Skocz do zawartości
SatExpert

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy cos sie zmienilo, ale nie mam teraz EPG na Ferguson ariva 252 Combo. Na jakim kanale teraz pobierac EPG?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Standardowo TVP1 HaDe. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy cos sie zmienilo, ale nie mam teraz EPG na Ferguson ariva 252 Combo. Na jakim kanale teraz pobierac EPG?

EPG jako takie nie ma żadnego związku z ofertą Smart HD+. EPG działa niezależnie. Jest przypisane do poszczególnych kanałów, których to nadawcy są odpowiedzialni za EPG.

Mowa tutaj oczywiście o sytuacji, w której dane kanały odbieramy na swoim własnym, niezależnym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sezon letni (w chłodny dzień) na działce letniskowej czas rozpocząć. Na popołudniowe mecze mundialu jak i późne wieczory trzeba uzbroić się w jakiś sygnał TV. Poczytałem wcześniejsze Wasze sugestie i zdecydowałem się ostatecznie na dekoder Fergusona Ariva 200. Do tego miałem kiedyś użytkowany moduł Technisat i nie używaną kartę Smart HD+. Doładowałem przelewem 20 zł testowo na 1 miesiąc i wszystkie uprawnienia zaciągło poprawnie, obeszło się bez dzwonienia na infolinię. Podsumowując: uważam, że oferta na kartę powinna jednak pozostać w ofercie, mając wcześniej trochę inne zdanie na ten temat i co ważne, warto wyrażać je na podstawie sytuacji praktycznych, a nie tylko teoretycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie, borykam się z problemem nagłego zakodowywania kanałów. Wcześniej używałem jakiegoś Opticuma, ale zmieniłem go na Cryptoboxa 750HD. W poprzednim tygodniu zablokowało mi kilkanaście kanałów. Po telefonie na infolinie z prośbą o restart uprawnień jeden dzień było OK i dzisiaj znowu 3 kanały zakodowane. Wadliwy dekoder?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, to z ich winy. Skoro odbierałeś pełną ofertę to powinieneś zadzwonić do nich ponownie i wyjaśnić sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie skoro twierdzisz że to ich wina i porównując to do tego co napisał magnum2271, to który pakiet zawiera tylko 3 kanały kodowane w Smart HD+? Jeżeli by to była ich winna to nie działałby cały pakiet np. podstawowy, a nie tylko 3 kanały. Według mnie najpierw należy sprawdzić ustawienia po swojej stronie np. poziom sygnału na kanałach które nie działają. Niestety nie wiadomo które 3 kanały nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@magnum2271

Wgraj inne oprogramowanie do tunera. Zwykle to pomaga w takich sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.mam pytanie.czy karta smart hd zadziała na module ncam?czy modul jest scisle sparowany z kartą?wiem że karta z ncam nie zadziala na innym sprzecie.ale nieparowalna karta smart hd na module ncam conax?hmmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.mam pytanie.czy karta smart hd zadziała na module ncam?

Nie. :)

czy modul jest scisle sparowany z kartą?

Tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie skoro twierdzisz że to ich wina i porównując to do tego co napisał magnum2271, to który pakiet zawiera tylko 3 kanały kodowane w smart hd+? Jeżeli by to była ich winna to nie działałby cały pakiet np. podstawowy, a nie tylko 3 kanały. Według mnie najpierw należy sprawdzić ustawienia po swojej stronie np. poziom sygnału na kanałach które nie działają. Niestety nie wiadomo które 3 kanały nie działają.

Mi wczoraj też zakodowało TVP1 i TVP2 i jeszcze któryś kanał. Wcześniej na karcie miałem uprawnienia 01000014, a jak te kanały przestały działać to wskoczyło 01000004. Po telefonie o ponowne przesłanie uprawnień wróciło na karcie ponownie 01000014 i ww. kanały ponownie zaświeciły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czyli pakiet podstawowy w tym tvn, tvn7 i kilka innych. Wynika z tego że mają bałagan.

Edytowane przez tail#

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając SMART HD można zmigrować na cokolwiek innego w nc+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie

Tylko jak masz kartę - zestaw z oferty TNK HD - N na Kartę - NC+ Mix - Świat HD - NC+ Telewizja na kartę możesz migrować na abonament albo opcję prepaid Komfort+

Oferty gdzie karta jest parowana z modułem albo dekoderem dedykowanym.

Edytowane przez tweed77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No kiedyś będą musieli coś zaproponować jak będę chcieli to zamknąć ( jak w przypadku TNK SD).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dzisiaj przygoda z ofertą Smart HD+ się zakończyła - kartę już nie doładowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.09.2018 o 20:27, markar napisał:

No kiedyś będą musieli coś zaproponować jak będę chcieli to zamknąć ( jak w przypadku TNK SD).

A chodzą jakieś słuchy o końcu Smart HD+ ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi