Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

dlatego jak promocja na "Dodtkowe kanały za zero" zostanie przedłużona, to na dłużą chwilę przeniosę się z Smarta na TNK HD. :-)

 

Jak to zrobisz? Posiadasz kartę TNK HD? Czy masz jakiś inny plan?

 

PS. W opisie Masz tylko Smart HD+.

Edytowane przez Barti
Cytując czyiś post w swoim poście należy korzystać w tym celu z odpowiedniego narzędzia na forum (przycisk "Cytuj" przy danym poście). Nie wklejamy ręcznie treści innych postów do swojego. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło i ogólnie o oferty na kartę - w tym przypadku o TNK HD. :)

 

Eeee, no to tym samym wprowadziłeś mnie w błąd... :/

 

Przypominam, że niniejszy wątek tyczy się wyłącznie oferty Smart HD+. O ofercie TnK HD jest oddzielny wątek w niniejszym dziale forum.

Proszę więc trzymać się tutaj właściwego tematu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti: Spokojnie nie stresuj się! Wiadomo o czym to jest wątek, ale to przecież nie jest jakiś przestępstwo, jak się dwa słowa napisze o czymś innym. Nieprawdasz? :/

 

 

Jak to zrobisz? Posiadasz kartę TNK HD? Czy masz jakiś inny plan?

 

PS. W opisie Masz tylko Smart HD+.

Tak, mam nCama z TNK HD. :)

 

Dobra, koniec OT bo zaraz nas powieszą... :/

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu czekają na zakończenie promocji "Dodatkowe kanały za zero" i to co Cyfrowy Dom zaoferuje w zamian. O ile w ogóle coś zaoferują. Mnie usatysfakcjonowałoby nawet przedłużenie tej promocji. Najważniejszy dla mnie kanał z tej promocji to MiniMini. Pozostałych łącznie nie oglądałem więcej, niż 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie miałbym nic przeciwko, jakby obecna promocja "Dodatkowe kanały za zero" została ponownie przedłużona. I to najlepiej na czas nieokreślony. ;) Wątpię jednak, że tak się stanie. Promocja ta najprawdopodobniej zwyczajnie wygaśnie w dniu jej zakończenia i to będzie tyle w tym temacie. Nic więcej w Smart HD+ się nie zmieni.

Najczęstszym kanałem oglądanym przeze mnie z oferty Smart HD+ jest kanał Planete+. I nie uśmiecha mi się też specjalnie dla niego dopłacać dodatkowo do pakietu Multi+. Ale jeśli trzeba będzie to trudno. Jakoś to przełknę. :? Wtedy to doładuję moją kartę od razu na dłuższy okres, bo wtedy wychodzi to taniej w przeliczeniu na 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze doładowuję swoją kartę na 3 miesiące - dzięki temu cena za sam pakiet główny wynosi 18 ZŁ za miesiąc zamiast 20 ZŁ (54 ZŁ z góry), a wcześniej jak płaciłem (i wkrótce też tak prawdopodobnie będę) na 3 miesięce z góry za całość, to wychodziło mi 28 ZŁ za miesiąc, zamiast 35 ZŁ (84 ZŁ z góry). Tak więc to faktycznie się opłaca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie sie, a na Smart HD+ nie ma co ogladac. Zero filmow, zero sportu,,nie maja az 7 kanalow naziemnych. nsport - same powtorki, Ale kino+ - daremne filmy pokazuja. Po byku to kanal platny. Juz wole z muxa 8 Metro, Zoom. Przynajmniej tam sa filmy o 20.00.
W Smart HD+ powinni pilnie dodac caly mux 8 i TVN Fabula. Bo teraz to jest bardzo cieniutka oferta i kosztuje az 240 zl na rok.

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście! Post mało czytelny. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przypomne, ze DVB-T nie wszędzie jest. I tyle. Smart HD+, owszem, wymaga zmian sporych zmian.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafi Zastanów się nad tym co ty mówisz. Jak mają dodać do Smart HD+, Metro lub Zoom, skoro ich nawet w nc+ nie ma? To nie oferta z umową, więc nie wiem, czego ty w niej oczekujesz. Może Canal+?

