartość programowa jak dla mnie bardzo zbliżona.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...