Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie będzie.Tam masz inne kodowanie tak jak w sagemcomach 83 i 87 nagra

Sagemcom działa ze spliterem. Jeżeli podepniemy pod spliter sagemcoma i jakis z czytnikiem w systamie nagra np. wifiBox+/sagemcom to wtedy spliter zadziała, jeżeli sagemcom i tuner z czytnikiem seca czy uniwersalnym to już nie.

Sprawdzałem u kolegi na dwóch wifiBox+/SAGEMCOM DSIW74 oraz clone+ i było OK. Ale jak dołączyłem trzeci philipsa to na sagemach po około 15 min. była zwiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom działa ze spliterem. Jeżeli podepniemy pod spliter sagemcoma i jakis z czytnikiem w systamie nagra np. wifiBox+/sagemcom to wtedy spliter zadziała, jeżeli sagemcom i tuner z czytnikiem seca czy uniwersalnym to już nie.

Sprawdzałem u kolegi na dwóch wifiBox+/SAGEMCOM DSIW74 oraz clone+ i było OK. Ale jak dołączyłem trzeci philipsa to na sagemach po około 15 min. była zwiecha.

wifiBOX+ i sagem po cyfrze+ pójdzie z clonem+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje trzeciego dekodera w domu i tak kombinuje czy zadziała taki myk - teraz mam nboxa z enigmą i arive 250 -oba na spliterze (diviso) gdybym dokupił drugiego nboxa i miedzy nimi zastosował enigmowy spliter - zadziała to? Licznik mnie dotknie ?

Edytowane przez myk6414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi pomóc z moim odbiorem cyferki. Problem wygląda tak mam  abonament na dwie karty od 3 lat, jedną kartę ma brat a drugą mam ja podłączoną do splitera po kablu do dwóch tunerów fergusona 89000. Wcześniej wszystko ładnie świeciło a teraz mam przycinki. Z tego co wyczytałem to na jednej karcie można mieć max dwa odbiorniki podłączone i tak mam... może konwerter mi nawala i warto wymienić czy coś innego.... za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij kartę ze splitera, wsadź do dekodera i zobacz, co się dzieje. Jeśli nadal masz przycinki, to możesz się zastanawiać na konwerterem, kablami i przyległościami. Jeśli problem zniknął, to pewnie Cię trafił licznik. A to że teoretycznie powinien chodzić na dwóch dekoderach wcale nie znaczy, że tak będzie i że będzie to bezproblemowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już kilka razy tak robiłem i za każdym razem kiedy karta lądowała w tunerze to pięknie świeciła, ale zapomniałem napisać wcześniej, że nie raz mam tak że jak karta jest w spliterze i jest w miarę dobra pogoda to można spokojnie cały dzień na dwóch tunerach odbierać tylko wieczorami zaczyna się ścinka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że muszę poprawić antenę chociaż na tunerze pokazuje mi sygnał ok ale wiadomo jak one przekłamują, co do kondensatorów to wydaje mi się, że jeszcze są dobre chyba to musi być antena bo jak mam kartę w spliterze i jeden kabel mam wyłączony ze splitera do drugiego tunera to mi świeci bardzo dobrze w pierwszym tunerze.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc będę działał.

Edytowane przez herik74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy, wczoraj prawdopodobnie padł mój serwer rflink 600 - brak komunikacji, nie programuje kart. Pewnie konieczne będzie wgranie softu do serwera, ale tego po likwidacji strony firmowej nigdzie nie mogę znaleźć, może ktoś poratuje i ma gdzieś takowy ściągnięty? mam interfejs do wgrywania aktualizacji, więc mając soft może postawiłbym spliter na nogi. Ewentualnie macie namiary na firmę, która mogłaby to naprawić? Za wszelką pomoc dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

może zadam laickie pytanie (nie znam się na dzieleniu sygnału poprzez splittery)

 

czy da się podzielić sygnał ze sparowanej karty n (stara n na karte) znajdującej się w module nCam HD? Karta jest "zmigrowana" do nc+ mix z pakietem comfort+.

Czy dzielenie splitterem to tylko karty Cameleon?

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zadam laickie pytanie (nie znam się na dzieleniu sygnału poprzez splittery)

 

czy da się podzielić sygnał ze sparowanej karty n (stara n na karte) znajdującej się w module nCam HD? Karta jest "zmigrowana" do nc+ mix z pakietem comfort+.

Czy dzielenie splitterem to tylko karty Cameleon?

Jeśli przejmiesz na siebie płatność za pakiet to chętnie odpalę jedną kartę :) Umowa do końca kwietnia i jak na razie brak logiki w ofercie. Obecna oferta coś ponad 119zł i nie chcą gady zejść. Jedna karta chodzi na 3 dekach i śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...