@Kaspian0007: Ja raczej nie liczę na nic specjalnego, bo nieraz pojawiały się plotki o fuzji ofert prepaid, a wszyscy wiedzą, jak to się potoczyło. Coś mi chodzi po głowie, że kanały w obecnej promocji w pakiecie Multi + wejdą do pakietu Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro i Zoom są obecnie kodowane w Viaccess i Nagra.

Nowa TV, 8TV, WP, ATM Rozrywka oraz Kino Polska Muzyka są dostępne od pakietu Start+ w nc+.

W Smart HD+ są: Discovery HD, AXN HD, nSport HD. Różnica jest więc taka.

Kanały z DVB-T powinny być dostępne od najniższego pakietu w każdej ofercie. Widać, jest inaczej.

Oferta Smart HD+ jest trochę uboga. Powinna zostać rozszerzona o nowe kanały.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie sie, a na Smart HD+ nie ma co ogladac. Zero filmow, zero sportu,,nie maja az 7 kanalow naziemnych. nsport - same powtorki, Ale kino+ - daremne filmy pokazuja. Po byku to kanal platny. Juz wole z muxa 8 Metro, Zoom. Przynajmniej tam sa filmy o 20.00.

W Smart HD+ powinni pilnie dodac caly mux 8 i TVN Fabula. Bo teraz to jest bardzo cieniutka oferta i kosztuje az 240 zl na rok.

 

Oferta Smart HD+ jest z założenia ofertą z podstawowymi kanałami kodowanymi za niewielkie pieniądze, bez konieczności wiązania się z operatorem umową z "cyrografem" na określony czas. Chcemy z niej zrezygnować? To wtedy nie doładowujemy więcej już tej karty, a kartę np. wyrzucamy do kosza lub zachowujemy jako np. podstawkę pod kubek. ;)

Jeśli jednak ktoś potrzebuje czegoś więcej to dla niego są już oferty abonamentowe, za znacznie większe pieniądze i z obowiązkiem podpisania umowy na określony czas, bez możliwości jej wcześniejszego rozwiązania pod rygorem zapłaty kary umownej operatorowi.

Nie oczekuj więc, że za 240 zł na rok (w sumie to nawet za mniej, przy jednorazowym doładowaniu karty Smart HD+ na rok z góry) otrzymasz coś, co np. w nc+ kosztuje stówę miesięcznie. O czymś takim to zapomnij!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta musi być współmierna do jakości nie można za ~20zł miesięcznie oczekiwać kanałów premium. Odświeżenie oferty - jak najbardziej tak, chociażby o kanały z MUX8, których nie odbieram, bo musiałbym dołożyć antenę pod inne pasmo, ciągnąć kolejny kabel, kupować zwrotnicę .... dla 4 kanałów? Czekam wciąż na to, co zaoferuje TVP. Może wtedy.

Rozwiązanie idealne to właśnie dodanie tych kanałów do oferty na kartę. Nie są to kanały premium, więc nie rozumiem polityki Cyfrowego Domu w tym zakresie.

Jeżeli zabiorą kanały z pakietu Multi+ to oferta z ubogiej stanie się bardzo uboga. Może taka właśnie jest polityka nc+ w tym zakresie, by przekonać ludzi do abonamentu, nawet najtańszego, ale to zawsze związanie klienta na 2 lata.

 

Strona internetowa, jak i wykaz kanałów z tej oferty jest już mocno przestarzały - to totalny brak poszanowania dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doładowałem moją kartę Smart HD+ na kolejny jeden miesiąc. Doładowanie to jest teraz ważne do dnia 14 maja br.

Przez ten czas zobaczę, co będzie dalej, zwłaszcza z tą promocją "Dodatkowe kanały za zero". W sumie to zależy mi nadal na kanale Planete+. :? No i też od niedawna dzięki Smart HD+ mam również dostęp do kanałów TVN BiS i HGTV w rozdzielczości HD, które to wciąż nie są dostępne w Cyfrowym Polsacie, którego też jestem abonentem. Tak więc, na dzień dzisiejszy raczej skłaniam się ku dalszemu korzystaniu z karty Smart HD+ i ewentualnemu ponownemu włączeniu dodatkowego pakietu Multi+, jeśli trzeba będzie. Na czas promocji ten pakiecik wyłączyłem.

