Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Rozumiem. Mam akurat w piwnicy schowany po ojcu tuner Ferguson Ariva 100E z czytnikiem Conax.

 

Tuner Ferguson Ariva 100E jak najbardziej będzie współpracował z kartą oferty Smart HD+. :)

Ja poprzednio moją kartę Smart HD+ używałem w tunerze Ferguson Ariva 202E i również wszystko "hulało" bez problemów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wytłumaczysz sytuację którą opisałem. Pakiet był opłacony ,uprawnienia dotarły na kanały kodowane a pakiet bez opłat:TVP1,TVP2...nie działał.Nie pomagało wyciąganie karty,odcinanie prądu, tuner na kanale TVP1 był włączony cały dzień i to również nic nie dało. Po kontakcie z infolinią ,pojawił się obraz na całym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku piszesz o pakiecie kanałów, a jemu nie działa jeden kanał. Widzisz różnicę? Uprawnienia na karcie są per pakiet, a nie per kanał. Owszem niektórzy operatorzy stosują osobne uprawnienia na pojedynczy kanał - tak było w skylink i nadal chyba jest. Wtedy na karcie jest conajmniej kilkanaście wpisów w zależności od kupionego pakietu. W tnk/smart nie widziałem żeby osobny wpis na karcie odpowiadał tylko za jeden kanał - chyba że jakaś promocja by była ale wtedy liczba wpisów na karcie zazyczaj się nie zwiększa. Z tego co pamiętam to kiedyś Polsat zrobił taki numer i na osobnym tierze ustawił Polsat sport news. Co do Smart HD, to aktualnie nie mam tej oferty i ciężko mi powiedzieć co tam się teraz dzieje. Na transponderze który miał skanować nadawane jest są dwie wersje tego kanału. Być może tylko na jeden z nich są uprawnienia.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle, na ile to widzę, to wpisy w uprawnieniach są na poziomie bitów i każdy bit za coś odpowiada - paczkę, a czasem pojedyńczy pakiet. Brak jednego bitu może dawać taki efekt - że program nie będzie działał. I tu się robi ciekawie z innego względu - SmartHD+ to oferta NIEPAROWANA. Efektywnie ten jeden bit może opędzać całą paczkę (cokolwiek to by było), a w Smart HD+ i tak będzie widać tylko programy nieparowane. Jeśli Planete+ jest jedynym takim programem pod danym bitem - może to właśnie wyglądać tak, jakby bit odpowiadał za jeden program.

 

A ponowienie uprawnień przez party-line na pewno nie zaboli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Posiadam ofertę na kartę NC START+ z dekoderem ITI5800s na 12miesięcy. Czy orientuje się ktoś, czy gdy skończy się okres ważności to będę mógł zakupić kartę SMART HD i ją aktywować w tym dekoderze? Czy może jest on niejako powiązany tylko do współpracy z tą zakupioną kartą?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wymieniać karty. Dekoder działa z kartą przypisaną do niego..

Jak ci się skończy ważność pakietu Start+ to później możesz go sobie dalej doładowywać.

Do karty z kompletu masz przypisany numer konta na doładowanie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tweed77 napisał:

Nie musisz wymieniać karty. Dekoder działa z kartą przypisaną do niego..

Jak ci się skończy ważność pakietu Start+ to później możesz go sobie dalej doładowywać.

Do karty z kompletu masz przypisany numer konta na doładowanie.

 

Chodziło mi bardziej o to, czy gdy kupiłbym inną kartę z tą starszą ofertą np. Smart HD, to czy mój dekoder by ją przyjął? Czy jest on sparowany tylko do działania tylko i wyłącznie z tą oryginalną kartą z ofertą Start+. ?

Edytowane przez qqqb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...