Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

W Smart HD+ zdrowo przeginają, ale wyluzowali trochę i nr telefonu już przy aktywacji telefonicznej nie chcą, hasło też zbędne, nigdy o nie mnie nie pytali, duży plus dla Infolinii, ostatnio połączenia łapię od minuty do 5, trochę aktywacji ostatnio robiłem bo SD już u nas znika, LCD przybywa to i ludzie chcą HD pooglądać.

Spróbuje zadzwonić :/ Aktualny numer infolinii BOK TNK i SMART to 22 430 77 77 czy 22 310 47 47 ? Z komórki oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku infolinii dla oferty Smart HD+ brakuje trochę informacji o przewidywanym czasie oczekiwania na rozmowę z konsultantem. Pamiętam, że w przypadku BOK dawnej CYFRY+ coś takiego było. A dzwoniąc na infolinię w sprawie Smart HD+, po wybraniu połączenia z konsultantem od razu słyszymy muzyczkę i nie wiemy w ogóle, jak długo będziemy musieli czekać na zgłoszenie się konsultanta. :roll:

Ja, gdy niedawno dzwoniłem na infolinię, aby wyłączyć pakiet Multi+ na mojej karcie Smart HD+ to na zgłoszenie się konsultanta czekałem dosyć długo. Jakieś kilkanaście minut. :? A gdy już się konsultant zgłosił to sprawę załatwiłem w przysłowiowe "sekund pięć". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja przez stronę faktycznie trwa do 2 dni? czy szybciej będzie poprzez infolinie i czy trzeba na infolinii ją rejestrować ta jak poprzez www?

 

Nie wiem, jak jest z aktywacją karty Smart HD+ za pomocą strony internetowej nc+, bo tą drogą nigdy mi się to nie udało. Nigdy nie dostałem SMS-a zwrotnego z kodem, który należy potem wpisać w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego na stronie nc+. Aktywując kartę poprzez infolinię, również trzeba podać konsultantowi dane osobowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam pytanie przeszlem na smart hd i nie wiem jak mam wypisac przelew bankowy aby zaplacic za rok z gory -prosilbym o rade z tym drukiem przelewu

 

Rozumiem, że zrobiłeś migrację z oferty TnK SD do Smart HD+ na posiadanej dotychczas karcie? Jeśli tak to przelew bankowy robisz dokładnie w taki sam sposób, jak do tej pory. Te same kwoty doładowania (jeśli tylko pakiet podstawowy, bez dodatku Multi+), a także numer konta bankowego przypisany do twojej karty nie ulega zmianie. W tytule przelewu jedynie zamiast dotychczasowego "Doładowanie telewizji na kartę" wpisujesz "Doładowanie oferty Smart HD+". I to wszystko. :) Doładowanie karty Smart HD+ z góry na jeden rok kosztuje 180 zł bez dodatkowego pakietu Multi+ oraz 300 zł z pakietem Multi+. Pakiet Multi+ jest obecnie dostępny w promocji bez żadnych dodatkowych opłat, czyli że otrzymujemy do niego dostęp również po doładowaniu karty Smart HD+ tylko na podstawowy pakiet. Na chwilę obecną nie jest znana data zakończenia tej promocji.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze by było! :)

Niech pakiet podstawowy Smart HD+ pozostanie taki, jaki jest obecnie wraz tą promocją, a do dodatkowego pakietu Multi+ niech dołączą nowe, niedostępne dotychczas kanały.

Ale jak faktycznie będzie, czas pokaże. Na chwilę obecną nie ma co o tym gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy to prawda że w ostatnim czasie była aktualizacja listy kanałów w Smart HD+ ? ponieważ jeden z użytkowników  twierdzi że do listy kanałów Smart HD+  zostały dodane kanały takie jak Discovery Historia  i  TV Republika , niestety nie są one dostępne a  czy jest ich więcej  to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do Smart HD+. NC+ wypuściło jeszcze jeden prepaid, nc+ telewizja na kartę z pakietem Start+ i w nim te kanały są. Jak na razie jest oferta migracji z ITI 5800S dla TNK SD: http://ncplus.pl/sklep/promocje/zestaw-sd-z-hd-199, ale na allegro są też zestawy z tą ofertą i z mydelniczkami. Moim zdaniem - najsłabsza z ofert prepaid ze sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...