 

Co do strony internetowej to wygląda na to, że została ona zlikwidowana. ;shock:

Wpisanie adresu http://telewizjanakarte.pl/ powoduje od razu przekierowanie na adres http://ncplus.pl/sklep/telewizja-na-karte-start i tym samym do oferty "nc+ telewizja na kartę".

Jest tam również odnośnik dla użytkowników oferty Smart HD+ do strony, na której można uzyskać informacje na temat zawartości tej oferty, opłat za doładowania itp. Są tam też opcje aktywacji nowej karty Smart HD+, a także sprawdzania terminu ważności aktualnego doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że którąś z kart TNK SD migrowałem do Smart HD, ale już teraz to bym jej nawet nie rozpoznał bo dawno z niej nie korzystałem. a mam kilka kart TNK SD  które wyglądają tak samo :) na święta jednak doładowałem sobie Moduł CP Familijny Max HD + Film i HBO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 maja 2017 użytkownicy z dostępem do Pakietu Multi+ stracą dostęp do dodatkowych kanałów promocyjnych : AXN Spin HD, Romance TV HD, 13 ulica HD , Discovery Historia, Nat Geo People HD, Republika które są dostępne między innymi od pakietu Start+ , pewnie większość przestanie doładowywać swoje karty , gdyż oferta Smart HD+ będzie mało atrakcyjna .

Jedyna zaleta tej oferty to karta nieparowana np : do multiroomu i brak umowy . Poza tym oferta programowa jest uboga , powinna zostać rozszerzona o nowe kanały . Minusem jest brak niektórych kanałów z DVB-T .

Z drugiej strony patrząc na inne ich oferty ; np  nbox-y 11 - letnie parowane z kartą conax , czy ostatnio pace - 8 letni z caymanem , lub moduły CI+ bez trybu legacy w nagrze sparowane z kartą cayman .

To tylko moduł z kartą mix-a ( conax ) może się do czegoś nadać .

Edytowane przez Red.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie może oświecić, dlaczego u mnie co jakiś czas (raz na tydzień?) po włączeniu TV i dekodera pojawia się komunikat "Zakodowane"? Np. dziś się pojawiło. Kartę mam ważną do 25 kwietnia, przed chwilą sprawdzałem... Dekoder Ariva Combo 250 (pomyłka to najłagodniejsze słowo, jakie znajduję na ten chiński szmelc)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie może oświecić, dlaczego u mnie co jakiś czas (raz na tydzień?) po włączeniu TV i dekodera pojawia się komunikat "Zakodowane"? Np. dziś się pojawiło. Kartę mam ważną do 25 kwietnia, przed chwilą sprawdzałem... Dekoder Ariva Combo 250 (pomyłka to najłagodniejsze słowo, jakie znajduję na ten chiński szmelc)...

Zobacz jaką masz wersję softu:

Wejdź w: Menu - Narzędzia - Informacje. Ostatnia to A250Combo20160812 V1.31B2, dostępna na stronie: http://www.ferguson-digital.eu/download-odbiorniki-satelitarne/ ,

 

Jeżeli jest starsza, wykonaj aktualizację. Pobierz plik, zgraj na pendrive, podłącz do złącza USB odbiornika.

Przejdź do: Menu - Narzędzia - Aktualizacja przez USB, wybierz jako rodzaj aktualizacji AllCode+Bootloader, wybierz plik, naciśnij Start.

Po aktualizacji wykonanej pomyślnie odbiornik uruchomi się automatycznie.

 

Następnie ustaw w: Menu - Instalacja - Lista Satelit - Hot Bird,

Wyszukaj kanały: Przeszukaj Jednego Satelitę - Tryb szukania - Fast Scan.

