Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

A to można też przez SMS? Mi się wydawało, że kartę Smart HD+ można aktywować tylko telefonicznie lub przez Internet (odpowiedni formularz na stronie internetowej platformy nc+), chociaż przez Internet też są z tym problemy. Ja moją kartę Smart HD+ musiałem aktywować telefonicznie za pomocą infolinii.

Nie wiem, czy to nie jest tak, że SMS-em można aktywować tylko ofertę "nc+ na kartę". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję tej ofercie. Przechodzę do CP. Jest fajna promocja razem z plus bankiem. Za pakiet Familijny Max HD+ Film HD+ Sport HD+ Cinemax HD ( przez 6 miesięcy gratis ) płaci się 59,99 zł . Gdy założy się konto w plus banku ( wyda się w miesiącu 500 zł kratą ) to dostajemy zwrot przez pół roku 50 zł + od 7-24 miesiąca 20 zł . Co wychodzi na 24 miesiące 17,5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że NC+NK ma te wszystkie promocyjne kanały gwarantowane w podstawowym pakiecie. Takie zagranie to jest [beep] w twarz użytkownikom SmartHD+. Płacimy tyle samo i nie mamy dostępu. Cwaniaki nawet sparowali te promocyjne kanały, by manewr z kupieniem samej karty NC+NK z allegro nie przeszedł, a takie karty są i to w przystępnych cenach, bo zostają po sprzedaży Nboxów z wgranym linuksem.

 

Jedyne co pozostaje zrobić to przestać korzystać z oferty. W zasadzie odpływ użytkowników to jedyne co możemy zrobić. Byle tylko nie brać w zamian usług abonamentowych. Ja z TV i tak nie korzystam, więc mi to bez różnicy. Odkąd założyłem konto netflixa, nawet nie włączyłem TV linearnej. NC+ mi bardzo ułatwiła decyzję 20-35 zł za prymitywną usługę telewizyjną, czy 42 zł za wysokiej jakości HD i treść premium kiedy chcę i na czym chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma w październiku zakupiła Smart-a. Po miesiącu opłaciła 300 zł za 12 m-cy (180+120), ale niestety nie włączyła pakietu Multi, bo myślała że sama wpłata wystarczy. No i po promocji kanały Multi jej zgasły. Za moją poradą próbowała włączyć usługę przez http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd. Niestety nie udało się jej - pojawił się komunikat "aktywacja multi+ nie powiodła się". Kontakt przez formularz kontaktowy jest niemożliwy, bo dotyczy tylko tych co mają numer umowy (podanie nr karty uniemożliwia wysłanie maila). Kilkudniowe próby dodzwonienia się do CA zakończyły się niepowodzeniem, ze względu na długi czas połączenia - po 20-30 min. oczekiwania dała sobie spokój. Doradźcie proszę, co jeszcze można zrobić żeby włączyć ten nieszczęsny pakiet. W sumie to chodzi tylko o jeden kanał - DOMO+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niech wejdzie na forum NC+ ( https://forum.ncplus.pl/forum/forumdisplay.php?f=258 )i tam napisze do doradcy maila wg wskazówek zawartych w jego stopce tj."Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!"

 

 

ZAMIAST NUMERU UMOWY/ABONENTA - WPISZ NUMER KARTY

Kilkukrotnie kontaktowałem się z nimi w ten sposób będąc użytkownikiem Smart i wszystko praktycznie załatwiali od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety doradca z forum nie ma możliwości zmiany oferty, tylko strona https://ncplus.pl/sklep/promocje/wlaczmultiplus/zamow (trzeba znać hasło podobno ustalone wcześniej, którego nie pamiętam) lub telefonicznie, ale niestety nie ma szans dodzwonienia się w ostatnim czasie.


po 17 minutach oczekiwania w końcu dodzwoniłem się do infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wejdzie na forum NC+ ( https://forum.ncplus.pl/forum/forumdisplay.php?f=258 )i tam napisze do doradcy maila wg wskazówek zawartych w jego stopce tj."Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!"

 

 

ZAMIAST NUMERU UMOWY/ABONENTA - WPISZ NUMER KARTY

Kilkukrotnie kontaktowałem się z nimi w ten sposób będąc użytkownikiem Smart i wszystko praktycznie załatwiali od ręki.

Przepraszam, ale zapomniałem dodać że na ten adres także sugerowałem jej pisać, ale niestety dostała zwrotne info że nie mają możliwości włączenia pakietu.

