Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Za pomocą sklepu internetowego "Hollex.pl" doładowanie karty Smart HD+ jest bez dodatkowej prowizji. Jest też możliwość zapłaty kartą płatniczą. Szybko i wygodnie. :)

Chyba tylko jeden raz zdarzyło mi się, że moją kartę miałem doładowaną już po kilkunastu minutach od dokonania doładowania i płatności za nie. Zazwyczaj trwa to ok. godzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też przerzucę się na doładowania poprzez stronę hollex.pl. Jak widać są tego same zalety. A co do mojej obecnej transakcji jednak przelew dzisiaj został zaksięgowany  :wink:. Doładowania dokonałem tylko na miesiąc, zobaczymy jak i czy w ogóle rozwinie się sytuacja z ujednoliceniem ofert pre-paid.  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak powyżej Kolega napisał. Przez hollex.pl - bez prowizji i praktycznie karta doładowana w ciągu kilkunastu minut.

@profiprywatny - po co płacić te kilka PLNów więcej? Przez hollex.pl też masz tak samo szybko.

Czasami więcej znaczy mniej;) Normalnie jest kilka złotych więcej, ale może być kilka złotych mniej. O ile...Mam w aplikacji allegro kod zniżkowy. Teraz np. mam kod obniżający zakupy o 10 zł przy zakupach za minimum 50. Trzeba mieć konto w mbanku, zainstalować apkę mbanku i przez mtransfer mobilny z aplikacji dokonać zapłaty. Więc jeśli doładowanie na 3 miesiące kosztuje na allegro 57zł to płacę tylko 47zł. Jak już pisałem, wszystko jest OK, też jest to firma podobna do waszej przedstawionej tutaj. Jak nie będę miał kuponów na allegro to oczywiście lepiej prowizji nie płacić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na początku chciałbym się przywitać :)

 

Mam pytanko, kończy mi się umowa z Cyfrowym Polsatem i mam już ich dość, banda [beep] nie wystarczy do opisania ich podejścia do klienta.

 

Zainteresowała mnie opcja telewizji na kartę gdyż nc+ "razi" cenowo na pakiety z Canal+.

Chciałbym kupić na początek jednego z Ferdków z opcją multiroom żeby sobie zostawić możliwość dokupienia drugiego.

 

I pytanie moje brzmi, bo próbowałem to wygooglać lecz bez skutku.

Czy na kartę, dostępną w internecie SMART HD+, mogę wziąć pakiet z Canal+ na stronie ncplus.pl?

Przy próbie zakupu wyświetla się informacja o podanie numeru karty oraz numeru seryjnego dekodera. Czy w takim wypadku podaje numer zwykłej karty SMART HD+ i numer seryjny Ferdka czy muszę wziąć ich "najtańszy" zestaw z dekoderem za 99zł i wystawić go od razu na sprzedaż?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ jest dostępny tylko i wyłącznie w ofertach abonamentowych na chwilę obecną. SmartHD+ to tylko pakiet podstawowy i multi+. Od ponad roku trwa promocja, gdzie w pakiecie podstawowym jest sporo dodatkowych kanałów HD i większość kanałów multi+. Promocja kończy się wraz z 2015 i nikt nie wie co będzie dalej.

 

Jest też oferta "NC+ na kartę" sprzedawana od razu z dekoderem, który jest parowany z kartą. W cenie 25 zł miesięcznie (lub 20 zł płacąc za 3 miesiące z góry) masz gwarantowane wszystkie kanały ze SmartHD+ wraz z dodatkowymi kanałami, które w smarcie są tylko promocyjnie.

Z "NC+ na kartę" możesz w każdej chwili przejść na dowolny abonament z NC+. Jednak z racji tego, że karta jest parowana z dekoderem nie da się zrobić domowego multiroomu w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik smart hd+ to:

-Użytkownik jednego telewizora

-wybiera raczej samodzielnie dekoder (najtańszy opticum hd xs65 za 140zł) nieparowany z kartą i co ważne jest jego własny).

-satysfakcjonują go kanały z tej listy: http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd

-Do 31.12.2015 (czyli jeszcze kilka dni) dostępna jest promocja w której są kanały dodatkowe i bez włączonego multi+ nie ma tylko mini mini z multi+

http://m.satkurier.pl/114096

-Taki użytkownik czeka na przedłużenie wyżej wymienionej promocji ;) Inaczej jest możliwość że nie doładuje już systematycznie karty :)

-Jeden z ważniejszych powodów to nie wiązanie się umową

-Zmuszony został do przejścia z oferty SD na smart hd+, ponieważ oferta SD jest wygaszana.

-Taki użytkownik wie też że kanały, które go i tak interesują najbardziej jak np. polsat sport extra, czy canal + sport kosztują ze 100zł, więc i tak nie ma sensu inwestować w nic na abonament, bo opłacalne bardziej i bezproblemowe jest wziąć np. w orange pakiet telefony, internety, telewizje i jest wtedy taniej i przychodzi jeden rachunek.

