Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Marko 345 napisał:

Oferta aktualna. Kiedy i gdzie opłaciłeś to raz? Dwa, SMS nie wysyła się na ten numer, to nie ta oferta. Tyrknij na infolinię. Jak kasa jest na koncie to Ci ponowią uprawnienia.

Numer telefonu infolinii nc+ Telewizji na Kartę:  22 430 77 77

Dzięki za info.

Opłatę dokonuje przelewem z konta, uprawnienia zazwyczaj były w tym samym dniu lub w dniu następnym.

Taką sytuację mam pierwszy raz od początku istnienia oferty.

Aktualnie brak jakichkolwiek uprawnień?

 

Uprawnienia już są na starym Fergusonie Ariva 200. Brak nadal na CryptoBox 650 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2019 o 16:52, marrak napisał:

Byś się zdziwił, ile takich osób korzysta z tej oferty.

W moim otoczeniu, swego czasu, też korzystało kilka osób, też starszych i żadna nie miała problemu ze znalezieniem właściwego konta.

Moje zdziwienie polega jedynie na tym, że płacąc cyklicznie, można pogubić numery rachunku.

Mniejsza z tym. Oferta, tak czy siak,  zdycha i trzeba się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i racja, że żyje swoim życiem. Gdyby ta oferta tak bardzo im wadziła to byłaby "krótka piłka" - data końcowa, do kiedy można doładowywać kartę i koniec. To rzecz oczywista, że operator wszystkich nas "karciarzy" chętnie by widział na abonamencie, dlatego przy byle sposobności do tego zachęcają i to jest zrozumiałe (z jego punktu widzenia). Tak na marginesie to ciekaw jestem, ile jeszcze to pohula? :idea:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krakus napisał:

Tak na marginesie to ciekaw jestem, ile jeszcze to pohula?

 

Bardzo ciekawe pytanie. Sam też jestem ciekaw. Jednak na dzień dzisiejszy nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie... :roll:  No, chyba że sama platforma nc+, ale póki co, nie ujawnia odpowiedzi. ;)

Tak, czy owak, oferta Smart HD+ wygląda tak, jakby jej dni były już policzone. :wacko: Oferta ta nie jest już rozwijana, nie są już do niej dodawane nowe kanały, a ostatnio nawet została już zlikwidowana strona internetowa, na której można było sobie sprawdzać termin ważności aktualnego doładowania swojej karty Smart HD+. :(  I wygląda na to, że ta strona już nie powróci. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś dziecinada z likwidacją strony ze sprawdzaniem ważności doładowania.Powinien być uczciwy komunikat, jak sprawa wygląda.

Nie jest mi ta strona potrzebna do wpłaty, ale jeśli choć raz mi przepadnie kasa, którą wpłacę, to całe nc+ straci zaufanie na długo, nie tylko moje, ale i tych, przy których będę na niemiłe praktyki nc+ narzekać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak Satkurier.pl oficjalnie zapytał co nc+ zamierza, jeśli chodzi o stronę internetową do sprawdzania ważności konta Smart HD+?

Tu już nie chodzi tylko o numer konta bankowego do wpłaty, ale przecież nie każdy pamięta, do kiedy dokładnie ma opłacone (przecież przy kilkakrotnych wpłatach termin ważności się sumuje).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, support458 napisał:

Zgodnie z wykazem kanałów dostępnych w Smart HD+ na stronie NC+ jest prezentowany kanał WP. Czy komuś z Was działa kanał WP w Smart HD+? Zgłaszaliście to?

 

Niestety, kanał ten nie dekoduje się z karty Smart HD+. :( Właśnie to sprawdziłem. To jest ewidentnie błąd na stronie internetowej platformy nc+. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Barti napisał:

 

Niestety, kanał ten nie dekoduje się z karty Smart HD+. :( Właśnie to sprawdziłem. To jest ewidentnie błąd na stronie internetowej platformy nc+. :wacko:

A przy kanale WP nie ma przypadkiem * (gwiazdki) i drobnym druczkiem - dostępny z TV naziemnej? ;)

Kanały z mux 8 jojczą na małą oglądalność, bo polaryzacja nie ta i pasmo VHF mało popularne. Więc czemu nie zadbają o alternatywny dostęp do potencjalnej widowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał WP powinien być dostępny w Smart HD+. Trzeba cisnąć operatora.

 

16 godzin temu, Barti napisał:

 

Niestety, kanał ten nie dekoduje się z karty Smart HD+. :( Właśnie to sprawdziłem. To jest ewidentnie błąd na stronie internetowej platformy nc+. :wacko:

 

Skąd wiesz, że błąd na stronie, a nie błąd w konfiguracji uprawnień po stronie HE nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458

Nie wiem, tak tylko przypuszczam. Bo już niejedne "kwiatki" bywały na stronie internetowej platformy nc+, jeśli chodzi o prezentację zawartości poszczególnych pakietów... :roll:

Jeśli jednak w tym przypadku jest inaczej i kanał WP rzeczywiście ma być dostępny w ofercie Smart HD+ to faktycznie tę sprawę trzeba by było zgłosić. :wacko: Tylko jak? Komu?

No i też jak się tu dowiedzieć, czy kanał WP rzeczywiście ma być dostępny w Smart HD+? Na infolinii to wątpię, że będą coś wiedzieli na ten temat... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję ruszyć ten temat, ponieważ to jest ewidentne wprowadzanie potencjalnych klientów w błąd. Nie ma znaczenia, że to strona WWW.

NC+ ma ludzi, którzy kontrolują ofertę i musi ponosić za to odpowiedzialność. Pobierają za to pieniądze od klientów.

NC+ jest właścicielem oferty Smart HD+ i tam trzeba kierować maile.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, support458 napisał:

próbuję ruszyć ten temat, ponieważ to jest ewidentne wprowadzanie potencjalnych klientów w błąd.

 

No to super. ;) Jakbyś mógł to "rzuć" też jeszcze przy okazji do nich zapytanie, co dalej ze stroną internetową, na której można było sobie sprawdzać aktualny termin ważności doładowania swojej karty Smart HD+, bo obecnie strona ta już nie działa, a nie ma też w jej miejsce żadnej nowej. I z tego powodu nie ma już, przynajmniej na chwilę obecną,  możliwości sprawdzania swojej karty Smart HD+ przez Internet. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno nadawca Metro TV znanej z MUX8 DVB-T upierał się, że powinni być dostępni w TNK Smart HD+ i że mają na to umowę z nc+. Mimo to kanału nadal brak w ofercie Smart HD+. To samo Nowa TV i Zoom TV. :-(

Na FB Metro TV twierdzi, że powinni być w Smart HD+ też, ale nadal ich nie ma. nc+ powinno przynajmniej dodać kanały wszystkie, które są dostępne w DVB-T w Polsce. Łaski nie robią, a na pewno ci nadawcy nie mają nic przeciwko temu, bo to zasięg ich stacji wtedy rośnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...