Pozostaje więc dzwonić ... do skutku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko Disney Channel się uchował w HD dzięki tej pseudo promocji (ale nie chwalmy słonka ...), jednak biorąc pod uwagę bitrate tego kanału to trudno tu mówić o jakości HD.

Trzeba pewnie będzie poczekać jeszcze parę miesięcy aż nadawcy sami wyłączą wersje SD i chcąc nie chcąc Cyfrowy Dom będzie musiał udostępnić wersje HD.

 

Ciekawe jaka siła może w końcu zmusić operatora do przebudowania  żenującej zawartości stron internetowych ofert pre-paid? Może tak doniosła chwila jak ostateczne unicestwienie TnK SD okaże się w końcu dobrym momentem do zmian dla Cyfrowego Domu, który do spółki z ITI od lat olewają swoich jak widać mimo wszystko wiernych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi / lista życzeń co do strony (może ktoś to przeczyta):

 

1. Ten wrześniowy komunikat, który pokazuje się na stronie głównej http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd mogliby go już usunąć, bo to już prawie 4 miesiące od zmiany minęły, a klienci już raczej nie dzwonią z tym problemem.

2. Polsat 2 już jest w HD.

3. TV4 już jest w HD.

4. TVP Regionalna to już jest TVP 3 Warszawa.

5. Viva Polska już nie jest FTA (mam info crypted).

6. Disney Channel jest już w HD.

7. Potwierdzenie email po aktywacji karty nie działa, wywala błąd 404.

8. Powinien się znaleźć button reaktywacja karty.

9. Powinien się znaleźć button włącz/wyłącz pakiet Multi+.

10. U mnie nSport+ HD działa zawsze nawt jak pakiet Multi+ nie jest aktywny, czyżby stał się częścią oferty? Trzeba by go wtedy przenieść do działu SMART HD+.

11. Ta lista na dole z 2013r. w pdf-ie powinna zostać zaktualizowana. Mamy już 2016r...

12. Powinna być możliwość doładowania online za pomocą przelewu / karty kredytowej.

13. Bez sensu jest oferowanie programów w wersji SD, jeśli już są odpowiedniki w HD np.: AXN HD lub TVP Sport HD.

Edytowane przez wigru
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niebieskiej karcie po TNK SD przeniesionej do SMART HD+ nie ma Nsport+ w jakości HD czy ktoś jeszcze może potwierdzić Nsport+ HD w pakiecie podstawowym?

Jeżeli chodzi o punkt 13 to jeszcze discovery też jest w HD jako odpowiednik i też powinno być częścią oferty.

Co do reszty się z Tobą w pełni zgadzam ;)

Edytowane przez piotrek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi / lista życzeń co do strony (może ktoś to przeczyta):

 

1. Ten wrześniowy komunikat, który pokazuje się na stronie głównej http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd mogliby go już usunąć, bo to już prawie 4 miesiące od zmiany minęły, a klienci już raczej nie dzwonią z tym problemem.

2. Polsat 2 już jest w HD.

3. TV4 już jest w HD.

4. TVP Regionalna to już jest TVP 3 Warszawa.

5. Viva Polska już nie jest FTA (mam info crypted).

6. Disney Channel jest już w HD.

7. Potwierdzenie email po aktywacji karty nie działa, wywala błąd 404.

8. Powinien się znaleźć button reaktywacja karty.

9. Powinien się znaleźć button włącz/wyłącz pakiet Multi+.

10. U mnie nSport+ HD działa zawsze nawt jak pakiet Multi+ nie jest aktywny, czyżby stał się częścią oferty? Trzeba by go wtedy przenieść do działu SMART HD+.

11. Ta lista na dole z 2013r. w pdf-ie powinna zostać zaktualizowana. Mamy już 2016r...

12. Powinna być możliwość doładowania online za pomocą przelewu / karty kredytowej.

13. Bez sensu jest oferowanie programów w wersji SD, jeśli już są odpowiedniki w HD np.: AXN HD lub TVP Sport HD.

 

Dodatkowo na tej stronie Polsat Sport News jest umieszczony zarówno w pakiecie bez opłat, jak i na doładowanie i to z oznaczeniem FTA :)

Poza tym zero informacji o TVP ABC, który jest dostępny w tej ofercie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej już niedługo i tak kopie SD, także innych kanałów typu TVP Sport, AXN, Discovery czy chociażby TVP zostaną wyłączone, jest to marnotrawienie cennego miejsca na orbicie, więc nc+ będzie musiała udostępnić ich odpowiedniki HD. Nie sądzę, by byli tak głupi i latami utrzymywali emisję wielu stacji w dwóch wersjach jakościowych.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...