Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Burito napisał:

@irek78 dekoder Openbox AS1 HD chyba nie ma czytnika kart, a ma wejście na moduł CI+. Jak chcesz uruchomić w nim kartę z oferty Smart HD+ musisz się zaopatrzyć w moduł CAM.

Czytnik ma. Już się go pozbyłem. Szukam czegoś do smart hd+, nie musi być 4k, raczej combo, ariva czy opticum, jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie takie pytanie, bo również odkopałem swoje dwie karty Smart HD+ :)

Miał ktoś tą kartę w module CI Conax? Jeżeli tak to jak współpracowała, czy nie było jakiś problemów z łapaniem uprawnień po opłaceniu np. z góry na 6 miesięcy?

- pytam, bo swego czasu miałem moduł z NC+ i niestety miał po miesiącu problem z łapaniem i nie było wszystkich programów nie wykluczam również gniazda w TV, ale... 

 

Jeżeli ktoś może polecić jakiś fajny moduł CI CONAX.

 

Z góry dzięki!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa które użytkuję od dawna:

AlphaCrypt:

https://hollex.pl/modul-alphacrypt-light-p-543.html 

Dostępne są w 3 wersjach oprogramowania. Ten w linku jest wielostrumieniowy więc można w tym samym czasie dekodować kilka kanałów jednocześnie (np. nagrywać jeden a drugi oglądać). To jest klasa sama w sobie jeśli chodzi o moduły. Są dosyć drogie ale warte swojej ceny.

Smit:

https://hollex.pl/modul-alphacrypt-light-p-543.html

Też bardzo dobry. Gdzieś czytałem że może w jednym czasie odkodować dwa kanały (czyli jeden nagrywamy a drugi oglądamy) ale nie sprawdzałem tego w praktyce więc nie potwierdzę.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wskazanie modułu CI. 

Udało mi się mało używany kupić za dobrą cenę, co kolega... @SatExpert wskazał.

 

Jeszcze takie pytanie :)

Jakie na obecny czas wchodzą w pakiet Multi+ kanały, bo chyba dawno temu kuchnia, minimini, sport n, ale kino, dom były dorzucone do tego podstawowego pakietu za darmo? 

 

Dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie świeci wam WP na karcie SMART HD+?

- opłaciłem i u mnie nic, a widzę, że w spisie jest


Druga sprawa nie wiem, czy dobrze zauważyłem, że po wykupieniu MULTI+ mam tylko jeden kanał dodatkowy AXN SpinHD ?

- jak za 15zł więcej to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SatExpert napisał:

WP nie jest dostępny w Smart HD+. :)

Widzi kolega jak to jest. W większości miejsc jest wyszczególnione WP jako kanał dostępny w Smart HD+ :)

- i to człowieka zgubiło, bo zamiast zerknąć na właściwe dane to patrzy na to, co ktoś od tak sobie zamieszcza

 

Znalazłem również jakie dokładnie kanały są pod MULTI+

AXN Spin HD, Romance TV HD, 13 ulica, Discovery Historia, Nat Geo People HD, Republika

 

Jest gdzieś jakaś informacja do kiedy SMART HD+ będzie świecił?

- większość prepaid jest określono czasowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czyta się w internecie jak właściciele różnych platform udostępniają za darmo dodatkowe kanały na kilka miesięcy. Ostatnio w Niemczech platforma HD+ włączyła wszystkim swój pakiet za darmo, nawet właścicielom kart które nie były aktywne. Aktywacje kart zrobiono automatycznie,  dla wszystkich kart. A u nas TNK Smart HD+ nic, nawet nie dodali tych kanałów co są dostępne w DVB-T - Metro, WP, Zoom, Nowa. [beep]ość właściciela tej oferty świadczy tylko o nim. W naszych mediach nawołują do bezinteresownej pomocy innym, a sami od siebie nic. Z oferty Smart HD+ zazwyczaj korzystają ludzie mniej zamożni, starsi, którym dodanie chociażby tych kanałów z DVB-T poprawiłoby ten komfort izolacji w której obecnie przebywają. Smutne ale prawdziwe.

Edytowane przez kacper0058
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2020 o 10:12, kacper0058 napisał:
..... Smutne ale prawdziwe.

 

Zgadzam się. Wyjściem jest korzystanie z tunera combo. Dzięki temu pakiety się uzupełniają. Poza tym w czasie silnych deszczy gdy satelita szwankuje, naziemna działa zawsze i mogę oglądać TVPinfo;)


 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kacper0058 napisał:

Ostatnio w Niemczech platforma HD+ włączyła wszystkim swój pakiet za darmo

 

Włączyli, ale jedyną zaletą jest UHD - ramówka nie rzuca na kolana, Poza tym większość kanałów jest FTA, tyle że nie w UHD.

Niezorientowanym przypominam też, że w Germanii obowiązkowy jest abonament na publiczną TV i wszyscy grzecznie płacą ...

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma, co liczyć na jakieś cuda ze strony oferty SMART HD+

- w przeciwieństwie parowanych zestawów karty z dekoderem, czy też modułem CI

 

Raczej nic spektakularnego nas nie spotka :), a dodanie takich kanałów jak mamy za darmo w DVB-T powinno nastąpić, bo to nic z rodzaju premium. Szkoda, bo C+ wypuszcza, co jakiś czas "nową" ofertę, ale patrząc to zawsze gdzieś jakiegoś kanału brakuje :)

 

W tym momencie stara oferta NNK HD ma chyba w doborze programów jak i ceny za full ok 60zł najlepsze możliwości, co do ceny.

Edytowane przez amiga77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam nieaktywną kartę Smart HD. Dziś otrzymałem emaila od PC+:

"Skorzystaj z promocji i zdobądź dodatkowe 30 dni posiadanego pakietu. Doładuj kartę za minimum 20 zł i zadzwoń do naszego konsultanta. Promocja trwa do końca kwietnia".

I to jest właśnie polska mentalność, polnische wirtschaft jak lubili mawiać pogardliwie Niemcy o polskiej gospodarności. Niemiecka platforma HD+ daje 3 miesiące bezpłatnego dostępu do swojego pakietu dla posiadaczy nieaktywnych kart a Platforma Canal+ daje ci dodatkowy miesiąc pod warunkiem, że najpierw zapłacisz. W dobie #stayhome, #zostańwdomu.  I tym się różnimy z Niemcami w każdej kwestii.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uważam, że w obliczu tej zarazy i wszechobecnego ZOSTAŃ W DOMU lepiej marketingowo i finansowo dla PC+ wybrzmiałaby akcja np. WŁĄCZAMY SMART HD dla ZOSTAŃ W DOMU  przynajmniej na miesiąc. Wielu odświeżyłoby swoje karty, część z nich ponownie doładowałoby swoje karty po akcji a jeszcze wielu skorzystałoby z akcji wymiany karty na sprzęt PC+. Same korzyści. Dobrze ująłeś - Czesi dali dostęp do pakietu wyższego niż się aktualnie posiada. Spójrz na Słowaków -także udostępnili pakiet VSETKO choćby dla tych co mają ZACIATAOK. Ale Czesi i Słowacy zrobili to dla kart na doładowanie. W przypadku HD+ akcja dotyczy kart, które już nie są aktywne. A jednak zdecydowali się na taki krok. Dla PC+ to byłaby tylko korzyść a nie jak teraz - szukanie jeleni.

Edytowane przez markar
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...