Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wolał, aby do Smart HD+ dołączył np. kanał TVN 24 BiS w wersji HD. W Cyfrowym Polsacie nie jest dostępny, w ofercie Smart HD+ również, a przecież jest to kanał tematyczny ze stajni TVN. Więc wypadałoby, aby chociaż do Smart HD+ ten kanał wreszcie dołączył... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały do SmartHD+ tak przypadkiem nie trafiają. Pomyłki w uprawnieniach zdarzają się w abonamencie, ale żeby wrzucić do Smart HD+, trzeba nie tylko nadać uprawnienia, ale również zdjąć parowanie, czego przypadkiem się nie zrobi.

 

Gdyby kanał miał zastąpić Orange Sport, to już by go zostawiono. Mi to raczej wygląda na kolejną odsłonę promocji darmowych kanałów. Tak sobie myślę, to nawet byłaby ciekawa strategia, gdyby w Smart HD+ pojawiały się w promocji różne kanały na kilka miesięcy. Użytkownicy oferty mogliby się zapoznać z ofertą NC+ i w pewnym momencie zdecydować się na przejście na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu zmigrowałem z TNK SD do Smart HD+.Miałem dość starą kartę na której działała oferta podstawowa cały czas bez konieczności doładowywania.Rozumiem że podczas migracji do Smart HD+ straciłem ten przywilej.Jednak kanały podstawowe świecą kolejny miesiąc tzn. we wrześniu doładowałem za dwie dychy i teoretycznie w listopadzie powinny zgasnąć a to nie nastąpiło.Nie żebym się martwił tylko moze oświećcie mnie jak działa ten mechanizm w Smart HD+.To normalne że są takie poślizgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy masz nadane uprawnienia na grudzień. Jeśli karta nie złapała dezaktywacji i masz wciąż aktywne listopadowe uprawnienia, to powinno świecić do 10-15 grudnia.

Z tym wysyłaniem uprawnień bywa różnie. Skoro czasem jest problem, by złapać uprawnienia na kolejny miesiąc, to czasem i dezaktywacja się gdzieś zagubi po drodze.

 

W menu dekodera powinna być informacja o aktualnych datach uprawnień i ciąg cyfr: 01000010 dla pakietu bez opłat, czy jakoś tak. Dokładnie nie pamiętam, bo od prawie roku ze SmartHD+ nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugi tv z modułem Conax więc faktycznie nie jest jakoś intensywnie eksploatowany niemniej jednak przez te ponad dwa miesiące trochę jednak był używany.Szkoda że nawet za tak podstawowe kanały trzeba płacić a nie są dostępne jak w tnk sd bez opłat a taka oferta w zupełności by mi wystarczyła na tym odbiorniku.Ktoś może napisać o DVBT owszem ale tutaj jednak mamy podstawowe kanały w HD.

 

Z drugiej strony zamiast płacić co drugi miesiąc 20 zł czyli średnio 10 na miesiąc ( bo z tymi uprawnieniami może być jednorazowy wybryk) może lepiej byłoby dobrać multiroom.Też pewnie wyjdzie 10 zł na miesiąc a zawsze pakiet Comfort jaki mam na głównym trochę bogatszy od podstawy w Smart HD+.Tylko że pewnie druga karta włożona do modułu w telewizorze nie dostanie uprawnień a wolałbym pozostać przy wbudowanym w telewizor tunerze sat.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej marnej ofercie nie świecą zakodowane kanały: FOCUS, 8TV, NOWA, METRO, ZOOM TV, ATM Rozrywka, TVN24 BiŚ HD. Za to w sieci Vectra mamy 3 nowe nieszyfrowane WP, METRO, NOWA. Jeszcze brakuje tylko ZOOM TV. W SMART SD nadal świecą TV4, PULS, Disney. Powinny już dawno zniknąć z transponderów wszystkie duble SD. Jak widać komuś na tym bardzo zależy, aby SD utrzymywać do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...