Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Oto oficjalne info od przedstawiciela nc+ na forum nc+:
Dla Klientów korzystających z oferty Smart HD została przygotowana promocja "Paczka Multi+ bez dodatkowych opłat", która aktywowana jest automatycznie na wszystkich kartach Smart HD. Promocja obowiązuje do 30.06.2013r. i polega na uzyskaniu przez Klienta bezpłatnego dostępu do kanałów telewizyjnych: TVP Historia, TVP Rozrywka i Pakietu Multi+ (Ale Kino+HD/SD, Planete+HD/SD, kuchnia+HD/SD. TeleToon+HD/Hyper+HD/SD, nSportHD) przez okres obowiązywania promocji. Jeżeli po okresie promocyjnym Klient będzie wyrażał chęć dalszego korzystania z powyżej wymienionych kanałów, będzie miał możliwość przejścia do oferty Smart HD+.

 

Aha, czyli ja to rozumiem tak, że mając dotychczasowy starter "Smart HD" zyskalem dodatkowo kanały TVN Turbo HD i TVN Style HD na stałe, a jak będę chciał te pozostałe to muszę im to zgłosić, a wtedy jak np. doładuję za jeden miesiąc za 20 zł to nie uzyskam już dostępu do samego "Smart HD+", tylko będę musiał doładować już za 35 zł i wtedy uzyskam dostęp do całości. Czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

Aha, czyli ja to rozumiem tak, że mając dotychczasowy starter "Smart HD" zyskalem dodatkowo kanały TVN Turbo HD i TVN Style HD na stałe, a jak będę chciał te pozostałe to muszę im to zgłosić, a wtedy jak np. doładuję za jeden miesiąc za 20 zł to nie uzyskam już dostępu do samego "Smart HD+", tylko będę musiał doładować już za 35 zł i wtedy uzyskam dostęp do całości. Czy tak?

Mi na pytanie o migracje pan Pawel odpisal , ze po okresie promocji klient sam wybiera czy chce zostac przy dotychczasowej ofercie Smart Hd czy przechodzi na nowa Smart Hd+. Czyli migrowac trzeba, chocby po to zeby zaschowac dostep do TVP ROzrywka i innych kanalow z podstawowego pakietu ktore dzisiaj dolaczyli. Przynajmniej tak to zrozumialem, uwazam ze to [beep]izm, jak zwykle wiekszosc posuniec NC+

 

Edycja: No i zedytowal swoj wpis do mnie Pan Pawel, wprowadzil jeszcze wieksze zamieszanie piszac tym razem ze dotyczy to promocji Multi+ i zostawiaja decyzje uzytkownikowi czy chce zostac przy dotychczasowej ofercie czy przejsc na nowa. Nic juz nie kumam z tego , czy ta nowa to Smart + Multi czy smart z tymi kanalami TVP

Rozrywka itd.. I czy nie robiac nic strrace jedynie dostep do pakietu Multi czy do wszystkich dzisiaj dodanych.

Przydaloby sie zeby na stronie napisali konkretnie bo nic z tego nie rozumiem juz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek, 23 maja 2013 roku rusza nc+ na kartę SMART HD+ (...) To atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą (...) poznać zalety kanałów w wysokiej rozdzielczości, (...) oraz tak uznane marki, jak Discovery Channel, AXN czy Disney Channel.

 

Umieszczenie takich sprzeczności w jednym komunikacie to jakiś fikołek marketingowy. Jak można poznać zalety kanałów wysokiej rozdzielczości skoro zacni panowie poskąpili wersji HD tych kanałów (mówię o AXN i Discovery) ? Sorry, ale ja tej oferty nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie.

