Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

@SatExpert, to nie wkręt - łyżwiarstwo figurowe teraz leci.

Sprawdzałem teraz na stronie nc+ i maja nowa ofertę na kartę teraz, gdzie są wszystkie te nowe kanały o których tu mowa w tym oba Eurosporty HD.

Więc być może automatycznie klienci Smart HD też weszli do tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to mi zaczyna wyglądać na testy, po których Smart HD+, TNK HD i NNK zostaną przeniesione do nc+ TNK :(

no to powoli szykujmy się na podwyżkę doładowania i utratę nSportu+ SD/HD i MiniMini+ SD/HD :cry:

 

EDIT:

Jedno jest pewne - Smart HD+ mam aktywne do 2014-12-22 - jak zablokują mi nSport+, to już więcej kasy ode mnie nie dostaną :x nie wolno zmieniać zasad gry w trakcie jej trwania! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie w domu wiec nie mogę sprawdzić jakie kanaly nam odblokowane, ale zgadzam się z SatExper jesli zablokują nSport+ to oferta straci wielu użytkowników. Niby jeden kanał ale masa ludzi miała te karty dla tego programy np. m.in. Fani żużla wczesniej liga byla na tvp sport a teraz na nsport+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że do większej liczby kanałów poza TVP Sport HD Travel, mają dostęp Ci, którzy doładowali konto na dłużej niż miesiąc, bo za miesięczny dostęp do nc+ na kartę jest wyższa opłata, a już przy doładowaniu na 3 miesiące jest 19,90.

 

Może rzeczywiście w tym tkwi wyjaśnienie. Mój znajomy ma doładowane właśnie na dłuższy okres, a dokładnie na 12 miesięcy z góry. Może dlatego ma wszystkie te nowe kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na ile kto wpłacił nie ma znaczenia. Uprawnienia kart mówią same za siebie. Kluczowa jest jednak inna rzecz. Wydaje mi się, że dostęp do wszystkich dodatkowych kanałów mają tylko osoby, które zakupiły startery SmartHD lub nawet SmartHD+, a 2 kanały doszły u osób, które zmigrowały z TNKSD do Smart HD. Osoby, którym działają Discovery HD, AXN HD itd. niech napiszą czy mają migrowane TNK SD czy od razu kupili SmartHD(+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie kanały razem z EurosportHD (nie wiem czy jest Eurosport2HD wczoraj nie miałem dostępu do niego był zakodowany ... sprawdzę później czy jest dzisiaj i dam znać) ... co do karty może być w tym dużo prawdy ... Ja mam zakupioną praktycznie od początku istnienia oferty kartę SmartHD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na ile kto wpłacił nie ma znaczenia. Uprawnienia kart mówią same za siebie. Kluczowa jest jednak inna rzecz. Wydaje mi się, że dostęp do wszystkich dodatkowych kanałów mają tylko osoby, które zakupiły startery SmartHD lub nawet SmartHD+, a 2 kanały doszły u osób, które zmigrowały z TNKSD do Smart HD. Osoby, którym działają Discovery HD, AXN HD itd. niech napiszą czy mają migrowane TNK SD czy od razu kupili SmartHD(+).

U mnie w Smart HD+ działają wszystkie w/w kanały poza Eurosportem HD i Eurosportem 2 HD. Przy czym ja aktywowałem ofertę Smart HD+ w dniu 2 listopada czyli kilka dni temu. Nawet mam teraz kartę czarną z logiem ncplus zaczynającą się od numeru 021... a nie tak jak stare karty od 020..., która nie ma nawet już wyłamywanego tego małego chipa, tylko jest normalną cała kartą, taką jak dają w abonamencie:

16100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na ile kto wpłacił nie ma znaczenia. Uprawnienia kart mówią same za siebie. Kluczowa jest jednak inna rzecz. Wydaje mi się, że dostęp do wszystkich dodatkowych kanałów mają tylko osoby, które zakupiły startery SmartHD lub nawet SmartHD+, a 2 kanały doszły u osób, które zmigrowały z TNKSD do Smart HD. Osoby, którym działają Discovery HD, AXN HD itd. niech napiszą czy mają migrowane TNK SD czy od razu kupili SmartHD(+).

Ja kupiłem starter Smart HD+ ;)

 

@kolos22, Jak C+ i HBO nie mają zdjętego parowania, to działać nie będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...