Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak robiłeś doładowanie ?

Zwykły przelew na konto przypisane do karty czy przez punkt który ma umowę na doładowanie.

 

W pierwszym przypadku parę dni to potrwa.

W drugim przypadku to powinno po kilkudziesięciu minutach wskoczyć jak punkt zrobił od razu doładowanie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder ADB5800 z enigma 2(został po N na kartę) do dvbt i fta, oraz kartę TNK SD(nie przeszedłem na Smart HD) czy obecnie jest jeszcze możliwość przejścia na Smart HD i oglądania pakietu podstawowego z kanałami dodatkowymi na tej karcie? Czy Smart HD zadziała na tym dekoderze? Jeśli tak to jak przejść na Smart HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak za pierwszym razem też nie umiałem złapać uprawnień mimo telefonu i obietnicy ponownego ich "przesłania" to pomogło mi wyjecie i ponowne włożenie karty. Po tym zabiegu po włączeniu dekodera na tvp1 uprawnienia były w 5 min.

 

Sprawdź na stronie termin doładowania karty wtedy widzisz czy pieniądze zostały zaksięgowanie. Jeżeli nie są to możesz sobie czekać na uprawnienia dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie ;)

Mam pytanie bo nie potrafię wyszukać Net Geo People Hd. W czym może tkwić problem ?

Daje wyszukiwanie automatyczne to nie wyszukuje nic, a jak ręcznie ustawiam 12284 H i 27500 to również go nie wyszukuje, wyszukuje mi dekoder 14 innych kanałów między innymi Eurosporty czy HBO ale po Nat Geo People HD ani widu ani słychu. Technisat Digiboxx Hdc+ to mój dekoder. Może powinienem wpisać te wszystkie PID jeszcze ? ale przy reszcie kanałów nie musiałem nic robić i zawsze czy to automatyczne czy ręczne sterowanie pomagało. Ma ktoś taki dekoder albo taki problem ? dzięki za pomoc  z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowałem za 20 zł przez hollex więc można nawet 20,na stronie smart hd z doładowaniemi było to widoczne o 10 rano wczoraj,tuner był zostawiony na tvp 1,po włączeniu telewizora o 17 wczoraj działały mi kanały pakietu bez opłat,które wcześniej miałem zablokowane,tuner dziś również cały dzień na tvp 1,i dalej brak pakietu smart hd, kartę też wyciągałem i włożyłem,

Doładowania Smart HD+:

1 m-c = 20,00 zł (nie przyjmujemy)

3 m-ce = 54,00 zł (nie przyjmujemy)

6 m-cy = 96,00 zł (można wpłacać)

1 rok = 180,00 zł (można wpłacać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opłaconą kartę smart hd do końca lipca wraz z pakietem multi plus, zależało mi tylko na mini mini Czy teraz jak zadzwonię by wyłączyć multi to rozumie nadal promocyjne kanały będą dostępne a samo doładowanie przedłuży się bo wyłączone zostanie multi ?

 

Tak, dokładnie. Jednak utracisz dostęp do 6 kanałów dostępnych promocyjnie w pakiecie Multi+ (13 Ulica, TV Republika itp.). ;)

 

 

Niestety tak to nie działa, udało mi się dziś dodzwonić na infolinie. Pakiet multi można aktywować / dezaktywować co 31 dni.

Może komuś kiedyś przyda się ta informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że promocja nadal trwa. :)

Ciekawe, czy nowa promocja na Rodzinny HD u CP zostanie w jakiś sposób skontrowana przez NC+? Z darmowymi miesiącami wychodzi 15 zł/miesiąc. Do tego Polsaty Sport w HD, trochę dobrych kanałów tematycznych i Cinemaxy w prezencie na całą umowę.

Przy takiej ofercie nawet promocyjna oferta SmartHD+ wypada słabo. Mogliby dać ponownie dwa Eurosporty do pakietu podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...