Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ale fachowiec się znalazł. To że ty o tym nie słyszałeś nie znaczy, że czegoś takiego nie ma.....

 

Na siłę można do tego zakwalifikować telebimy reklamowe. (Nadal b. zła jakość obrazu) a wracając do wypowiedzi do której się odniosłeś - powszechne błędne sformułowanie TV LED, monitor LED, ekran LED w notebookach nie oznacza użycia technologii LED do generowania obrazu. Na razie matryce LED nadające się na TV są jeszcze potwornie drogi jak sam wspomniałeś czyli praktycznie na rynku nie ma telewizorów LED (na pewno na "masowym" rynku).

 

Problemem ekranu LED będzie odprowadzanie ciepła. Niestety temperaturka skutecznie morduje LED'y. Doświadczyłem to w aparaturze sterowniczej gdzie kontrolki LED po kwartale już ledwo co świecą a 20% potrafi zdechnąć po miesiącu. Najlepsze to że nawet współczesne żarówki BA7s "przeżywają" LED'y (nie wspominając o starych dobrych sprzętach z lat 80-tych - żarówki nie do zdarcia, przekaźniki nadal niezawodne itd...).

 

Nawet w ekranach TV podświetlenie LED wygenerowało dodatkowe problemy. Kłopot z widmem białych diod LED. W środku pasma widzialnego ma ono minimum. Efekt niedostatek zielonej składowej - stąd próby z przeliczaniem 3RGB na cztery składowe RYGB. Ekrany komputerowe miały paskudne mocno nienaturalne kolory.

 

.... przywołuję się do porządku -dygresja OT.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może o to, że jednak nie będzie żadnej oferty "Smart HD+", a jedynie "nc+ na kartę". A obok niej, w dalszym ciągu istnieć będzie oferta "Smart HD" na dotychczasowych zasadach. A "nc+ na kartę" będzie tylko z dekoderami dedykowanymi parowanymi z kartami Conax. Nie wiem, tak tylko gdybam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, możesz podać, jakienopcje formatowania obrazu masz w dekoderze?

 

Niektóre telewizory kineskopowe 4:3 miały opcję panoramy, która powodowała zwężenie obrazu w pionie poprzez dodanie pasów (anamorphic -> letterbox). Tak miałem w 29 calowym Sony.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nc+ na kartę dostępna "wkrótce" - to chyba będzie trzeba jakąś nową definicje słowa "wkrótce" stworzyć ... po raz kolejny się kompromitują ... czekam na tą ofertę (nie chcę wiązać się abonamentem) a do Cyfrowego Polsatu z wielu względów nigdy nie przejdę .... ale moja cierpliwość już się powoli kończy ile można z Nas klientów robić idiotów ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To celowe zagranie, żeby naciągnąć jeszcze trochę niezdecydowanych abonentów na umowę terminową. Myślę, że około czerwca można myśleć o ofercie na kartę.

Mi się wydaje że jak ktoś się już zdecydował na ofertę na kartę to zdania nie zmieni jeśli chodzi o abonament (głównie właśnie przez "wolność" jeśli chodzi o brak umowy) ... wiadomo zawsze może kogoś bardziej niecierpliwego im się uda "naciągnąć" ale to będą jakieś marginalne przypadki ... niech czekają tak dalej z ofertą nawet do lipca :shock: ... posiadam jeszcze do końca maja full abonament w cyfrze (udało mi się na szczęście wcześniej zrezygnować) ... i tak szczerze mówiąc z całej tej masy kanałów oglądałem regularnie ok. 6 :D ... żeby było śmieszniej wszystkie z nich są dostępne w ofercie na kartę ... za niedługo sezon letni czyli same powtórki więc za co tu płacić (abonament) ... nauczyłem się że bez telewizji też można żyć :jupi: ... teraz wszystko zresztą mamy dostępne w internecie (Tvn Player, Ipla VodOnet itp.) czy choćby w telewizorach Smart TV więc tradycyjna telewizja powoli będzie odchodzić do lamusa :smile: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zapomnij o innych kanałach sportowych innych, niż te które są obecnie w TNK HD i Smart HD - na 80% jedynymi kanałami, które będą w nc+ na kartę to: TVP Sport, Orange Sport, nSPORT i Eurosport SD/HD, ale czy ten ostatni będzie w ofercie, to nie daje gwarancji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zapomnij o innych kanałach sportowych innych, niż te które są obecnie w TNK HD i Smart HD - na 80% jedynymi kanałami, które będą w nc+ na kartę to: TVP Sport, Orange Sport, nSPORT i Eurosport SD/HD, ale czy ten ostatni będzie w ofercie, to nie daje gwarancji :D

Ja bym tam nie był taki pewny czy większość tych kanałów będzie dostępna w tej nowej ofercie np. za doładowanie 20 zł jak dotychczas ... choćby Orange Sport przy dotychczasowych ofertach na kartę jest przy nim gwiazdka "że jest świadczony promocyjnie" ... druga kwestia Nsport na samym początku Nc+ nie było go dostępnego jeśli się nie mylę :smile: nawet w abonamencie za 39 zł ... dopiero po "zadymie" klientów został wspaniałomyślnie dołączony ... aż strach pomyśleć co oni mogą zrobić z tą ofertą patrząc na ich dotychczasowe "genialne" posunięcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...