Jump to content
SatExpert

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Recommended Posts

Nadpłatę zawsze mogą zwrócić lub zachęcić do przejścia na abonament. Oni sami jeszcze nie wiedzą w którym kierunku chcą iść. Na dzień dzisjeszy jest jeden wielki bałagan.

• Like 1
  • Upvote 2

Mam pytanie

Czy kanały takie jak :

WP TV , Metro TV,  Nowa TV  czy Zoom TV są dostępne w ofercie SMART HD + ?

Otrzymałem emaila pod tytułem: "Jeszcze więcej kanałów HD". Podają nr telefonu i proszą zadzwonić. Mam kartę Smart HD, obecnie nieaktywną. Czyżby to akcja mająca na celu migrację ze Smart HD do innej oferty?

W dniu 29.11.2019 o 16:47, markar napisał:

Otrzymałem emaila pod tytułem: "Jeszcze więcej kanałów HD". Podają nr telefonu i proszą zadzwonić. Mam kartę Smart HD, obecnie nieaktywną. Czyżby to akcja mająca na celu migrację ze Smart HD do innej oferty?

Dzwoniłeś cóś Ci zaoferowali jakieś konkrety możesz podać

Pytanie, czy najnowsze kodowane programy: Polo TV HD oraz nadawane z transpondera CP Vox Music TV i Eska Rock zostaną udostępnione w Smart HD+? Aktualnie zakodowane.

W pakiecie startowym NC+ na kartę (tym pełnym) PoloTV świeci, ale jest parowane. Pozostałe dwa nie świecą.

PoloTV jest parowane, więc dopóki to się nie zmieni - nie ma szans na to, że będzie w SmartHD+.

W dniu 4.12.2019 o 22:18, tomkep napisał:

W pakiecie startowym NC+ na kartę (tym pełnym) PoloTV świeci, ale jest parowane. Pozostałe dwa nie świecą.

PoloTV jest parowane, więc dopóki to się nie zmieni - nie ma szans na to, że będzie w SmartHD+.

Pozostałe dwa nie świecą chyba wogóle w PC+. Ja mam pakiet Comfort+ z dopełnieniem do Extra + i tez te kanały nie świecą. Świecą tylko wersje FTA.

Podejrzewam że Polsat je zakodował i teraz ogarniają uprawnienia.

W dniu 16.11.2019 o 14:56, SatExpert napisał:

O ile wtedy będzie jeszcze Conax... :roll:

To zależy czy PC+ jest zdecydowana na odpuszczenie dochodu płynącego z doładowań kart prepaid. Sądząc po ilości sprzedanych kart, i ciągle jeszcze całkiem sporej ilości na półkach sklepowych tej oferty Conax jeszcze trochę pociągnie.

On przestanie być atrakcyjny wtedy kiedy naziemna telewizja cyfrowa przejdzie na DVB-T2 i kanały dziś dostępne naziemnie w SD przejdą w nadawanie naziemne w HD.

Jeśli w międzyczasie oferta zostanie rozbudowana o dodatkowe kanały to i po roku 2022 conax może być nadal atrakcyjny.

To zależy od decyzji abonentów i decydentów PC+.

Przecież pakiet start, comfort i Extra z powodzeniem może pozostać w Conax. Lepszych zabezpieczeń wymagają kanały sportowe i premium bez reklam.

• Upvote 1