 

Wejdź w: Menu - Narzędzia - Czytnik kart CA - Main Menu - Subscription Status

 

Prawidłowo dla Smart HD+/Multi+:

 

Preview 1

01.Jan.90 - 01.Jan.90 01FFFFFF

01.Jan.90 - 01.Jan.90 01FFFFFF

 

ITI 2 Neovision

01.Apr.17 - 30.Apr.17 01000014

01.Mar.17 - 31.Mar.17 01000014

 

Contego 1

01.Apr.17 - 30.Apr.17  01010000

01.Mar.17 - 31.Mar.17 01010000

 

Naciśnij na pilocie - Edit - Zobacz ustawienia: Dekoduj przez < Automatycznie >

 

Jeśli karta nie ma aktualnych uprawnień:

Włącz kanał 11 : TVP 1 HD - 11,449, H, 27500, Poczekaj kilka minut!

 

Sprawdź ważność doładowania:

https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie używamy Caps Lock - nie śmiecić, wyjątkowo poprawiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości chciałem sprawdzić ważność doładowania na https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php i nie wyświetla mi obrazka z kodem do przepisania .Próbowałem na 2 przeglądarkach oraz na telefonie. Czy to tylko u mnie??

Edytowane przez yonasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. U mnie jest dokładnie to samo. Brak obrazka z kodem. Tylko niebieskie pole w tym miejscu. :? Przeglądarka Mozilla Firefox.

Może to jakieś chwilowe problemy? :roll:

Hmm, albo i też koniec możliwości sprawdzania ważności doładowania karty Smart HD+ za pomocą Internetu... :/ Oby nie! :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to początek końca tej oferty ? Po 1 maja znikną te ich promocyjne programy z Multi +:

 

''Promocja: Dodatkowe kanały HD za ZERO – 2016/2017 .

W okresie od 10-czerwca 2016r do 1-ego maja 2017r Użytkownicy Oferty SMART HD+ otrzymają promocyjny dostęp do następujących kanałów:

Użytkownicy z Dostępem do Pakietu Smart HD+ uzyskają Dostęp do dodatkowych kanałów nie stanowiących części pakietu podstawowego (na doładowanie) w/w oferty, tj. kanałów promocyjnych: Planete HD+, Ale Kino HD+, Mini Mini HD+, Domo HD+, Kuchnia HD+, TeleToON HD+, Discovery HD, TVP Sport HD, Disney Channel HD, AXN HD, nSPORT HD - bez dodatkowych opłat przez Okres obowiązywania Promocji.

Użytkownicy z Dostępem do Pakietu Multi+ uzyskają Dostęp do dodatkowych kanałów promocyjnych nie stanowiących części pakietu podstawowych i dodatkowego (na doładowanie) tj. kanałów promocyjnych: AXN Spin HD, Romance TV HD, 13 ulica, Discovery Historia, Nat Geo People HD, Republika - bez dodatkowych opłat przez Okres obowiązywania Promocji '' .

 

Smart HD+ przestanie być atrakcyjną ofertą.

Większość przestanie doładowywać swoje karty , zresztą to żadna łaska w Start + od 19,99 zł  jest :Nat Geo People HD , republika , 13 ulica HD , Romance HD , AXN Spin HD , Discovery Historia ,

ATM , WP , Nowa , 8 TV .

 

Jaka to promocja z ich strony jak za trzy miesiące :oferty Smart HD+ z Multi+ płaci się 84 złote . Za to że w ofercie jest  : Discovery HD , nSport HD , AXN HD i brak kanałów niektórych z DVB-T .

Bo tym ta oferta różni się od pakietu Start+ . Łaskę zrobili że za Orange Sport wrzucili do oferty Fokus .

 

@barti , @yonasz na każdej przeglądarce dzisiaj nie wyświetla kodu z obrazka przy sprawdzaniu ważności doładowań, chwilowe problemy?

 

Oferta powolnym krokiem się kończy .

 

Mam kilka kart Smart-a, na ostatniej doładowanie jest ważne do 20 - maja , póżniej nie będzie chyba co doładowywać .

Może jeszcze ta oferta na Mix-a z modułem i kartą Conax (12 - miesięczna umowa), bo te ich tzw: leciwe dekodery i moduły CI+ bez trybu legacy , do czego się nadają ?

Edytowane przez Red.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...