Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i stało się. W weekend zgasły kanały dodatkowe, został tylko pakiet podstawowy.

Na infolinię dodzwoniłem się bardzo szybko. Uprawnienia wróciły po kilku minutach.

Oczywiście na koniec rozmowy pan chciał przekonać mnie do abonamentu, w którym takie problemy nie występują.

Powiedziałem, że nie będę wiązał się umową z firmą, która celowo wyłącza uprawnienia klientom jest to niski poziom etyki biznesu i nie podpiszę z wami żadnej umowy.

Pan oczywiście stwierdził, że oni celowo absolutnie tego nie robią, po prostu mają od pewnego czasu "problemy techniczne".

Odpowiedziałem, że to kolejny powód by nie wiązać się z nimi żadną umową bo temat nie jest nowy, a skoro przez tyle czasu nie dali rady naprawić to kiepsko świadczy o ich technikach, a utrzymująca się "awaria" przez tyle miesięcy jest tylko balsamem na serce Pana Solorza - po tym stwierdzeniu konsultant podziękował za rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że już pora zawiadomić UOKiK o takich praktykach operatora platformy nc+. To nie jest wcale zabawne. Za dużo już jest takich przypadków. Nie wygląda mi to na żadną awarię, a właśnie celowe działanie operatora. Tym bardziej, że do tej pory nie ma nigdzie żadnego komunikatu ze strony operatora o tej niby awarii, ani żadnych przeprosin z jego strony za zaistniałą sytuację. Zero jakichkolwiek wyjaśnień.

Moja karta Smart HD+, póki co, działa bez zarzutu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ofertę pre-paid Smart HD+ od wielu lat, kupiłem ją kilka miesięcy po starcie jeszcze jako TnK SD z TVN Lingua, który to zakończył nadawanie kilka dobrych lat temu. Od samego początku nie było żadnych problemów z uprawnieniami, jednak w zeszły weekend uprawienia u mnie również zgasły (oczywiście tylko kanały z pakietu na doładowanie). Po dodzwonieniu się na infolinię Pani od razu "przywitała" mnie propozycją oferty abonamentowej  :wink: .

Edytowane przez patryk92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też otrzymujecie mnóstwo telefonów z BOK z propozycją  przejścia na abonament i umową na 15 miesiecy z pakietem Comfort za 29,99zł? Po kontakcie z BOK w celu ponownego przesłania uprawnień praktycznie codziennie dzwonią z ofertą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować odebrać raz i poprosić o zaznaczenie w bazie danych, że nie zgadzasz się na używanie swojego numeru do przedstawiania ofert i innych spraw marketingowych. Nadal obowiązuje ustawa o ochronie danych, i powinno to poskutkować. W ofercie SmartHD+ nie ma obowiązku wyrażenia zgody na marketing. Numer telefonu (przynajmniej oficjalnie) ma służyć do spraw technicznych związanych z usługą SmartHD+. Mogę się mylić, ale jeśli dobrze pamiętam to kilka lat temu pytałem o to konsultanta przy okazji aktywacji usługi SmartHD+, czy nawet byłem pytany czy wyrażam zgodę na oferty marketingowe. Nie było problemów z zapewnieniem, że podany telefon nie będzie służył do dzwonienia z ofertami jeśli się na to nie zgadzam.

Edytowane przez recyko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też otrzymujecie mnóstwo telefonów z BOK z propozycją  przejścia na abonament i umową na 15 miesiecy z pakietem Comfort za 29,99zł? Po kontakcie z BOK w celu ponownego przesłania uprawnień praktycznie codziennie dzwonią z ofertą. 

 

Do mnie, odpukać!, póki co, ani razu nie zadzwonili z propozycją przejścia na abonament. Moja karta Smart HD+ cały czas działa poprawnie.

Ja do BOK dla oferty Smart HD+ dzwoniłem kiedyś tylko po to, aby włączyć sobie dodatek Multi+ i później też raz, aby go wyłączyć. No i jeszcze też raz na samym początku, aby moją kartę aktywować po jej zakupie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj drugi raz miałem telefon od miłego pana z NC+, i na wstępie pytanie czy mam dekoder z kartą dedykowany czy swój, więc ja mu, że swój i nie będę dalej wysłuchiwał jego orędzia, bo już to raz przerabiałem i zdania nie zmieniłem, tylko powiedziałem, "ŻADNEGO ABONAMENTU, MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA DODATKOWE PAKIETY W SMART HD, JEŻELI TAKIE POWSTANĄ". I tyle było z rozmowy. :wink: Chyba żywcem chcą zlikwidować oferty na kartę, tylko nie tracąc ich posiadaczy, co raczej w moim przypadku niemożliwe jest, bo wolał bym chyba przejść do CP.

Edytowane przez sopelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo ja mam TNK HD i do mnie nie dzwonią. :)

Posiadam u siebie 2 moduły TNK HD i używam ich od przeszło 6ciu lat i jeszcze nigdy do mnie nikt z BOK nie dzwonił, a zdarzało mi się przez ten czas kilka razy do nich zadzwonić, by ponowić uprawnienia. Dobrze, że teraz (bynajmniej w TNK HD i n na kartę) sprawę uprawnień można załatwić przez wysyłkę smsa  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...