Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wiadomo możliwość dzielenia sygnału na kartach cameleon, przy pomocy clone+ dobiega końca,także myślę o wymianie tych kart na te nowe. Interesuje mnie dekoder Ultra box 4k no i multiroom x4, tylko dodawane dekodery do multiroom, czyli te wifi boxy nie bardzo mi odpowiadają, więc mam pytanie czy mogę sobie dokupić na własną rękę dekodery wifi premium box i podłączyć jako multiroom, lub może nawet Ultra boxy 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że nie ma możliwości wymiany dekodera z opcji multiroom na swój własny? To może ktoś ma jakieś propozycje jak to zrobić żeby oglądać chociaż na dekoderze głównym canal+4K i rozdzielić sygnał na 4 dodatkowe TV z opcją nagrywania na każdym dekoderze. Mam 2 karty camelon, kilka pace 500GB, moduł ashton i za miesiąc kończy się umowa

Edytowane przez Dlugas24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę, tylko życzą sobie 10zł miesięcznie za każdy.

A są jeszcze jakieś sposoby podzielenia sygnału na kartach camelon, nawet bez 4K?

Nie rozmawiamy na takie tematy tutaj na forum. Jest to zabronione! :-) Nie pchaj się już w Cameleona bo to temat już chylący się ku zakończeniu. NC+ pozamiata Seca na Cemelonach i wyłaczy Seca z satki. Zostanie tylko Nagra i Conax parowane. Te karty zostają bo są parowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Mam takie pytanie. Jakie na obecny dzień modele dekoderów uniwersalnych ( Opticum i Ferguson) jeszcze w miarę dobrze współpracują ze splitterami. Wiem , że dobrze działa model Opticum hd x310 i Fergusony HF8800 i HF8900 . Jakie jeszcze inne dekodery działają ze splitterem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wiadomo możliwość dzielenia sygnału na kartach cameleon, przy pomocy clone+ dobiega końca,także myślę o wymianie tych kart na te nowe. Interesuje mnie dekoder Ultra box 4k no i multiroom x4, tylko dodawane dekodery do multiroom, czyli te wifi boxy nie bardzo mi odpowiadają, więc mam pytanie czy mogę sobie dokupić na własną rękę dekodery wifi premium box i podłączyć jako multiroom, lub może nawet Ultra boxy 4k?

 

Zamiast wifiboxów są dostępne jeszcze ADB 2851.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB 2851 działają lepiej niż wifibox.

 

Do tego masz wejście na antenę naziemną DVB-T i jak mieszkasz blisko granicy ( Czechy - Niemcy - Ukraina itp itd ) to masz dostęp też z naziemnej.

To że nie mają wifi to mały problem - po lan albo router z AP Clientem i działa co ma działać.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB 2851 działają lepiej niż wifibox.

 

Do tego masz wejście na antenę naziemną DVB-T i jak mieszkasz blisko granicy ( Czechy - Niemcy - Ukraina itp itd ) to masz dostęp też z naziemnej.

To że nie mają wifi to mały problem - po lan albo router z AP Clientem i działa co ma działać.

Mnie bardziej interesuje timeshift, myślę o dokupieniu dysków hdd. Co do wifi to u mnie nie ma znaczenia bo mam sieć lan w domu. Naziemna odpada bo mieszkam bardzo daleko od polskiej granicy :) Edytowane przez Dlugas24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo standard CI+ przewiduje blokadę nagrywania.

Dobra wola operatorów sat że udostępniają możliwość nagrywania na dekoderze do którego jest włożony moduł z kartą.

Moduł CI+ z kartą Cayman - NC+ może to załączyć

Moduł Aston po woli odchodzi do lamusa.

Jak cię NC+ uszczęśliwi dodatkiem FEDC na karcie SECA.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zwracam się z prośbą o radę do Was jako do ludzi niewątpliwie znających się na rzeczy w przeciwieństwie do mnie znają się na rzeczy. Sytuacja wygląda następująco: do tej pory byłem szczęśliwym użytkownikiem karty Cameleon, dzieląc sygnał splitterem serverlink na 3 dekodery: 2 Fergusony i Pace'a. Fergusony działają, natomiast Pace po ostatniej aktualizacji nie współpracuje ze splitterem. Jako ze mam umowę do pazdernika 2019 roku i chiałbym korzystać ze splittera i Fergusonów, natomiast potrzebny jest mi dekoder z dyskiem i nagrywarką. Moje pytanie brzmi co najlepiej zrobić. Słyszałem o opcji wgrania do Pace'a softu enigma (jednak koszt operacji jest większy niż wartość Pace'a więc chyba nie jest to dobra opcja. Podobno można kupić nboxy lub mediaboxy z enigmą, a także można zaopatrzyć się w inny rodzaj splittera (słyszałem coś o nazwie clone? , nie znam się, chce tylko naprowadzic na to o co mi chodzi) .

Podsumowując,chciałbym aby ktoś z wiedzą i doświadczeniem, poradził mi co najlepiej w tej sytuacji zrobić. Będę wdziwny za wszystkie rady.

Pozdrawiam i z góry dzięki

Edytowane przez fcb1899
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...