Jump to content
Sign in to follow this  
Iceberg

Art. "Polsat utrudnia życie abonentom nc+?" -kpiny nie art.

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż portal Satkurier.pl czytam od ładnych kilku lat. Zaglądam nieprzerwanie kilka/kilkanaście razy dziennie w poszukiwaniu cennych informacji ze świata mediów i techniki sat. bo zwyczajnie od dawna się tym interesuję.

Przeczytałem przez ten czas zapewne tysiące artykułów zredagowanych przez różnych redaktorów i dzisiaj doznałem po raz pierwszy sporego dyskomfortu czytając artykuł pana Jacka Grzegorzczaka o znamiennym i [beep]nie subiektywnym tytule "Polsat utrudnia życie abonentom nc+?"

Nie widziałem dotąd na portalu żadnego innego równie subiektywnego i stronniczego artykułyuniż ten. Do tego redaktor jak widać po treści wie lepiej niż inni jakie umowy i na jakich konkretnych klauzulach zawarły pomiędzy sobą spółki Cyfrowy Polsat, ITI i Canal+ Cyfrowy.

Z góry narzuca nie mając z pewnością wglądu w umowy zawarte pomiędzy operatorami iż brak w ofercie nc+ kanału Polsat HD to wina CP i dodaje jeszcze, nie dodaje- straszy CP że takim działaniom zaszkodzą sobie w przyszłości.

Chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie ów redaktor wysuwa tak poważne oskarżenia względem CP sugerując przez cały artykuł że to "brak dobrej woli CP w kwestii dodania kodowania kodowania dla SECA" i że takie działanie może się na nich zemścić w przyszłości.

Redaktor sprawdził czy odpowiednie umowy pomiędzy operatorami/nadawcami zawierają klauzuly mówiące o automatycznym i bez dyskusyjnym dodawaniu kodowania w razie gdyby klient zażyczył sobie takowego?

Dlaczego redaktor z góry naświetla tak sprawę że głównym i jedynym winowajcom tego stanu rzeczy jest CP, a nc+ padło ofiarom ich [beep]ości bądź niezdrowej konkurencji? Artykuł to nic innego jak czarny PR skierowany w stronę CP.

Wystarczy zresztą spojrzeć na komentarze pod artykułem, widać bardzo wiele głosów stawiających w wątpliwość rzetelność i bezstronność redaktora i jego intencje.

Tak nie powinno być, mam nadzieję że "góra" zajmie się tym i porozmawia sobie ze swoim redaktorem na poważnie. Dość subiektywnych, przekłamanych i oczerniających artykułów. Niech autor tych [beep]n vel. artykuł sponsorowany zastanowi się nad swoim powołaniem, a szefostwo Satkuriera nad dalszą współpracą z tym człowiekiem gdyż jego rzetelność i profesjonalizm zostały całkowicie zburzone tymże "artykułem".

Link do tego czegoś: https://satkurier.pl/news/84498/polsat-u ... om-nc.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem czemu to jest na forum, gdyż redaktora Jacka tu nie ma - polecam jednak kontakt do zainteresowanego na mail redakcyjny, albo do red. naczelnego (także mailem, bo na forum nie zagląda), zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...