Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.NC+ na karte jest ''parowane'' z dekoderem.Na alle mozesz kupic NBOX-a z enigma2 i karte ''rozparowac''(potrzebna wiedza) ale w spliterze nie bedzie dzialac tylko w dekach z linuxem.Smart HD dziala w spliterze na 100%.

2.Wszystkie Fergusony,Nbox-y z E2,Opticumy dzialaja ok.Koszt do 500zl(??) .Powazniejszy sprzet 1200zl-4000zl :D

rozparować karty się nie da przynajmniej nie dla szaraków jedyne co można zrobić to obliczyć klucz z logów karty a wiedza jest ogólnie dostępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej jedyne karty jakie działają bez cudowania to te po dawnej cyfrze+ Reszta NC+ karty conax to już bska i bsla dekodery z których póki co da się wydobyć pewne dane i na linuxie uruchomić.W sumie splitter nie jest przyszłosciowy patrząc na to co obecnie się dzieje na naszym rynku.Prędzej bym postawił na 1 porządny dekoder na linuxie.+ jakieś 2-3 tańsze boxy i zrobił home share

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba juz nie potrzeba kart seca zeby miec dekodery w różnych miejscach i to za 199zł do konca maja :D .Wiem że nawet teraz nie trzeba ''łączyć'' dekoderów kablem i miec je w różnych miejscach na świecie ale to urządzenie wydaje sie swietnym rozwiazaniem :

http://www.pl.netcloneplus.com/

 

dostałem email z odpowiedzią ze strony Pycha :

 

netCLONE+ zapewnia komfort, jakiego nie daje żadne inne rozwiązanie Multiroom. Dzięki netCLONE+ możesz korzystać z usługi Multiroom w kilku lokalizacjach, nieograniczonych przestrzennie. Co więcej, dzięki netCLONE+ nie musisz martwić się o łączenie dekoderów przewodami.

 

1 dekoder w PL,drugi w UK trzeci gdzieś w Polsce , czekamy na test w SAT Kurierze :brawo:

 

Debian + VPN i nie trzeba wydawać 199 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady jakie dekodery HD kupić do współpracy ze splitterem przewodowym. Instalacja teraz wygląda tak: dekoder pace pvr z nc+ i stary strong 6880, splitter przewodowy, działa bez większych problemów chociaż czasami stary strong 6880 się przytnie. Doszedł nowy odbiornik tv i chciałbym mieć wszystkie dekodery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dzień dobry.

 

Panowie....i Panie :) Aktualnie mam multiroom działający w oparciu o splittery WiFi divISO. I to już ponad 3 lata. Tunery to najtańsze z Ariv (Ariva100). Czy jest opcja podłączenia tego pod Ethernet i skonfigurować tak, żeby Arivy same pobierały sobie uprawnienia z Pace'a? Jak to reklamują na stronie nc+? Czemu tak? Ano temu, że na jednym odbiorniku dość często mam problemy z zatrzymywaniem się przekazu. Mógłbym puścić to po telefonicznym do niego, ale muszę zmienić kartę. Do obecnej sieci tak czy inaczej musiałbym dokupić switcha, bo miejsca w routerze już brak. Proszę o jakieś praktyczne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

wiem że pewnie zaraz dostanę za swoje że temat był poruszany, ale przyznam się, że niebyt gorliwie wszystko śledziłem. Mam PVR Pace 500 giga i antene z podwójnym konwerterem, oraz drugi dekoder który kupiłem na własność, sagem com i póki co leży na półce i się kurzy. Czy jest możliwość podłączenia splittera i rozdzielenia sygnału żebym mógł oglądać na dwóch telewizorach ? Splitter współpracuje z sagemcomem ? a jesli nie to z jakimi dekoderami ? Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Używałem do tej pory spliter RFL Link 600 i sygnał dzieliłem na 3 karty w jednym domu. Za kilka dni muszę się przeprowadzić do innego domu i w starym domu chciałbym mieć dalej dwa odbiorniki i w nowym domu w innej lokalizacji też 2 odbiorniki. Myślę o przejściu na opcję Multiroom w nc+ dla 4 odbiorników i zakupienie netCLONE+. Co myślicie o tym ? Nie chciał bym wpuścić się w maliny. Z góry dzięki za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...