Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Ty TVP Sport HD też już zakodowany, ale działa w Smart HD+ - co jest? :lol2:

@patryk92: masz Multi+? :)

@SatExpert nie mam Multi+, ale jak napisali poprzednicy już TVP Sport HD i Romance HD działają mi jeszcze  :wink:. Tak w ogóle Discovery HD ponownie świeci  :lol2: Cyrk na kółkach  :lol2:

 

Przed chwilą sprawdziłem i Discovery HD już nie świeci...

Edytowane przez patryk92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Domowym (najtańszym)?

tak pam to  w  pakiecie domowym

 

TNK HD to martwa platforma, z czasem umrze, szkoda Smart HD+ bo zapowiadała się ta oferta dobrze a teraz NC+ ją pogrzebało.

Niepowiedział  bym  ze martwa a napewno czesciej rozwijana niz smart HD np. pakietem  EKSTRA..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+ wszystkie oferty przed płacone są zaniedbane i drogie, Smart HD+ (wraz z promocyjnymi kanałami) był najlepszą opcją dla mniej zasobnych w kasę klientów, prosty dekoder umożliwiał po taniości obejrzeć więcej niż CP w przed płaconej ofercie, teraz nie widzę takiej ofert w NC+, TNK HD to nie to samo a bez promocji na kanały to też kiepska oferta, nic w NC+ bez abonamentu już się nie opłaci, 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek6311, a dlaczego uważasz, że SmartHD+ był tylko dla biedniejszych klientów? Sam posiadałem pakiety premium CP i dawnej N swego czasu, ale cena była kompletnie nieadekwatna do oferty. SmartHD+ kosztuje 20 zł/miesiąc, tyle samo co pakiet premium Spotify. W tej pierwszej masz podstawowe kanały tematyczne i tony reklam. W tej drugiej dostęp do milionów piosenek z wysokim bitratem, bez ani jednej reklamy.

W cenie 2x wyższej niż SmartHD+ masz na zachodzie dostępnego Netflixa. Tysiące filmów i seriali, kiedy i na jakim urządzeniu chcesz. Zero reklam i coraz więcej wysokiej jakości seriali własnej produkcji. Żeby nie powiedzieć iż Netflix wytwarza tyle własnej treści co np. HBO.

 

A co można powiedzieć o NC+ i CP? Bitrate niższy niż na youtube, 95% kanałów przerywa programy reklamami. Na wszystkich kanałach logo operatora, znaczki wiekowe, puszczają paski z informacjami. Nawet coś tak prostego jak oryginalna ścieżka dźwiękowa jest poza zasięgiem wielu kanałów. Nawet jeśli mają dwie ścieżki, to często na obu leci lektor. Już pominę patologię CP, gdzie PPV nazywa się VODem, a filmy lecą tam tylko w SD i z jedną ścieżką dźwiękową.

 

Jak za takie coś można płacić ponad 100 zł miesięcznie? Opłacałem SmartHD+, żeby jeszcze jakąś TV mieć, ale nawet ten pakiet za 20 zł z promocyjnymi kanałami wydawał mi się drogi. W tej cenie można np. 2 filmy wypożyczyć. Teraz sytuacja wygląda tak, że pewnie wrócę do DVB-T, żeby jakaś TV była.

Cóż, NC+ nie chciała ponad 200 zł/rok od mnie, to ktoś inny dostanie te pieniądze.

Edytowane przez tajniak+
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam tak zależy na Eurosportach, to jakąś alternatywą jest Polsatowska Ipla. Za 10 zł miesięcznie(wystarczy byle jaki sim na kartę Plus) dostajecie dwa Eurosporty, Polsat Sport i Extra. Ipla wbudowana jest w prawie każdy Smart TV, więc nie trzeba się bawić z podłączaniem komputera pod telewizor. Obraz lepszy niż Eurosport SD przez talerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Smart HD+ jest ofertą dla mniej wymagających klientów, działa na większości dekoderów, TNK HD i NC+ na kartę to oferty które uzależniają użytkownika od sprzętu NC+ (moduł CI lub dekoder), w moim odczuciu tak finansowym jak z pozycji widza Smart HD+ byała ok, teraz w NC+ nie widzę ciekawej alternatywy vs Abonament, trzeba spojrzeć szerzej bo nie każdy umie obsługiwać smart TV czy komputer a gro ofert przed płaconych skierowane w ten segment, młodzi sobie poradzą i poprzez net czy TV obejrzą to co ich ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...