Jump to content

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Recommended Posts

12 godzin temu, Pawel napisał:

Za podobne pieniądze można mieć pakiet Comfort+ z nieporównywalnie bogatszą ofertą.

Za jakie podobne pieniądze? To stwierdzenie  zwyczajnie  naciągane.... Pomijam, że tylko jelenie płacą za Smart HD po 20....

4 godziny temu, zuzik1111 napisał:

Za jakie podobne pieniądze? To stwierdzenie  zwyczajnie  naciągane.... Pomijam, że tylko jelenie płacą za Smart HD po 20....

Poczytaj forum to się dowiesz za ile można mieć Comfort+.

W dniu 16.03.2019 o 12:37, Pawel napisał:

Poczytaj forum to się dowiesz za ile można mieć Comfort+.

Pierwsze słyszę, żeby na tym forum ktoś oferował pakiety nc+..  Porównuj ceny dla jednych i drugich usług dostępnych  ot tak prosto z ulicy.

Jeśli twierdzisz, ze ceny dla stałych klientów można porównywać z prepaidami (gdzie z natury kazdy ma staż ZEROWY) to tylko "gratulować"  obliczęń.

Jakbyś poczytał w necie po ile mozna mieć Smart HD+ (i wielu tak ma).....to Twe porównania nadal byłyby śmieszne.

Jedyny znany na rynku prepaid dla Comfort (karty migrowane z nnk) to 44,99 zł/mc.

@tomekp....przy dobrej woli operatora Nova TV mogłaby być....bo akurat jest nieparowana. Brak uprawnień to stanowisko nc+.

Edited by zuzik1111

W jednym zdaniu piszesz o stanie zerowym a w drugim mam poczytać za ile można mieć Smart+. Nie wiem więc co w końcu chcesz porównywać.Stan zerowy jest mało istotny bo nikt nie inwestuje w odbiornik czy moduł żeby raz doładować kartę i spakować sprzęt do szafy. A w perspektywie czasu korzystniej wypada umowa na Comfort+ bo w porównywalnej cenie zyskujesz bogatszą ofertę. Faktu, że usługa jest nierozwijana od wielu miesięcy nie muszę dodawać.

To jest tylko i wyłącznie moja osobista opinia czepialski kolego ;)

• 1 month later...

Dziś udało mi się dodzwonić na infolinię w sprawie modułu CI+ Telewizji Na Kartę nc+ i ważności tej oferty ( na pudełku jest informacja 31.X.2019 - na stronie 31.X.2020). Przy okazji konsultant poinformował mnie, że ważność oferty Smart HD wygasa z dniem 31.X.2020. Ponoć wszystkich klientów informują o tym....

• Sad 1
10 godzin temu, markar napisał:

Dziś udało mi się dodzwonić na infolinię w sprawie modułu CI+ Telewizji Na Kartę nc+ i ważności tej oferty ( na pudełku jest informacja 31.X.2019 - na stronie 31.X.2020). Przy okazji konsultant poinformował mnie, że ważność oferty Smart HD wygasa z dniem 31.X.2020. Ponoć wszystkich klientów informują o tym....

Posiadam dwie karty Smart HD+ i wczoraj  rozmawiałem z konsultantem o puszczeniu ponownych uprawnień na jedną z nich bo nie działała. Rozmawiałem też na temat przyszłości oferty Smart HD+ i oświadczył mi że nic im nie wiadomo o terminie zakończenia tej oferty. Więc gdzie leży prawda ?

Takie rozmowy z nimi nie mają większego sensu. Dlaczego? Przykład - według jednego z nich oferta w której pakiet podstawowy w tnk HD jest za darmo przez 11 miesięcy miała zostać zlikwidowana 2 lata temu, a działa do dzisiaj. To co oni mówią to w większości bajki mające na celu to aby ludzie płacili za pakiety, a nie oglądali przez cały rok za darmo. W ofertach gdzie jest 11 miesięcy w roku za darmo przynajmniej raz wysyłają na taką kartę dezaktywację aby wymusić kontakt klienta z nimi i spróbować wcisnąć ofertę nc+ z abonamentem. To są tzw. chwyty marketingowe. :)

Edited by tail#

Ale to wszędzie chyba tak jest aby sprzedać ofertę. Spróbuj zadzwonić na infolinię CP gdy zbliża się gala KSW.Tłumaczysz ,że nie jesteś zainteresowany i słyszysz "ale może da się pan namówić". Odnośnie uprawnień ,staram się systematycznie zostawiać na kanale TVP aby nie zgasły ,w przeciwnym razie tak jak piszesz pozostaje kontakt z infolinią.