Nie wiem czy się dużo pomyliłem w tych opiniach ;)

[Edit] Dostałem informację że nie trzeba wydawać na te wymieniane przeze mnie kanały 100zł...OK, ale to taki przykład był, w sumie to uproszczenie, bo:

Najtańszy pakiet na nc+ z kanałami nc+ zawierającym między innymi canal+ sport to koszt 69zł (nie piszę o promocjach bo to tylko 3 miesiące, bądźmy realistami), a kanałów polsatu i nc + to ani u jednych ani u drugich nie ma razem, trzeba coś wybrać i chyba najlepiej wówczas wybrać nc+ i na komputerze lub w smart tv, albo chyba najłatwiej na smartfonie czy tablecie pakiet IPLA, w pakiecie SPORT za 10 zł miesięcznie. Szkoda że nie ma takiego IPLA w ofercie nc+, bo za te 20zł miesięcznie sam bym wykupił jakiś pakiet SPORT by mieć do smart hd+ dwa dodatki IPLA i coś od nc+, niby jest apka, ale tylko dla abonentów.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się to potwierdzi to, jak już wcześniej wspominałem, zastanowię się nad sensem dalszego doładowywania mojej karty Smart HD+. Bo oprócz tej karty, mam jeszcze Cyfrowy Polsat, gdzie też mam praktycznie te same kanały, z wyjątkiem kilku, których i tak nie oglądam. Definitywne zakończenie tej promocji i "zgaśnięcie" kanałów z "plusikiem" w pakiecie podstawowym będzie sporym ciosem dla oferty Smart HD+... :?

Co prawda, moją obecną, kupioną i aktywowaną niedawno kartę Smart HD+ mam ważną aktualnie do 14 lutego 2016 roku, więc do tego czasu mam "gratis" pełny pakiet wraz z dodatkiem "Multi+". Mam więc jeszcze trochę czasu, aby ostatecznie zdecydować, co z tym fantem robić dalej... :roll:

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... ja raczej będę dalej doładowywał swoją kartę, bo głównie zależy mi na paczce "Multi+" ;) tylko szkoda mi Eurosportu 1 HD i Eurosportu 2 HD - dzięki dostępowi do nich z karty SHD+ mogłem np. jeden mecz nagrywać, a inny oglądać :cry:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda raczej telewizję na kartę czyli teraz smart hd+ nie będę przedłużać systematycznie. Teraz mam doładowanie do końca lutego. Fajnie że trochę była ta promocja z kanałami z plusikiem i eurosport/2 itp. W przyszłym roku chyba Igrzyska, więc TVP SPORT HD byłby pretekstem do systematycznego doładowywania.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej paczki Multi+ najbardziej interesującym kanałem dla mnie jest Planete+ i ewentualnie od czasu do czasu Ale kino+. Pozostałych w ogóle nie oglądam.

Pomyślę jeszcze nad tym, czy zrezygnować później z karty Smart HD+, czy jednak może "szarpnąć" się jeszcze i dokupić dodatkowo pakiet Multi+. :roll:

Z jednej strony trochę mi szkoda tej karty Smart HD+, a z drugiej wolałbym mieć dodatkowo "zabezpieczenie" na wypadek, jakby tak kiedyś w przyszłości Cyfrowy Polsat i nc+ tak się ze sobą "pożarły", że zarówno jedna, jak i druga platforma zabrałaby swoje kanały tematyczne z platformy konkurencji. Też już kiedyś o tym tutaj wspominałem. Na dzień dzisiejszy taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny, ale nie można tego wykluczyć w przyszłości... :roll:

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ jest tak bardzo nieprzewidywalną platformą, że w akcie desperacji może i na to się zdecydować (po zakończeniu umowy pomiędzy TVN a CP może wziąć wszystkie tematyczne TVN-y na wyłączność) :roll:

 

 

No właśnie też mam co do tego obawy. :roll:

A tak, mając dodatkowo tę kartę Smart HD+, w razie "wu" zachowamy dostęp do kanałów TVN'owkich obok kanałów Cyfrowego Polsatu. :) Bo kanały te z oferty Smart HD+ raczej chyba nie znikną...

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD+ z kanałami za zero przy korzystniejszej cenie i braku parowania, był konkurencją dla nc+ telewizja na kartę, więc to mógł być powód decyzji o "wygaszeniu" promocji.

 

@profilprywatny

Gdyby kanały za zero weszły do pakietu multi+ byłby to jakiś pomysł na utrzymanie "zanęconych" klientów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie oferta niestety troszeczkę traci. W zasadzie już bardziej opłacalny jest pakiet Comfort+ za 29,90 zł w ofercie nc+ na kartę z umową na 12 miesięcy, jednak tutaj dochodzi koszt około 200 zł na moduł  :/ . Mam nadzieję, że zostawią chociaż w spokoju Polsat 2 HD oraz TV 4 HD. Zawsze to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD+ z kanałami za zero przy korzystniejszej cenie i braku parowania, był konkurencją dla nc+ telewizja na kartę, więc to mógł być powód decyzji o "wygaszeniu" promocji.

 

@profilprywatny

Gdyby kanały za zero weszły do pakietu multi+ byłby to jakiś pomysł na utrzymanie "zanęconych" klientów.

No tak. Teraz jest pytanie. Po co zanęcali kanałami, które już całkowicie znikną z listy? Gdyby było tak że pozostaną, ale będą droższe np. w multi+ to ja rozumiem, ale że w ogóle ich nie będzie w ofercie smart hd+? Dziwny ruch. Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...