niecale rok temu kupilem dekoder sagemcom HD dsi83 od cyfry+ wraz z prepaidem ktory juz nie jest w sprzedazy,

czy na tym dekoderze bedzie funkcjonowac ten nowy prepaid od nc+

Nie będzie - Sagemcom to dekoder dla systemu NagraMA, a SmartHD+ wykorzystuje system kodowania Conax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz,

czyli zprzedali mi cos co sie nadaje juz tylko na podstawke pod kwiatki :twisted:

mam nadzieje ze mi go wymienia na ten z Conax bo jest na gwarancji a kupiłem ten dekoder na własność specjalnie po to żeby korzystać z oferty prepaid :evil:

chyba oni sobie nie wyobrażają ze będę kupować nowy dekoder co 6 miesięcy ??? nie popuszczę, to ABSURD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na pytanie o migracje pan Pawel odpisal , ze po okresie promocji klient sam wybiera czy chce zostac przy dotychczasowej ofercie Smart Hd czy przechodzi na nowa Smart Hd+. Czyli migrowac trzeba, chocby po to zeby zaschowac dostep do TVP ROzrywka i innych kanalow z podstawowego pakietu ktore dzisiaj dolaczyli. Przynajmniej tak to zrozumialem, uwazam ze to [beep]izm, jak zwykle wiekszosc posuniec NC+

 

Edycja: No i zedytowal swoj wpis do mnie Pan Pawel, wprowadzil jeszcze wieksze zamieszanie piszac tym razem ze dotyczy to promocji Multi+ i zostawiaja decyzje uzytkownikowi czy chce zostac przy dotychczasowej ofercie czy przejsc na nowa. Nic juz nie kumam z tego , czy ta nowa to Smart + Multi czy smart z tymi kanalami TVP

Rozrywka itd.. I czy nie robiac nic strrace jedynie dostep do pakietu Multi czy do wszystkich dzisiaj dodanych.

Przydaloby sie zeby na stronie napisali konkretnie bo nic z tego nie rozumiem juz....

No właśnie! Nadal nic w tej kwestii nie wiadomo! Nie ma ŻADNYCH oficjalnych informacji na temat tego, co będzie z posiadaczami dotychczasowej oferty "Smart HD". Czy od dnia dzisiejszego będą mieli automatycznie ofertę "Smart HD+" już na stałe (z wyłączeniem dodatku "Multi+", który jest teraz dostępny promocyjnie), czy też po 30 czerwca pozostaną ponownie ze "starą" ofertą "Smart HD" i będą musieli migrować do "Smart HD+" przez Internet lub infolinię, jeśli zechcą mieć nadal dostęp do TVN Turbo i TVN Style w wersji HD. Nie wiadomo też, na jakich dokładnie zasadach będzie doładowanie dodatku "Multi+" (chodzi o rozliczanie przelewanych pieniędzy).

Wygląda na to, że w przypadku platformy nc+ i jej nowej oferty "na kartę" wciąż żywe jest stwierdzenie (jak już ktoś kiedyś na forum SK napisał): "encepence - dajej krence" (pisownia celowa ;)). :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Barti.

Juz mi napisal znowu na NC forum ze trzeba bedzie migrowac bo te kanaly z podstawowego pakietu tez znikna.. :(

cyt:

@Roadrunner,

promocja "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat" umożliwia korzystanie z kanałów: TVP Historia, TVP Rozrywka i Pakietu Multi+ (Ale Kino+HD/SD, Planete+HD/SD, kuchnia+HD/SD, teleTOON+HD/Hyper+HD/SD, nSportHD). Po jej zakończeniu (30.06), jeśli nie zdecydujesz się na przejście do Smart HD+, kanały te nie będą dostępne.

[beep]izm totalny jakby mnie kto pytal o zdanie... Znowu naciaganie klienta na telefony do BOK. Pewnie dokladnie sie dowiemy blizej konca promocji co dalej... Ale nie wyglada tto obiecujaco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, błagam pomóżcie, będę wam niezmiernie wdzięczny, a sam jestem laikiem w tych kwestiach:

1) Czy w ofercie nc+ na kartę będzie możliwość zakupu dekoderów?

