Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kończysz bo brakuje Ci argumentów. nadal podtrzymuję swoje zdanie, że konsultanci w nc+ są tragiczni do granic możliwości, ale dzięki jednemu z użytkowników udało mi się w końcu dostać namiary na "kumatego", pewnie takiego, który już wcześniej pracował w N lub Cyfrze.

trafić na taką perełkę udaje się NIEZWYKLE rzadko, ale z takim od razu się dogadałem co i jak, nie było NIE WIEM, SPRAWDZĘ, MOŻE tylko konkretne pytania i konkretne odpowiedzi.

poza tym nic mi nie obiecywał, a jedynie wskazywał na możliwości, które już od dawien dawna były w obu platformach, czyli dobry upust kiedy chciałeś z czegoś zrezygnować.

i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po czwartym telefonie poprzednie w piątek w sobotę i w niedzielę oraz po przełączeniu do innego działu [beep] wie jakiego włączyli mi bonusy w postaci cinemax 1,2 i paczki filmbox do canal+platinum do końca roku. Jak okazało się podczas poprzednich rozmów konsultacji nawet nie wprowadzili zapotrzebowania z mej strony na bonus. Jak nie mogli mi uruchomić to mówili na odczepne że będą włączone ale nie wiadomo kiedy. Wiem to tym bo jak rozmawiałem z konsultantem to powiedział mi że nie widzi abym wcześniej wyrażał akces na bonusy

Masz czyste platinium czy platinium z HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po czwartym telefonie poprzednie w piątek w sobotę i w niedzielę oraz po przełączeniu do innego działu [beep] wie jakiego włączyli mi bonusy w postaci cinemax 1,2 i paczki filmbox do canal+platinum do końca roku. Jak okazało się podczas poprzednich rozmów konsultacji nawet nie wprowadzili zapotrzebowania z mej strony na bonus. Jak nie mogli mi uruchomić to mówili na odczepne że będą włączone ale nie wiadomo kiedy. Wiem to tym bo jak rozmawiałem z konsultantem to powiedział mi że nie widzi abym wcześniej wyrażał akces na bonusy

Masz czyste platinium czy platinium z HBO?

 

 

platinum+ z HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie czy HBO HD te w ramach bonusu zostanie odłączone automatycznie od Styzcnia 2014 czy muszę telefonować do nich i zgłosić odłączenie

to samo pytanie dotyczy Sundance HD które jest za darmo do końca czerwca

 

Proszę o odpowiedz :) PLIS :)

Musisz dzwonić aby wyłączyli. Inaczej będziesz płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zlazłem z wiecznego FULL na Universe+ po wypowiedzeniu i stwierdziłem, że tak zostanę.

Trochę kaski się zaoszczędzi bo na C+ i HBO tak naprawdę nie ma nic ciekawego od dawna.

ale skoro ktoś podobno dostał universe+ i 6 Canal+ na cały okres umowy za 49 zł czy nawt za 59 zł

 

Nie wierzę, bo w innym miejscu piszą, że w sumie za 89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zlazłem z wiecznego FULL na Universe+ po wypowiedzeniu i stwierdziłem, że tak zostanę.

Trochę kaski się zaoszczędzi bo na C+ i HBO tak naprawdę nie ma nic ciekawego od dawna.

ale skoro ktoś podobno dostał universe+ i 6 Canal+ na cały okres umowy za 49 zł czy nawt za 59 zł

 

Nie wierzę, bo w innym miejscu piszą, że w sumie za 89.

 

tekst z innego forum:

Jestem Wam winien podanie tego, co mi zaproponowano. Na początku historia zawirowań wokół mojej umowy:

miałem umowę w n z nPremium i History za 61 zł;

list od n - wysłałem wypowiedzenie. Proponowano mi Platinum za 99;

nc+ wycofuje się z automatycznej migracji. Ja wycofuję wypowiedzenie, chcę zostać na mojej umowie do jej końca (31. lipca);

jako, że do 31. lipca zostają trochę ponad 3 miesiące, składam (wczoraj) wypowiedzenie umowy z jej końcem (żebym nie był "zmuszony" do podpisania nowej przez "groźbę" przejścia na ceny niepromocyjne);

dzwonię do DUK (12 294 78 79) zapytać, czy zarejestrowali. Pan konsultant przedstawia mi ofertę:

Universe+ za 59 zł/mies.

Cały pakiet Canal+ (pytałem 3-krotnie, cała szóstka) za 0 zł na pełny czas trwania umowy.

History HD na 6 mies. za 0, później 1,99.

proponował powyższe na 12 miesięcy, start w maju. Zapytałem, czy można podpisać na 18 miesięcy. Stwierdził, że można, więc wziąłem tę ofertę na 18 miesięcy. Do października 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny tekst:

Oferta z nr tel 122-947-879 - sam zadzwoniłem, upewniajac się czy zostało zarejestrowane wypowiedzenie.

Propozycja:

 

Pakiet UNIVERSE

paczka HBO

Paczka CINEMAX

paczka 6C+

 

za 59 zł - umowa na 12 mies / dodatkowe paczki na caly okres trwania umowy + 30 zł za 3 multiroomu standard. Jestem w szoku. Konsultant ma dzwonic jeszcze o 12 i spróbuje wywalczyć jeszcze paczke FILMOXOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek po dwóch telefonach w sprawie włączenia darmowego HBO i usłyszeniu że nikt nic nie wie dałem sobie spokój z dzwonieniem.Napisałem do doradcy z forum nc+ o włączenie bonusu i niby wszystko załatwiłem.Ale kanały jak nie działają tak nie działają.Na maile przestali odpowiadać,więc dzisiaj rano postanowiłem zadzwonić.Najpierw jak koledzy wcześniej radzili pod numer 22 3104560.Konsultant stwierdził że nic nie może zrobić i mam dzwonić na infolinie ogólną pod numer 22 3104545.Tak też zrobiłem i od razu wybrałem połączenie z działem technicznym.EUREKA.Nareszcie trafiłem na porządnego konsultanta.Chwila rozmowy,szast-prast i HBO świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj po kontakcie z działem technicznym (polecam!) bez problemu załączono mi bonusową opcję Cinemax i Filmbox. Wcześniej rozmawiałem z dwiema konsultantkami, które bezskutecznie próbowały mi aktywować gratis... (wie Pan... za kilka dni kanały powinny być dostępne... Ktoś się będzie z Panem kontaktował... itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...