22 godziny temu, wuzel napisał:

Odnośnie uprawnień ,staram się systematycznie zostawiać na kanale TVP aby nie zgasły ,w przeciwnym razie tak jak piszesz pozostaje kontakt z infolinią.

To nie tak działa. Jeżeli mają Ci wysłać dezaktywację to i tak ją dostaniesz, a jeżeli systematycznie łapiesz uprawnienia to otrzymasz ją nawet jeszcze szybciej. Średnio raz w roku tak robią.

Edited by tail#
  • 2 weeks later...

A to nie jest niezgodne z prawem?

Dezaktywacja opłaconej z góry usługi - gdyby coś takiego było w regulaminie to klient by tej usługi nie kupił.

Chyba by nie ryzykowali, a takich praktyk raczej nie da się utrzymać w tajemnicy. Tym bardziej, że klienci prepaidów wiedzą o abonamencie i świadomie go nie wybierają, więc marketing wątpliwie skuteczny.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Like 1
6 godzin temu, recyko napisał:

A to nie jest niezgodne z prawem?

Dezaktywacja opłaconej z góry usługi - gdyby coś takiego było w regulaminie to klient by tej usługi nie kupił.

Nawet jeśli jest niezgodne, to jak to udowodnisz? W razie czego powiedzą np. że to błąd systemu i tyle. W tym przypadku nic nie zrobisz.

@recyko

Oczywiście, że takie działanie jest niezgodne z prawem! To jest bardzo perfidne i podłe działanie ze strony operatora. To ewidentnie nadaje się do zgłoszenia do UOKiK-u.

Z drugiej jednak strony, jak zauważył @tail#, udowodnienie im tego niecnego procederu będzie bardzo trudne, a nawet chyba niemożliwe. Operator platformy nc+ doskonale o tym wie, dlatego "bez pardonu" dopuszcza się takich ohydnych działań. Pomóc mógłby tutaj ewentualnie rozgłos w ogólnopolskich mediach ze strony użytkowników oferty Smart HD+ dotkniętych taką sytuacją.

Mi, póki co, odpukać, nie zdarzyło się jeszcze, aby moja karta Smart HD+ została zdezaktywowana ot tak, mimo iż jest opłacona. Póki co, ja nie musiałem wydzwaniać na infolinię z tego typu problemem. I mam nadzieję, że tak będzie nadal. ;)

@tail# ma rację ,zawsze można coś zrzucić na błąd systemu i nic się nie udowodni.

Zauważcie też jedną rzecz. Dlaczego operator nie udostępnił w tej ofercie ponowienia uprawnień poprzez automat tak jak to ma miejsce w płatnych ofertach ,tylko trzeba czekać na infolinii na połączenie z konsultantem. Sam czas na  połączenie to kosmos. A tak człowiek by się połączył z automatem podał numer karty i czekał te 2 godziny.

Moja TNK HD w okresie płatnym straciła uprawnienia, jednak nie dzwoniłem wystarczył SMS, aby ponowić uprawnienia i po kilku minutach kanały zaświeciły. Tu wysłanie SMS-a wiąże się z udzieleniem zgód marketingowych.

Moja oferta to nie Smart HD+, jednak ten sam operator, dlatego pozwoliłem sobie napisać.

Kończąc nie w temacie: dla celów ponawiania uprawnień wykorzystuję stary telefon z zapasowym numerem na kartę, który leży wyłączony i niech sobie dzwonią z ofertą abonamentu.

No i wiem że niestety tego nie zrobi się w Smard HD+.