2) Jeżeli nie to jakie dekodery macie/polecacie, które będą w stanie współpracować z nc+ na kartę. Głównie chodzi mi o to by były tanie, miały możliwość podłączenia dysku zewnętrznego oraz miały możliwość odbioru DVBT...

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta w ofercie "smartHD+" ma być nieparowana z odbiornikiem - sprawa oczywista, czy może ktoś z Państwa sprawdzał tę kartę ze spliterem obsługującym Conax (np.clone). Oferta w sumie interesująca, a przy własnym multiroomie za 25zł m-cznie całkiem atrakcyjna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roadrunner, @Burito

No, a co w tym przypadku z kanałami TVN Turbo HD i TVN Style HD? Też znikną po 30 czerwca? Bo te kanały jakoś nie są przy tym wymieniane, tylko ciągle jest mowa o tym dodatku "Multi+"... :roll::?

Jeśli faktycznie trzeba będzie migrować z dotychczasowej oferty "Smart HD" do "Smart HD+" to rzeczywiście będzie to po prostu kolejne naciąganie ludzi na kasę (za telefon). Chyba, że będzie też możliwość dokonania tego przez Internet i oby to działało sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. A jeśli po jakimś czasie aktywuję sobie ten dodatek "Multi+" i, dajmy na to, będę co miesiąc doładowywać za te 35 zł, a później np. wpłacę tylko 20 zł, aby już z "Multi+" nie korzystać, to co się stanie? Nie doładuje się nic, czy też zostanie tylko sam pakiet "Smart HD+", a "Multi+" wówczas samo się zdeaktywuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Barti

No wlasnie tak juz namotali ze sie zgubilem tez calkiem.. Tych dwoch kanalow mi nie wymienil Pawel@nc+ z imienia wiec moze nie???

Tak jak sie domyslalem a w czym mnie utwierdzil Burito dowiemy sie nie wczesniej jak po zakonczeniu promocji.. Podejzewam ze to zabieg majacy na celu dodatkowa sposobnosc do namowy klienta na Multi + podczas migracji.. No bo co innego? TO ze o Polsat z TNK Sd trzeba sie bylo prosic to rozumiem bo musieli zmieniac caid na karcie itd (mnie na jednej z kart wywalilo wszystkie kanaly oprocz polsatu o czym gdzie indziej pisalem i musialem zmienic odbiornik)

ale tego manewru nie potrafie inaczej wytlumaczyc niz zachlannosc.. Nie musza nic zmieniac , cena ta sama.. no to chyba zeby miec jedna wiecej szanse do naciagania klientow na ekstra pakiet podczas migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta w ofercie "smartHD+" ma być nieparowana z odbiornikiem - sprawa oczywista, czy może ktoś z Państwa sprawdzał tę kartę ze spliterem obsługującym Conax (np.clone). Oferta w sumie interesująca, a przy własnym multiroomie za 25zł m-cznie całkiem atrakcyjna.

Pozdrawiam

Normalnie działa ze Splitter-em.CAID został ten sam 0B01,ja mam karte po migracji z TNK SD i mam wolne czasy odpowiedzi także na max 8 odbiorników :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie dziadkowie przeszli kiedyś z TNK SD na Smart HD, dekoder coprawda mają SD ale wszystkie programy im odbierały oprócz oczywiście tych w HD.

Z tego co wyczytałem automatycznie zyskają dostęp do całej oferty w tym kanały własne cyfry, tak?

Czy w takim razie bez problemu będa odbierać Planete,Ale kino itd w wersji SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie i Panie, jest to mój pierwszy post na tym forum także proszę o wyrozumiałość :)

A więc mam do Was następujące pytanko . Rok temu kupiłem nowiusieńki tuner Nbox aby odbierać N na kartę (taki mały biały, bez wyświetlacza, z tunerem DVBT oraz PVR) model to : ADB 2850 ST . Otóż czy mogę korzystać teraz z planu SMART HD+? Czy muszę zakupić nowy starter od NC+ , czy może wystarczy zrobić jakieś przejście smsem lub w jakiś inny sposób? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...